Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

winko kupione duuuuuuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżooooooooooo winka:D Samcze,a jak geste masz to futerko:):):P Zoozia, cześć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie...zóózia ma dobry pomysl... SAMCZYK BEDZIE NASZYM NIEWOLNIKIEM :D bedzie nam sluzyl na kazdy sposob...takie BDSM on-line :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał ...... przyszla moja kobita numer jeden :P futerko kasia powiadasz...oj gęste jeszcze na telewizor starczy:D zóooza ,ale zachlanna jestes ja zakladam harem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waszym niewolnikiem powiadacie????? ale bedziecie mi robić dobrze ma się rozumieć :P a tak a propos to ja bialy weterynarz nie czarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk..a kto jest twoja kobita nr 1, kto 2 itd?? bo ja sie pogubilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohoho a ja myslalam ze wszystkie jestesmy number 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,zostałam doceniona jako kobieta dzieki Samcze:):):):)):) hihihihihihihihihihihihihihihihiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroziu-- ale masz seksowna propozycje...chlosta mmm :P ;) najpierw go zwiazemy a potem wychloszczemy :D samczyk szykuj sie! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musialam to zobaczyc buuuuuuuu przegralam swoje zycie jestem na 5 miejscu a na dodatek moje zóóózia jest napisane z bledem, mam nadzieje ze jest to kolejnosc przypadkowa a ze jestem Zuzia to jestem na koniuszku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie ,że z tą chlostą to zart...ja taki biedny...tylko w potrzebie jestem:) zóóóza Ty moja laseczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem ready..skora i pejczyk w dloni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zdenerwowalem ,ze znowu bykow narobilem ale w koncu to jest związane z moją pracę ...jakby nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk...a wiesz ile samcow marzy o tym zeby byc wychlostanym przez kilka pieknych kobiet w lateksach?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk jezeli jestes wete to wpadnij do mnie jutro na badanie na cielnosc:p oj baby wam to tylko pejcze i skory w glowie ja siedze w samych majtkach, skarpetkach, koszulce i tez mi dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooo to juz przechodzimy do nagościiiiiiii hmmmmm......... no tak gorąco tu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przerwy bo jestem w pracy..... ciągle dzwonią i dzwonią ...glowa mi pęka kazdy chce już .....krowa nie zając nie ucieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×