Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia_07

ja się podniecam szybko - a on dłuuuugo po mnie

Polecane posty

Gość natalia_07

niby zawsze jest odwrotnie ale my tak wlasnie mamy:( on mnie podnieca kazdym dotknięciem a sam dochodzi po długim czasie stosunu. wiem że go podniecam bo jesteśmy ze sobą dopiero 2 miesiące i to on stara sie by mnie nie stracić bo jak twierdzi jestem jedyną dziewczyną ktorą kocha tak bardzo:o ale fakt pozostaje faktem. żeby doszedł muszę baaaaaardzo się starać. czy ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylo sobie
wybrac chlopaka ktory nie jest pewny swojej orjetacji seksualnej moze jak dochodzi to mysli o swoim koledze a zalezy mu na tobie bo nie wie jak rodzice by zareagowali na to ze jest gejem i trzyma sie dklatego przy tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mu staje to jest podniecony, a skoro długo może to też dobrze. :D Może się biedaczyna stresuje w końcu niedługo jesteście razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatki impotencji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrennnunka
wlasniemoj facet tez dlugo nie moze sie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrennnunka
ale tez mu stio i mowi ze sex ze mna jest fantastyczny dlaczego wiec nie moze dojsc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo jest impotentem
I pewnie nazywa sie Lukasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_07
no właśnie mój też mówi że mu to sprawia dużą przyjemność. to on zawsze inicjuje stosunek(ja stram się nie okazać jak wielką mam ochotę:P) ostatnio nie mogliśmy się kochać bo lada chwila miałam mieć okres ale kiedy się pieściliśmy widziałam że już nie może wytrzymać. ze mną też był ciężko:) kiedy się kochaliśmy znowu ja już miałam orgazm(choć starałam się ukryć bo wstyd że tak szybko:P )a on może dłuuugo długo.... impotencja jest niemożliwa bo chłopak ma 22 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
to nie kwestia wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×