Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koloratka5

własnie odkrylam ze jestem chyba najmlodsza na tym forum

Polecane posty

Gość koloratka5

nie licząc glupich małolat ktore pytaja co to palcówka:o mam na mysli stałych bywalców i bywalczynie... średnia wieku to 25-30 to dlatego nikt mnie nie traktuje poważnie gdy zakładam nowy topic, bo moj wiek wyczuwa sie na kilometr!!!!!!!czuje sie zdysryminowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
konkretniej ile masz lat skoro juz tracilas ten temat to powiedz do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyraznie napisała
5 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO
co to palcówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyraznie napisała
:D:D 5 latek kotku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyraznie napisała
tyle samo co 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloratka5
mam 19, prawie 20 i pod satałym nickiem wypowiadam się często(mam prawie 400 postów)a tu smae starsze kobiety i dorośli facei. normaknie masakra!jest ktos jeszcze w moim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia 3 i puł
ja chyb ajestem najmodsza na tyn rofum, mamusia muwi ze jestm bdzo zdolna i widze ze wy gupoty pisacie, pisze to razem z braciszkiem ktury chodzi do pierszj klasy i mu pomagam w lecjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniammmm
Nie jestes najmlodsza na tym forum, kilka razy wypowiadaly sie dzwczyny klilka lat mlodzsze od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to odkrywcza nie jesteś
ja mam 16 ;) mam nawet swój stały nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masz...
chochliczku ta 16-tka ma NAWET SWOJ NIK!!! cos podobnego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloratka5
wiem ze wypowiadały sie glupie 15 i 16 ale to sa jednorazowe, sporadyczne przypadki.wskaz mi jakiegos stalego forumowicza ktory ma mniej niz 20 lat?gorraca, pozdro600, maalutka...wszystkie 25 na karku:( nie wspominajac juz o Chochliczku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masz...
:D:D:D:D:D maalutka 25 na karku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o matko!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie chwalisz czy sie
zalisz bo za cholere nie moge zrozumiec :P Masz z tym jakis problem?? czujesz sie gorsza, glupsza, mniej doswiadczona?? Zaloz sobie swoj topik i ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniammmm
Ale ta szesnastolatka ze stalym nickiem nie jest glupia!!! Co ty gadasz, dziewczyno...:O Ona jest bardzo sympatyczna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro ma 25 lat???? nie żaruj:o no to widzę że źle robiłam że jej dokuczałam...to mogło grozić zawałem. nigdy nie wiadomo co moze zaszkodzic takiej spruchnialej staruszce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
ja mam 19 tznprawie 20 ...86 rocznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to odkrywcza nie jesteś
a no widzicie :P:P:P :classic_cool: Kiedy piszę pod stałym i nikt nie wie ile mam lat, wszyscy są oki, jak tylko podpiszę się na pomarańczowo i jeszcze wiek dodam- DZIEWCZYNKO DO SZKOŁY.... Sami przyznacie, że do końca też nie wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanitatikaram
Do autorki! Jesteś ignorowana jeśli wypisujesz jakieś debilizmy. Podejrzewam, że większość nie ma zdolności wróżenia i zwyczajnie nie wie ile masz lat (mówię o Twoim zarezerwowanym nicku, bo tutaj to już wiemy), dlatego trudno oceniać nam Twoje wypowiedzi przez pryzmat wieku. Nie masz podstaw by czuć się olewana z powodu wieku, bardziej prawdopodobny jest tu właśnie inny powód. A mianowicie to, że Twoje wypowiedzi być może nie wnoszą niczego istotnego do dyskusji. A poza tym jako 25-latka czuję się dyskryminowana przez Ciebie w tym momencie, bo nawet nie bierzesz pod uwagę, że mogę mieć rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloratka5
oczywiście że sie żalę!!!!!!!!jak tu się wcinać z wypowiedziami między posty takich dojrzałych,doświadczonych kobiet co mają już za sobą pół życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloratka5
ostatni post nie był mój:o ja mam takie samo zdane co dziewczyna która wypowiadał się wcześniej.Jak piszę pod moim stałym nickiem to wszystko jest si i nawet moje zdanie jest doceniane przez innych nawet jeśli go nie podzielają, a jak napiszę wiek przy nicku i poruszę problem ktory mnie autentycznie nurtuję to od razu jestem wyśmiewana bez szansy na otrzymanie jakiejkolwiek pomocy:( nikt nie bierze pod uwagę że nie można wiedzieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z temperamentem2
zgadzam się młodsze dziewczyny są wyśmiewane przez ich problemy przez te zadufane w sobie 25-30 latki na tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mam 17 i raz jak o coś zapytałąm to się do teraz wstydzę tak mnie potraktowaliście...a ja poprsotu nie wiedziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba takie dorosłe osoby powinny rozróżniać prowokację. zresztą nawet jeśli nie mają pewności to ich honor od poważnej odpowiedzi na potencjalnie prowokacyjne pytanie sie nie umniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeeeeeeeeee
a ja mam 17 lat i tez jestm ignorowana z moimi problemami przez stare pruchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeeeeeeeeee
ostatni założyłam topik o tym że nie wiem jak się robi loda i 10 komentarzy na 12 były typu :wracaj do ksiązek!nikt nie odpowiedzial w sposob wyczerpujący a to tylko jeden z wielu przykładów totalnej ignorancji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem młodsza od ciebie........... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×