Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość -Szukam-
Ponawiam pytanie o Salon Odrodzenie Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona098765432
Chciałabym się podzielić z wami moim doświadczeniem miałam robione kreski i brwi barwnikami Purebeau i dostałam takie uczelnie na całych oczach, ze 2 tygodnie dochodzilam do siebie a na oczy nie widziałam przez 3 dni. Także zanim wybierzecie się na permanentny sprawdzanie na jakich barwnikami pracuje linergistka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_nowa
A miałś kiedykolwiek wykonywany mp innymi barwnikami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
A w okolicach brwi też miałaś uczulenie, tam gdzie był wprowadzany barwnik, czy tylko oczy tam gdzie była robiona kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
zaskoczona,dziwne, bo to ponoć jedne z lepszych barwników ( i droższych:) ) jednakże każdy organizm jest inny i każdy może reagować uczuleniowo na inny składnik barwnika, jak również na preparat stosowany po zabiegu. Ja osobiście nie spotkałam się z reakcją alergiczną na barwnik, natomiast na krem po zabiegu tak. pozdrawiam wszystkie forumowiczki wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga_al
Witam, mam do sprzedania nieużywaną tubkę kremu 20g AFLODERM. Termin ważności: 05.2013r. Proszę pisać na maila: alala_k@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańcia
dziewczyny czy któraś robiła makijaż permanentny na legionowej u beaty grybowicz w białymstoku . chcę się wybrać na usta i nigdzie nie mogę znależć opini o niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wa-wka
To w tym białymstoku nawet makijaże się robi ? Toż to rosja, białe niedżwiedzie i kraina discopolo ... buchacha !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wa-wka
To w tym białymstoku nawet makijaże się robi ? Toż to rosja, białe niedżwiedzie i kraina discopolo ... buchacha !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjj.k
czesc, ja zrobiłam sobie w styczniu makijaz permanentny brwi w Er Institut de Beaute w Warszawie, Pani Rej wydepilowała mi brwi-bo tylko tak można to nazwać i zrobiła mi cienkie kreseczki, gdy zobaczyłam końcowy efekt byłam załalamna na co ta Pani stwierdziła ze brwi zawsze mogę zapuscić, tak też zrobiłam, przez prawie 4m-ce zapuszczałam brwi ale niestety kreski permanentne nie sa na linii moich brwi tylko znacznie wyżej-zostaje mi tylko usunięcie ich laserowo (albo jak ta Pani stwierdziła na pózniejszej mojej wizycie zamalowywanie ich kredka az same nie znikną a może to trwać do 5lat).Er Insitut często ogłasza się na Gruperze, uważacie na osoby ktore oferuja takie zabiegi niech Was nie skusi niska cena....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riderka007
Witam wszystkie forumowiczki:) Jestem tutaj po raz pierwszy i gdy przeczytałam kilka postów postanowiłam dołączyć się do dyskusji. Makijażem Permanentnym zajmuję się już 9 lat. Współpracuję z salonami na terenie Poznania i okolic. Ostatnio moimi klientkami są głównie dziewczyny które wykonały zabieg za pośrednictwem gruponu,grupera itp. Naprawdę uwierzcie mi że nie można mieć dobrze wykonanego makijażu w cenach: np. makijaż oka-99zł/ brwi-170zł Czasem da się naprawić błędy jednak nie potrzebne są nerwy,strach i łzy. Odnośnie postu powyżej, jak wchodzicie do gabinetu gdzie Pani mówi wam że musimy zgolić brwi to jest sygnał że trzeba brać nogi za pas:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Sugestia golenia brwi i nadawanie nowego kształtu, zawsze mnie przerażała. Raczej jest tendencja do szukania kształtu w już istniejących włoskach z małymi korektami za zgodą klienta. Zdarzają się sytuacje kiedy trzeba większej rewolucji ale to trzeba dobrze ustalić omówić za i przeciw. Zgolić po prostu dla próżnej wizji, zazwyczaj kończy się porażką. No ale cóż ....to nadal funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowana:)
do jjjj.k i innych dziewczyn, które dały sięnaciąć na "profesjonalne" zabiegi makijażu i szukają pomocy ja zwięźle i na temat, pół roku temu wykonałam makijaż brwi, tragiczny, krzywy, granatowy, cienki... przy delikatnej twarzy wyglądał katastroficznie, szczerze bałam się gdziekolwiek z tym udać, ale szczęśliwie z polecenia trafiłam na szkolenie jako modelka do pani z piaseczna, moja kolezanka robila tam usta i efekt mnie powalił, więc sama postanowiłam skorzystac, ale do brzegu - z ust jestem bardzo zadowolona, robila je kursantka, ale powiem szczerze, ze czułam sie na maksa bezpiecznie pod okiem pani agi - sama nie znam sie na makijazu, ale miałam wrazenie, ze po szkoleniu wyszłam niezle wyedukowana w tym zakresie słuchając wszystkich uwag:) generalnie bylam zachwycona poziomem wiedzy, kompetencji, profesjonalizmu, wytrwałosci tej babki, nie wspominając juz o podejsciu do mnie jako modelki, a czasem sie jednak słyszy ze modelki są traktowane jak mieso armatnie:) ale znow do brzegu - po zabiegu skonsultowałam swoje tragiczne brwi i zdecydowalam sie na zrobienie korekt juz prywatnie, nie jako modelka, tylko u pani agnieszki, dzis jestem po 3 zabiegach i wyglądam jak człowiek! fakt, ze nie było na początku rózowo, bo częściowo brwi usuwała mi takim specjalnym preparatem i chodziłam ze strupkiem, ale prawie wszystko pieknie zlazło a z reszty tych paskudztw zrobila mi nowy kształt. Tak sie ciesze, ze musiałam sie tym z Wami podzielic, tym baardziej, ze trafiłam tam miedzy innymi przez to co przeczytalam tu wczesniej na forum plus jeszcze to ze kilka moich znajomych robilo tam makijaz i wiesci szybko sie rozniosly takze w razie awarii wiecie gdzie sie zgłosic Pozdrawiam wszystkie "zepsute" dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowana:)
ps a firma nazywa sie naturalny permanentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riderka007
to mi pachnie kryptoreklamą...na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
A propos golenia brwi: całkiem niedawno miałam klientkę, która wręcz żądała ode mnie zgolenia brwi. Na całe szczęście uległa moim sugestiom, i w ostateczności zgodziła się na moją propozycję i na mój rysunek w jej linii naturalnych brwi :) dobrze czasami postawić się klientce i nie robić w ciemno tego, czego pani sobie życzy, nawet pod groźbą odwołania zabiegu :) pozdrawiam wiosennie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowana:-)
No no, przecież kryptoreklama śmierdzi wszystko co nie jest pisane pod kątem osób trzesacych tym miejscem:-) pozdrawiam mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowana:-)
Ps Pani riderko trudno będzie Pani dołączyć do tego szacownego grona, nie jedna już próbowała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uratowana ;) jakie ładne profesjonalne slownictwo;) tonacy brzytwy sie chwyta? Oj wiosennie wiosennie, az by sie chcialo traktoren po chwastach przejechac na ogrodzie;) mlecze atakuja;) KATEBEAUTY tez bym odradzilo bo Sobie takiej przerysowanej Lali nie wyobrazam! Aaaa Edyta dziekuje za wszelkie Info;) jestes Wielka! AKOLOR a Tobie za szczere checi ;) Milej Wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowana:-)
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowana:-)
I tylko tyle albo az tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riderka007
W sumie to ja nawet nie staram się dołączyć:) nie szukam przyjaciół :)Czasem obiją się o uszy przydatne informacje. W sumie to mam dylemat i pytanie do Pań wykonujących. Chcę zmienić maszynkę, ale bez szaleństw. Biorę pod uwagę NOUVEAU CONTOUR lub Hebe z laserem..Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia w tym temacie? lub inne sugestie (do 4tys.) Moje malenstwo już ciągnie 9 lat i pora odejść na zasłużoną emeryturę:) Ps. Nie chciałam Cię obrazić URATOWANA. Po prostu przekonałam się na innych forach, że czasem takie zachwalanie jest nie szczere i służy tylko manipulacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowana:)
"czasem" nie oznacza "zawsze" nie czuje sie urazona, przeczytałam to forum od deski do deski szukając pomocy, nie lubię zadawac pytan na które byc moze odpowiedz sie juz pojawiła i zauwazyłam ze kazda forma pochwały jest tu ganiona i traktowana z podejrzeniem, wiec w sumie spodziewalam sie takiej reakcji, ale prawde mowiac nie robi to na mnie wrazenia, chcialam sie podzielic swoimi doswiadczeniami, bo wiem, ze jest duzo takich gruponowych ofiar jak ja, a osoby kompetentne trudno jest znalezc, wystarczy poczytac ile jest tu niezadowolonych i zrozpaczonych dziewczyn ze spierdzielonym makijazem, a ta akurat pani byla chwalona na tym forum nie raz i nie dwa i z tego co widzialam przez osobby ktore nie raz udzielaly sie wczesniej w roznych dyskusjach, moja wypowiedz to tez jakas tam forma podziękowania i tyle, wreszcie po długim czasie patrzenia sie na te bohomazy z niesmakiem w lustrze widze siebie i ten widok mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riderka .. Ja pracuję na NC, niestety nie mam porownania do innych Maszyn, wiec ciezko doradzic. Wg mnie jest ok choc ciezka. I tutaj koszt to ok 2500 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riderka007
GRAFITOWEBRWI Zależy mi na precyzji,wagę jakoś przeboleję,ręka się przyzwyczai. Jak robisz piórkowe brwi to igła jest stabilna? po czasie pracy nie ma problemów? masz jakieś zastrzeżenia? Po długim szperaniu w necie znalazłam na przecenie za 2999. Czy barwników też używasz NC? Ja cały czas robię na Purebeau i chętnie wypróbuję może jakieś nowe do ust bo moje są na 5--.Brwi wychodzą super. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riderka nie pracuję ta metoda, wiec nie pomoge;( Tak pracuję na NC pigmentach I jestem z nich bardzo zadowolona, PB pigmenty tez uzywam ;) I tez bardzo Sobie chwale, zwlaszcza blotnisty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riderka007
Chyba się zdecyduję na maszynkę NC. Dawno kupowałaś swoją ?może masz dobry sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
riderka007 a co znaczy " moje są na 5--? To znaczy , że jesteś zadowolona, czy odwrotnie. Sorki ale jakoś nie rozszyfrowuję tego ;) Bo z brwi to rozumiem, że jesteś zadowolona, tzn pigmentów do brwi. A tych ust to nie kumkam;) Ale jeśli jesteś zadowolona tak poza nawiasem....to czemu szukasz czegoś nowego. Ja do sprawdzonych produktów jestem przywiązana jeśli nie zawodzą. Tak czy siak chcę wiedzieć co znaczy 5--?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
5-- :) ja bym oceniła na 4++ :) edyta, mogę do Ciebie napisać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×