Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monini

Jak wygląda zaświadczenie u ukończonych naukach

Polecane posty

Gość monini

przedmałżeńskich??? PLISSS napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monini
hej! czy ktoś mógłby udzielićmi odpowiedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam inny niż mój narzeczony, ale może dlatego, że ja dość dawno nauki skończyłam. Mój był taki zielony dyplom ukończenia katechizacji przedmałżeńskiej, natomiast narzeczony tez miał zielony dyplom, tylko miał więcej stron(ja miałam jedną kartkę złożoną na pól, aon miał taką jakby książeczkę z 4 stronami ) i wpisane tematy zajęć :)Na każdym z tym dyplomie był podpis księdza i pieczątka parafii w której nauki kończyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mieliśmy taki malutki świstek biały ,pieczątka księdza i pospis że zostały nauki ukończone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy takie pomaranczowe tekturki zgiete w pół (jak zaproszenie), liczba odbytych godzin praktyk, jakiś cytat o miłości i podpis ksiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie praktyk oczywiscie tylko nauk :) Ostatnio często myśle o praktykach na studiach - stąd ten błąd... Swoja droga ciekawe jakby takie praktyki na naukach przedmalzenskich wygladaly hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy od kościola. Oni chyba sami je robią, albo ten, kto prowadxi praktyki. U nas byly kartka A4 zlozona na pół. Imię, nazwisko. W środku tabelka z datami i pieczątkami. Chcesz podrobić? ;-) A jak poradzisz se z pieczątkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×