Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość wróżka 123
czeeeeeeeeeeeeee:) robalku dawno cie nie bylo ..co tam slychac w dalekim swiecie ? zisiaj u nas piekna pogoda tylko spacerowac ;) kasia dzieki za klina :D dzis dzien bezalkoholowy :P agami buszujesz do rana ,a poxniej spisz do popoludnia,chociaz ja obejrza łam wszystko co mozliwe zaczawsy na boksie konczywszy na siatkowce :P ,wiec poszlam spac rano :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zaraz dobry:p zimno............i nic się robić nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu tłok.................................................. Buzialki dla was kochanieńkie 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha dla ciebie tez ogromny ;)👄 pisz cos wiecej :) jak tam Bartoloneo ?:P mam nadzieje ,ze juz duzy chlop :D daj znac kiedy mozemy przyjechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pocałowały i spadły ? to ja nie całuję bo nie chcę spadac. :D Wru a chocby zaraz....możesz przyjechac . tylko bez kaszlów i katarów proszę. Zdjęcia już idą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mgła opadła więc jestem....hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeee klucha ,jacuś ,kasia ,agami 👄 klucha u nas wszyscy zdrowi ;) to moze w sobote zrobimy napad :).............. i pozyczymy Bartusia na 1 dzień :P jacus u nas tez mgly .....ludzie sie dusza :P agami zostaw ten kurnik bo oczy czy zgnija :P kasia ,a Ty na urlopie ,czy taka zapracowana ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cccccccccccczzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeee Wru;) a w domu jestem;) czekam na ekipe bo nam okna będą wymieniac... mieli o 13 przyjść.....qurwa no...w mieszkaniu chlew jak nie wiem co a ich niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nie nerwuj sie zacznij sama wymywalać stare ona :D a nowe przyjada to tylko wstawia :P czesc cari :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za fotki 👄 klucha bartus to juz męzczyzna :P kasia tak myslalam ,ze na imieniny dostaniesz puzzle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×