Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia333

zaproszenie do sexu innej dziewczyny

Polecane posty

słuchajcie mam chęć spróbować sexu we trójkę tzn zaprosić z parterem dziewczynę prosze piszcie ci ktorzy to przeżyli chodzi glównie o kobiety mające partnera i które tak zrobiły.Jak było? Czułyście zazdrość? Żałujecie ? Czy może było super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym raczej zaprosiła drugiego faceta :p a jak juz to ja bym się kochala z kobietą on patrzyl-ale mojego to musiała bym przywiązać aby nie dołączył :D poza tym jestem zazdrosna nie lubie jak ktoś dotyka mojeg faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, temat 2k+1m już był, .. ale widzę, ze wraca. Pewnie zaraz pojawią się przeciwnicy, ktorzy potrafią tylko obrazać, zamiast prowadzić dyskusję oraz uważają , że są zmuszani do czytania cudzych wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich, którzy potrafią rozmawiać bez wulgaryzmów i obrażania innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy czytam takie zboczone historyjki to też mnie to podnieca,ale niewiem czy bym spróbowała ,to chyba zależy od temperamentu każda z nas jest inna myśle że byłabym zazdrosna o swojego faceta gdyby mniał się kochać ze mną i jeszcze jedną kobietą ,ale niewyobrażam sobie mojego faceta z innym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek77
Ja też rozmawiam z moją partnerkę i myślimy o zaproszeniu jakiejś pani do naszego łóżka. Moja kobieta trochę się obawia jak to będzie i czy da radę ona zrobić to z kobietą, ale jak o tym razem rozmawiamy to jednak to ją bardzo podnieca. Zastanawiam się tyko gdzie takiej szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek77
Mamy jednak w stosunku do niej spore wymagania, przede wszystkim musi lubiec BDSM, piss i scat. Ona będzie oczywiście passiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×