Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maxania

Czy może kończyć we mnie???

Polecane posty

Gość gość
b0VF9byxVqlc4KrI5HtMFmjA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już jestem w takim wieku że nie zaskoczę i bardzo lubię jak mój luby kończy w wytryskiem w środku , widzę jego zadowoloną minę to spełnienie a ja czuję wytrysk spermy a potem wyciek i jeszcze sobie rozmażę po cipce coś wspaniałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Witam, mam takie pytanie stosuje tabletki antykoncepcyjne, kochałam się z mężem,on skończył w środku. Trochę się martwię. Niedawno zaczęłam brać tabletki czy to bezpieczne i można im zaufać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam202

Zapewne wszystkie informacje o tym,kiedy tabletki zaczynają działać piszą w ulotce, zapoznaj się z nią:) 

Tabletki mają za zadanie przed ciążą chronić, ale  trzeba je stosować odpowiednio, polecam naturalne metody zabezpieczenia np. komputer cyklu Cyclotest MyWay 🙂 możesz sprawdzać kiedy masz płodne dni i nie ingerujesz w organizm 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Moja siostra stosuje qantykoncepcje od ponad roku i kocnze w niej zawsze na luziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co ty piszesz że ty pukasz siostrę ???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczył
Dnia 17.03.2006 o 14:52, Gość postronna napisał:

a jak przekonać partnera, że pigułki antykoncepcyjne to skuteczna metoda zapobiegania ciąży? biorę je już 1,5 roku, ufam im. a on nie zgadza się na seks bez gumki...

Odpowiedz sobie sama.Chłopak boi się że celowo pominiesz tabletki żeby zajsc w ciążę albo że zapomnisz wziąć pigułki.Cwany facet z niego.Ale ja na twoim miejscu nie brałabym wobec tego tabletek skoro on zakłada prezerwatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×