Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość kasbak
hej,wczoraj juz padłam,nie dałam rady przy kompie siedzieć. a od rana jak skowronki wstałysmy...:-) Nadia jest prawdopodobnie na brzozę uczulona,bo teraz pyli a ja mam las brzozowy naprzeciw domu.:-( testów nie robi się dziecku do 3 roku zycia,bo są niewiarygodne,tak nam lekarz powiedział. ale dziś juz lepiej z tym katarkiem,bo leki zaczęły działać sylwunia27 fajnie,że twój m, się poprawił,moj tez mógłby mi więcej pomagać;-( całuski dla wszysytkich.no i miłych spacerków w słoneczku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już zdrowa:D:D:D POzdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki szczególnie Manike❤️kochana jak przeczytałam twój wpis to aż mi łzy naszły do oczu i pomyślałam sobie co musiałaś TY czuć kiedy dostałaś ten prezent... Marzenko a jak Twoja mama sobie radzi,bo pamiętam że miała kłopoty z sercem? Trzymaj się kochana i powodzenia w nowej pracy!!! Kto zajmuje się Majką jak pracujesz? Jeszcze raz buziaki dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wkurzyłam się strasznie, napisałam do was długi post i wszystko mi wcięło 😡 a już nie mam czasu wszystkiego powtarzać. Wkleję Wam tylko zdjęcia z wesela i z niedzielnego spaceru: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8803bc6876421b8d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f7198597b6b0f89.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ecfefb0cad19348.html Jak znajdę chwilkę to odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
zuziu31 super fotki,śliczna ta Twoja dziewczyneczka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dziewczynki nieaktywne,ładna pogoda to pewnie nie ma czasu na neta... a moja córka szaleje tu koło mnie,chyba zaraz pójdziemy na spacer,może sie wybiega i uśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mamy piękną pogodę więc za chwilę powinnam wyjść z Julką na godzinny spacerek przed snem..Kuba w przedszkolu,rodzice pojechali pomóc przy pogrzebie sąsiadki a ja mam chwilę dla siebie.Będę kończyć bo koleżanka po mnie przyszła i razem idziemy na spacer. Zuzia ślicznie wyglądałaś z córką na weselu. Gumijagoda ❤️ Sylwia twój mąż widzę że się wyrabia. mój słodki aniołku pamiętam o Tobie❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kasbak ladnie ci w czerni ;) a moja jagoda jakas niespokojna od rana tylko na rece i na rece a dfo tego pogoda sie pogarsza . no i wlasnie sie obudzila jejku czemu ona od wczoraj tak malo spi...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogule jestem taka jakas rozkojarzona dzisiaj nic mi sie nie udaje chyba lapie jakas chandre 😡 buziaki dla was narazie uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie piękna pogoda nie sprzyja aktywności naszego topiku,ake to nic. :) Luiza widzę,że wrzuciłaś do stopki światełko za swojego aniołkaprzepraszam że spytam,kiedy to było i w którym tygodniu je straciłaś?:( Kasbak 🖐️nareszcie żeś zczerniała:) Julka 🖐️ Sylwuś👄 Brylka to pewnie na ogródku?:)Ja już mam wszystko zrobione. Go-ja witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babencje:) Zuziu:)zdjecia super!!!!! Maly moj spi,a ja sie wkurzylam😡,bo chcialam dodac kilka zdjec na fotosik i Wam pokazac,ale wasza kolezanka ma skleroze i zapomniala znowu hasla:(😭teraz czekam,az mi wysla przypomnienie😠 Pogoda moze byc;)ale ja jakos nie mam nastroju:(Malemu mojemu znowu spanie sie poprzestawialo i chodzi spac o 22:(masakra normalnie buuuuuuuuuuuuuu. Julka z M to tylko tak przez jeden dzien bylo i nie wiem co mu sie stalo:Dzobaczymy jak nastepne dni beda wygladaly;)ja juz go nie bede prosic,zeby mi przy dzieciach pomogl,zreszta sam powinien sie poczuwac do odpowiedzialnosci tak czy nie??? Zycze milego dnia i duzoo zdrowka dla potrzebujacych..............🌼 Aaaa ja sie pytam:)gdzie to Monika??? Gdzie Brylka aaaa??? Maly jak wstanie biore sie za kapusniak i poodkurzac mieszkanie,bo Dominik bulke rozkruszyl i jest normalnie wszedzie:( Ja ide dalej na fotosik sie meczyc:OPotem zajze buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda aniołka straciłam 7 pażdziernika 2005,byłam w 12 tygodniu ciąży.Termin miałam właśnie na 29 kwietnia.Dlatego te dwa dni są dla mnie ważne i smutne.Wpisałam do stopki na dziś.Może zostawię jeszcze nie wiem.W te dni myślę o moim aniołku najwięcej.Zawsze mówię,że jest w moim sercu i zawsze mówię że mam trójkę dzieci,ale niestety jedno jest już w niebie. Sylwia dziękuję🌼 Julka już śpi więc idę prasować aby większa kupka nie urosła. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza ja tez zapale dla twojego aniolka🌼 . On na pewno patrzy na ciebie z nieba i kocha cie bardzo. Sylwia oby tak dalej niech sie chlop cieszy ze ma mozliwosc pobyc z dziecmi i sie nimi pozajmowac bo dzieci wychowuja obydwoje rodzicow a nie tylko mamusia co nie :) a jak sie nie bedzie nimi opiekowal i interesowal w takim stopniu jak ty to na starosc mu to wszystko wypomna ;) A moj pojechal do pracy wogule wszystko mnie dzisiaj wkurza i on i wszystko chcialam sie go cos doradzic to wczoraj czekalam jak glupia a on nic i poszedl spac 😠 a dzisiaj mi muwi ze niewie ze niema glowy do tego ze jak chce to odemnia zalezy a jak odemnie jak od niego tez AAAAAAA 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza👄 Julka masz racje;)🌼 Julka tak to juz jest ja z doradzaniem mam to samo,aaa szkoda gadac:(Julka na poprawe samopoczucia masz tu 🌼🌼🌼ki:) Reszte napisze potem zbieram sie po Dawidka 👄🖐️aaaa i potem zdjecia wkleje Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza aż mi się łezka zakręciła...kochany aniołek...napewno jest szczęśliwy w niebie... a ja juz po spacerku... kurcze z tymi m. to tak jest,wkurzają czasami,wydaje mi się momentami,że nie myslą o kobietach,najważniejsze,że oni są zmęczeni po pracy julka11 nie stresuj się,szkoda czasu🌼,jutro na pewno zaświeci słonko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik zdjecia Wam pokazac i zmykam,bo Dominis nie spi i rozrabia:(glowa mnie boli musze normalnie tab.wziasc:(Zajze wieczorkiem jak bede miala jak:) Maly smigacz:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6485a40c0ba8e540.html Gwiznolem soczek Dawidkowi:Dalez byl dobry;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dcb9321060700b5.html Nad morzem:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/952b79be98ddca61.html Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie z topiku:)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj musiałam zawieść dziadka do okulisty a to najpierw trzeba pojechać zarejestrować się i później przywieść dziadka a zbadać nie było go łatwo bo wcale się nie słuchał ( moje dzieciaki zachowywały się lepiej) dzisiaj byłam z chłopakami u logopedy i na zakupach i fajna kurteczka się na mnie rzuciła to musiałam ją wziąć Chłopcy dzisiaj w przedszkolu mieli fajną atrakcję obchodzili dzień strażaka było przedstawienie dla panów strażaków przyjechały 4 wozy strażackie zapakowały dzieci i pojechali na sygnale do odległej o 3 km wioski na ognisko i kiełbaski wężem strażacki wodę dzieci też lały oczywiście wszystkie dzieci z przedszkola ( nawet dziewczynki) chcą być strażakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajowe macie zdjęcia Zuziu w ciemnych włosach też Ci dobrze a powiedz dlaczego tak szybko się przefarbowałaś bo w blond też wyglądałaś dobrze Sylwia fajne macie te morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie co będziecie robić w długi majowy wekend my planujemy wyjazdy jesteśmy umówieni w każdy dzień u kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i spi moj szkrab maly :) taka marudna ostatnio ale chyba przez to ze wyrzynaja jej sie 2 na dole i marudzi nawet przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia super zdjecia Brylka ja w majowy weekend pewnie nigdzie nie pojade chyba ze do rodzicow. wogole nie mam ochoty na jakies imprezy :( czuje sie fatalnie od rana mialam jakis dolujacy dzien i wszystko mnie wkurzalo a najgorzej bylo popoludniu zadzwonila siostra mojego i ni z tego ni z owego rozmowa stala sie klutnia😠 wiec na koniec sie rozlaczylam 😡 oczywiscie potem ja bede ta najgorsza ale czy to moja wina ze tak sobie zycie ulozyla a nie inaczej czemu ma pretensje do calego swiata ze jej zle 😡 a na domiar tego poucza innych jak maja zyc i wychowywac dzieci a sama nad swoimi niepotrafi zapanowac!!! AAAAA jestem taka zla sama juz niewiem czemu 😡 zaczynam sie gubic w tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka11 nie denerwuj się,wyluzuj:-) brylka ja z rodzinką wybieram sie do zoo,ale ogólnie kogo nie zapytam to tam sie wybierają,więc bedzie masakrycznie duzo ludzii a julka11 Ty to masz dobrze,Jagódka tak szybko chodzi spać,Nadka własnie tu szaleje koło mnie i ani mysli spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak zaraz wybuchne albo mnie szlak trafi 😡 a wlasnie byla tesciowa z pretensjami 😠 a niech sie wypcha z tymi swoimi moralami !! A moja mala chodzi tak spac odkad skonczyla 1 mies. i wierz mi sa czsem tego minusy bo jak chcemy gdzies dluzej posiedziec to robi sie taka marudna ze nie do wytrzymania. Ale czsem jak jej nie upilnuje i zdrzemnie sie po 17 nawet na chwilke to potem szaleje do22 a nawet pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka 🖐️ja to siedze w domu,bo tu takich swiat nie ma:Pale za to Dawidek od pon. do srody ma wolne od szkoly huraaaaa:Dpewnie maja jakies swoje swieto,ale nie wie jakie:( Moje dzieci poszly spac jeden o 20,a drugi o 22.30 :)to,to ja rozumiem:)Ide zaraz spac,bo mi sie oczy kleja💤 Julka🌼jutro bedzie nowy dzien:)nie lam sie kochana:),a te ich wywody olewaj i nie przejmuj sie co Ci tam gadaja,tylko rob to co uwazasz za sluszne,a reszta niech Cie pocaluje w d...;) Fajnie,ze zdjecia sie podobaly:) Zycze spokojnej i przespanej nocki:)do jutra🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×