Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca .

to boli...

Polecane posty

Gość pytająca .

Mam problem. chcialam sie zapytac, jak jest u innych kobietek, bo nie wiem,czy powinnam sie martwic, czy to raczej "normalne"... Problem polega na tym, że zawsze, mimo podniecenia, mimo,że jestem naprawde "wiglotna" przy wkładaniu penisa do pochwy odczuwam okropny, naprawde silny ból. mam wrazenie że w ogole jestem tam całkiem sucha, odczuwam tylko tarcie, czasami aż mam wrazenie,że kts mi cosgorącego,suchego wklada do pochwy i rozrywa...ten bol mija za chwile, jak się juz przyzwyczaje...i pozniej juz jest w porządsku. ale z samym "wkładaniem" mam duzy problem, i czasami juz wczesniej, mając swiadmosc teg przyszlego bolu odczuwam niechec i strach przed tym..przed tym samym początkiem. A jak jest u innych Pan? Odczuwacie bardzo , gdy Wasz facet w Was wchodzi? Dodam tez, ze cxzesto zdarza sie,ze po takim seksie, czuje sie tam, wokol pochwy, wejscia do pochwy, bardzo obtarta, wtedy boli i o ponownym kochaniu sie, przynajmniej d nastepnego dnia nie ma mowy... Bardzo proszę o opinie i napisanie, czy ktos ma podobnie, a moze to o czym pisze nie jest normalne, i to jest tylkomoj problem?:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zawsze boli na poczatku, chociaz z roku na rok coraz mniej...praktyka czyni mistrza? No nie wiem, ale na pewno rozciaga zwieracze pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys na samym poczatku twz chodzilam poobcierana i o drugim stosunku po tym pierwszym nie bylo mowy....moim zdaniem to kwestia A) byc moze waskiej budowy B) w moim przypadku bardzo silnych miesni u wejscia do pochwy...wierz mi, to naprawde kiedys minie....Zakladam ze jestes calkiem zdrowa i nie masz stanow zapalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata
no tez tak mam po urodzeni u dziecka pomimo ze minal juz ponad rok od tego- kremy nawilzajace nie pomagaja-nawte odczuwam pieczenie przy stosowaniu oich- ale wiesz doszlismy do teo z moim facete,- po ptostu podczas wkladania(i długo przed) masuje sobie, albo on mi( w zaleznosci od pozycji) lechtaczke- wtedy nie odczuwam bolu.i jest fajnie i orgazm ejst fajniejszy.no i najwazniejsze ze nie boli.a no i zastanow sie jeszce nad pozycja- bo w niektorych moze cie bardziej obcierac a w niektorych mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca .
dziekuje za odpowiedzi... stanów zapalnych raczej nie mam.. być może to kwestia juz nastawienia..ale to naprawde nie jest przyjemne. Czasami nawet jak juz jest w srodku, to czuje jakby tam naprawde cs grącego mi włozyli, nawet czuje takie pieczenie,cieplo cos tak jakby ktos teraz zaczął trzec sobie ręką po dywanie. takie podbne "odczucia" Nie smiej\cie sie z tych porownan, p prostu staram sie to akos zobrazowac.. Moze znaczenie ma rwniez t,ze jesli chodzi o seks, sptykam sie z facetem raz na miesiac, wiec tez nie jestem "przyzwyczajona" , nie mam tego na codzien,żeby się "wyrabiac", .dlugo nic, a potem nagle.. Moze gdyby było to barfdziej regularne, mialabym wiekszą szanse się "przyzwyczaic" Dziekuje za wszystkuie odpwiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezysz
wszyskie tematy zeby wkleic ten spam?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca .
taaa...dzieki za linka, jednak nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megusssss
tez tak mialam, ale gdzies tak po pol roku w koncu mi przeszlo.. tez mnie to wkurzalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
idź do seksuologa po prostu. Nie ma sie czego wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takiego problemu zawsze jestem mokra i mogę kilka razy i nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×