Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorgia25

WAGA NIEMOWLAKA

Polecane posty

Gość kasia_Martynka
Witam, moja córcia w wieku 5,5 m-ąca ważyła 8,5 kg :) sporo :P w tej chwili ma 9 m-cy i wydaje mi się że waży 10-11 kg. To dużo? dodam że ma duży apetyt i jeszcze dokarmiam ją w nocy mlekiem (zjada ok 120-140 ml). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliska1922
Droga kasiu to pewnie w normie . Ja własnie szukam ile ważą i mierze ok 3 miesięczne niemowleta . Ja mam córkę która ma 2 miesiące i 3tygodnie i mierzy ok 66 cm i waży 7 kg . Cos koło tego własnie . W wieku 2 miesięcy ważyła niecałe 6 kg . I miała 60cm . Ona jest ponad normę chyba . Dodam tez ze wszystko szybciej zaczyna i sie rozwija niż piszą w książkach ale ogólnie jest w normie ;) jest wesołym dzieckiem a to najważniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnerisss
Ojej, a mój synek kończy niedługo 4 miesiące i waży 5,8kg, to chyba mało? ;/ miesiąc temu miał 5,4kg, ostatnio je mało mleka modyfikowanego (90 ml co 3 godz, wcześniej ok 120 ml co 3 godz) :( powinnam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata21128
mój bąbel na pierwszym szczepieniu w szósty tygodniu ważył 6 kilo!! Teraz jest 9 tygodniu i waży na pewno więcej, bo da się wyczuć na rękach. Mierzy 62 cm. Karmię go tylko piersią, zaczełam po tamtej wizycie u lekarza przepajać go koperkiem, chociaż lekarka nic mi o tym nie wspomniała, powiedziała tylko żebym nie przystawiała go do piersi na każde jego żądanie, tylko przetrzymywać jak najdłużej, ale jak krzyczy w niebo głosy to jak mam go nie nakarmić. Z mężem kombinowaliśmy jak najdłużej go nie karmić (chodzi mi o 3 do 4 godzin), ale się po prostu nie da:-) Dodam, że urodził sie w terminie i bez żadnych komplikacji. Jest zdrowy jak rybka, duuża rybka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbom
moja Olgunia ma skończone 5 miesięcy, waży 8600, mierzy 70cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatobea
to moja mała ma 4 miesiace i waży 5500 i wcale nie jest wychudzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qerip
To moje dziecko ma ponad rok i waży prawie 9kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qerip
Co do ubranek i wzrostu to tak się nie sugerujcie, też zakładam ubranka 80-86-92 a córka ma ok. 76cm. każda marka ma inne wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
mój wnuk ma 2 latka i waży 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci są przecież różne
Moje dzieci rodzą się nieduże - synek 53 cm, 3540 g wagi, a córcia 52 cm 3170g wagi i oboje rosną na potęgę. Synek ma obecie 4 lata i wygląda jak sześciolatek. Do tego ma budowę bardzo gubokościstą po mężu. Mały mierzy 117 cm i waży 25 kg. Córcia też rośnie niesamowicie. A zdarzają się dzieci o sporej długości i wadze przy urodzeniu, które później mało przybierają i wolniej rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go nia
Mój synek jak się urodził ważył 3030 g, teraz koczy 5 miesięcy i waży 8,5 kg - wprawdzie jest pulchniutki ale moja córcia obecni trzynastolatka też taka była, a dziś same kości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlekFasolek
Moja Misia ma 12tygodni, waży 6,300kg. Ogólnie pediatra był bardzo zadowolony z jej postepów, ponieważ główkę sztywno trzymała już w drum tygodniu po urodzeniu, a od 8 tygodnia podnosi się z pozycji leżącej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek urodził się z wagą 2880; mając 6tyg ważył 4500;a moja pierwsza córcia urodzila sie z wagą 3360 i mając 6 tyg wazyla 4kg.kazde dziecko jest inne.wiem to sama po swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia4012
Wagę dziecka koniecznie trzeba kontrolować od pierwszych tygodni życia. Generalnie kontrola parametrów ciała w wieku niemowlęcym, dziecięcym oraz w dorosłym to bardzo istotna sprawa. Dlatego warto zakupić sobie taką wagę https://kredos.pl/waga-medyczna do domu i kontrolować wagę dziecka pomiędzy kolejnymi wizytami kontrolnymi u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewol
Ja może nie na temat trochę a właściwie to w drugą stronę . Byliśmy wczoraj u lekarza z 8 miesięczną córeczką i waży 6.500 kg czy ktoś ma podobnie ? Zaczęłam się martwić bo to mało niewiem co robić córeczką je z apetytem więc niewiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam wątpliwości co do wagi swojego maleństwa, dlatego zdecydowałam się na kupienie wagi (wagiwlkp.pl/). Od teraz mam to pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matss17
Moj synek mial wage urodzeniowa 4,080 i 56 cm Dzisiaj ma 9 tygodni, waży 6,800 i ma 59 cm Do tego juz w pierwszy dzien dzwignal sie na brzuszku glowka do góry. Po czym oczywiscie polecial caly odrazu na boczek :-) Ale z dnia na dzień robil postepy. Dzisiaj sam obrócił sie z pleców na brzuszek. Rozgląda sie dookola, śmieje i rozróżnia Mame i Tate. Chwycony za dlonie mocno podciaga do pozycji siedzącej. Nie sadzamy go jednak, bo to stanowczo za wcześnie. Wniosek nasz jest nastepujacy.. Jesli w parze z wagą idzie rozwuj fizyczny to napewno wszystko gra. Jesteamy oboje wysocy i szczupli, wiec podejrzewamy ze synek rowniez taki bedzie. Karmiony jest wylacznie piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaf
Moj 9 tygodni i waży 7,400 urodził się 4120, karmię tylko piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój synuś ma 17 mcy i waży 14 kg. Jest się do czego przytulić:-) według lekarza jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzaneczk

Moja na 10tygodni 7,5kg kazdy mysli ze ma pol roku jest taka duża...

Ciekawe ile bd miala na 14tygodni bo mamy bilans.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×