Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość www.makeupstyl.pl
to odnosi się tylko do barwnikow do ust :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
Mhm, dziekuję bardzo za odp:) W takim razie czekam na rozjaśnienie swoich kresek (mam nadzieję, że się tego wreszcie doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czorcicaa
Dziewczyny, chcę zrobic usta, czy mogłybyście pokazać swoje usta przed i po makijażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka lola
bardzo ladnie,ale wydaje mi sie, ze powinnas troszke wyjechac konturem zeby usta byly pelniejsze, to tylko moja opinia ale mysle ze byloby ci super, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bardzo
Pani Doktor proponowała mi cieniowanie dodatkowo na usta innym odcieniem dla uzyskania efektu pełnych ust, ale ja nie chciałam, bałam się że bedą za pełne, proponowała tez wypełnienie dodatkowo kwasem hialuronowym, nad tym się zastanowię. Chcę naturalne usta, bez cieniowania. Mówiła mi też, że nie wyjeżdża za kontur ust, bo skóra to nie usta i może być widać różnicę w kolorze. I chyba miała rację, bo moja kolerzanka ma wyjechane za kontur ust i brzydko to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suerve
Bardzo ładne usta. Robiła Ci to mistrzyni swiata w makijażu, pięknie podniosła Ci kąciki, nie są zapadnięte jak na zdjęciu przed makijażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Pani doktor miała rację co do konturu. Śliczne usta. Pozdrawiam. Linergistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
ladny kontur ale do doskonałosci mu trochę brakuje kontur powinien być cienszy , góra i dół jest lekko krzywa jakby się reka trzęsla .Pani doktor miała rację z tym cieniowaniem powinno być - usta byłyby bardzo ładnie wyciagniete- no ale to tylko moja opinia Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fab
Witam!!!. Super usta. Ja tam zadnej krzywizny nie widze widc ze to mistrzyni robiła. Takue usta to duma.Super!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam broblem
dziewczyny myślę o konturze ale ten ze zdjęcia taki trochę szeroki może mi się wydaje ale ja myśle o cieniutkim, delikatnym kolorze- może polecicie mi Panią z okolic Rzeszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejla
Piękne usta, mam podobne jak ty przed wykonaniem permenentnego. Też się zastanawiam. Gdzie robiłaś??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
moje usta przed: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71911f8b28c2f43f.html kilka godzin po cieniowaniu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbdb62d5aafb06ad.html następnego dnia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5cc48be32bda6102.html obecnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2fe74ccb7cb3b52.html jutro czeka mnie korekta, podczas ktorej napewno poprawię krzywy kontur, niestety obawiam się że znowu bardzo spuchną mi usta i będzie cięzko robic poprawki czekam na wszelkie sugestie co do moich usteczek czy jakby na górnej wardze wyjechało się jeszcze bardziej poza kontur aby ją powiększyc czy by to nie wyglądało zbyt dziwnie i sztucznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witaj Gasolina:) cóż...wpadłaś w ręce jakiejs kilerki, która nie do konca wie co robi. Niepotrzebnie tylko tyle razy cię męczy a konturu(prostego ) w życiu nie zrobi...myślę , że ma małe doświadczenie w tym co robi.Usta puchną jak się za mocną w nie iglę wbija i tylko niedoświadczone liergistkli popełniają takie błędy. Jak usta niby puchna to powinna narysować prosto czerwonym mazakiem a potem robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
na obszarze opuchlizny nie powinno sie pracować, na pewno od razu nie puchniesz tylko po dłuższym czasie pigmentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejla
Gdzie robiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwile minie 2 tydzień od momentu kiedy robiłam kontur ust. Faktycznie jest tak jakby z każdym dniem było go widać trochę bardziej. Jutro mam korektę więc zobaczymy co z tego będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
melek możesz podać adres pani która tak chwalisz ja robiłam też w Poznaniu dwa razy i nadal tragicznie wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
jeśli ktoś może mi pomóc to proszę mam usta krzywo zrobione a na dodatek nierówny kolor miejscami jest czekoladowy a miejscami różowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witaj, przeslij jeśli możesz zdjecie na email- spróbuję Ci coś doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAMY
Serdecznie zapraszamy na forum www.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie majacy sami zabiegi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejla
do proszę bardzo, ponawiam pytanie, gdzie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem po korekcie ust! Wszystkiego się dowiedziałam:)mam robione barwnikami Long Time Liner i dlatego prawie nic nie było widać przez te 12dni. Z czystym sumieniem polecam salon Tais w Warszawie a właściwie p.Renatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomping8
ja sama wykonuje makijaz i musze wam powiedziec ze wasze zarzuty sa niesprawiedliwe. jesli chodzi o brwi i usta to najpierw wyrysowuje klientce kształt i poki ona na niego sie nie zgodzi nic nie robie. a ze sa takie walniete baby ktore w poniedzialek chca jedno a we wtorek drugie to juz sie na to nic nie poradzi dlatego u mnie podpisuje sie umowe ze kształt ktory zrobilam był zaakceptowany przez klientke robie delikatnie ze bo wole dopelnic przy poprewace niz zrobic tatuaz. moim zdaniem jesli ktos chce sie zdecydowac na taki makijaz to powinien byc na sto procent pewien. ja sobie robie brwii bo własnych mam tak mało ze prawie nic i wiem ze do konca zycia bede to stosowac i nie bede musiała nic usuwac. wiec jezeli jest to wasz chwilowy kaprys to sobie podarujcie. kazda skora jest inna i na jednej sie trzyma 2 lata na drugiej 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×