Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilla_stars

POMOCY za ciasne dzinsy!

Polecane posty

Gość lilla_stars

Hej dziewczyny - kupiłam sobie spodnie (na allegro) niestety tak się jakoś niefortunnie zmierzyłam, ze okazały sie ciut za ciasne...mam wiec pytanie - czy da sie takie dzinsy rozchodzić??? czy jest mozliwośc, ze potem będą dobre? wchodze w nie ale troche cieżko mi sie zapiąć. podajcie jakies sposoby na rozciągnięcie dzinsów...Dzieki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
kiedy w nich siadasz, wtedy się rozciągają. lepiej najpierw chodź w nich po domu, rozchodx, przyzwyczaj się. potem dopiero wyjdź w nich z domu. taka moja rada- bedziesz sie czuła lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilla_stars
no własnie chodze w nich po domu, bo gdzie tam do ludzi jak dopinam sie tylko na 1 guzik :( kurde, jestem szczupła - myslałam ze bez problemu wejde w te spodnie a tu zonk...ale czy napewno da sie rozchodzić dzinsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilla_stars
nie mam z czego chudnac bo waze 46 kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze wykonuje figury
akrobatyczne dzinsy zawsze sie rozciągaja po noszeniu kucam mocno opuszczam zadek wypinam brzuch wyciagam nogi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
pewnie, że dżinsy da się rozciągnąć, ale nie w nieograniczony sposób... jak się nie dopinasz, a chudzinka z Ciebie, to pewnie nie kwestia tłuszczyku na biodrach, tylko pewnie spodnie są tam po prostu za wąskie, za mało materiału na nie poszło. jeśli się nie rozejdą po kilku dniach intensywnego noszenia z figurami akrobatycznymi włącznie, to, niestety, cudów nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowanaaaaa20
Rozchodzisz je, a potem się wstąpią w praniu. Nie mogłabyś napisać maila do Allegro i poprosić o wymianę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilla_stars
hmmm wymienić nie mogę bo nie ma innego rozmiaru, zwrócić moge ale nie chciałabym bo w końcu te dzinsy pasują mi wizualnie - i szkoda mi...chodziłam w nich po domu, i jakos udało mi sie dopiąć na oba guziki, ale czuję sie taka"ścisnięta" ze az mi wałeczki skóry wychodzą..z drugiej strony mam nadzieję, bo miałam kiedyś dzinsy, które były na mnie obcisłe a po pewnym czasie tak sie rozciągnęły, ze teraz wiszą na mnie jak spadochorny, a na pewno nie było to wynikiem zadnego schudnięcia ...kurcze ale czy kazdy dzins da sie rozchodzic... bede próbować - w najgorszym wypadku bede musiała je odsprzedać jakiejs mega chudzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilla_stars
piszcie jeszcze jak macie jakies pomysły :) dzis zamierzam porobic pare akrobacji hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci kazał kupować
spodnie w rozmiarze dziecięcym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattia11
Witajcie! dzinst super sie rozciagaj na krzesle,a mianowicie.Zaluz je na oparcie krzesla i sprobuj zapiac.Niech tak posiedza troche.Gwarantuje,ze sie rozciagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilla_stars
dzieki kattia - wypróbuje :) a dzinsy nie sa w rozmiarze dzięciecym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×