Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manolka

jakie buty do spodni przed kolano?

Polecane posty

Gość manolka

Hej dziewczyny! Kupiłam sobie niedawno czarne spodnie przed kolano. No i mam problem, bo i o ile górę dopbieram do niech bez problemu -> blizki, kurteczki, marynarki, o tyle z dołem mam problem,a wlasciwie z butami.. zima niby kozaczki do nich pasuja, ale srednio mi sie jest do nich przekonac.. a wiosna i latem co nosic do takich spodni?? jakie buty?? w ogole nie mam pomyslu :( boje sie ze pospieszylam sie z ich zakupem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz najmodniejsze
do takich spodni sa szpilki buty na obcasie - taki styl proponuje ZARA MANGO i wiele innych a w lato zwykłe klapki np japonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka12345
f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
jesli dobrze rozumiem to proponuje klapki plazowe, spodnie przed kolano straszna wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie przed kolano to nie żadna wiocha , tylko nowy trend.A z doborem butów do tych spodni trzeba rzeczywiscie uważać, teraz jak najbardziej kozaki na obcasie -tylko w tym samym kolorze , bo inaczej to bedzie sie chyba gryzło, no chyba ,ze jestes wysoką szczupła laska-takim to wolno wszystko na siebie włożyc i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany przeciez
szpilki w tym sezonie wcale nie są modne:P teraz koturny i balerinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij sie
w zacofane czolko. Szpilki nie sa modne?? hahahaha oczywiscie ze są...pełno jest butów szpilek z zaokrąglonymi czubkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie przed kolano
czy za kolano?????????????? tzn kończą sie udzie czy łydce? :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×