Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto pyta ten bladzi

TYLKO BEZ SCIEMY! Ustalamy fakty!

Polecane posty

Gość kto pyta ten bladzi

Ktore z forumowiczek maja orgazmy POCHWOWE, bez jednoczesnego draznienia lechtaczki i w jakich pozycjach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w pozycji na boczku ale twarzą do siebie, po misjonarsku i od tyłu ale na stojąco :) W żadnej innej nie mogę w ten sposób dojść...dlatego za innymi pozycjami nie przepadam... Ja w ogóle nie drażnię łechtaczki bezpośrednio... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjfghdgfd
ale w niektórych pozycjach facet moze drażnic łechtaczkę swoim łonem i mimo że bezpośredniego pieszczenia łechtaczki nie ma to i tak jest ona pobudzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja np nie lubię pobudzania łechtaczki. Chyba, że kiedy jestem sama to ściskam uda i wtedy jest pośrednie pobudzanie.. bo bezpośrednio to odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda że
tylko i jedynie w pozycji "po bożemu" :-) albo w bardzo podobnych pozycjach..... ważne bym leżała na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ogole nie miewam pochwowych - lechtaczkowe przy pobudzaniu i penetracji...moze to troche skapiutko ale...mnie to wystarcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygłupawa
co to jest orgazm łechtaczkowy się pytam opisać mi tu ale już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolabor
orgazm łechtaczkowy jest to taki orgazm, który powstaje w wyniku łechtania, łaskotania itp. kumasz? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dość dawno temu obalono mit, że istnieją różne RODZAJE orgazmu... są tylko różne drogi, dzięki którym można do niego dojść...np w wyniku pobudzania łechtaczki, podczas penetracji czy pobudzanie piersi...ale to są tylko drogi, orgazm jest tylko jeden :)Nie ma rodzajów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygłupawa
to ja doskonale wiem tylko dlaczego dziewczyny gadają o tym jakby to było coś odmiennego chciałam przez to powiedzieć że nie wiedzą o czym mówią a Sexi na Tobie się nie zawiodłam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygłupawa - domyśliłam się, że to była ironia z Twojej strony :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
No i co, piszecie o tych duzych penisach pietro nizej a jak sie okazuje nie macie orgazmow pochwowych? To na cholere Wam te penisy duze? Ma tu dzis ktoras pochwowe czy niet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość num
jestem mam pochwowe i łechtaczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYKACZKA
JA MAM POCHWOWE ALE PRZEWAZNIE TAK "PO BOZEMU" I DODATKOWO MUSZE MIEC PODUSZKE PODLOZONA POD PUPE (DLA ZWIEKSZENIA DOZNAN). NA JEZDZCA TEZ MAM ALE CZASAMI TYLKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość num
pozycja stojąca od tylu przy włożonym do połowy członku, ktory drażni przedną ścianę pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
dzieki dzieki, piszcie jeszce i podawajcie prosze pozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo coz
we wszystkich pozycjach, w ktorych jestescie przodem do siebie , nastepuje draznienie lechtaczki. czy tego chcecie czy nie. mam tylko pytanie. co za roznica jaki? byle dobrze bylo... wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taka jest prawda, ja kiedys mialam orgazmy przy pozycji klasycznej a teraz juz ich nie mam, nie wiem dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
a to wogole jest mozliwe (odnosnie pytania w temacie)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no taka jest prawda, ja kiedys mialam orgazmy przy pozycji klasycznej a teraz juz ich nie mam, nie wiem dlaczego\" Jesteś za bardzo rozjebana, tzn. te ogórki Cie rozjebały bo wątpie że jakiś prawdziwy członek, bo kto by cię chciał brzydulo :D A mój wujek BOB jest pedałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy te orgazmy w temacie istnieja...no jak dziewczyny sie wypowiadaja ze maja orgazm w pozycjach tylnich, to chyba jednak nie od lechtaczki....Ja w tylnej nigdy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cartman--->, a no chcial mnie taki jeden, tez brzydki jak noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelnicy
A "szarlotka z ogryzków" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedlurzaczku...ze Ty mnie chciales...co ja im bede mowic, i tak nie uwierza:P Widze ze wczoraj miales nocke na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale to nie jest prawda,że jest jeden rodzaj orgazmu tak jak ktos napisał wyżej!!! Kiedys miałam 3 orgazmy równocześnie a własciwie jeden po drugim. Najpierw łechtaczkowy, potem pochwowy a na końcu analny. Każdy był inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
monte... o szlag, zazdrosc mnie zalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygłupawa
monte Ty przestań głupie książki czytać i nie opowiadaj takich bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monte - nie wątpię, że 3 razy doszłaś...wielokrotne orgazmy są super... ale rodzaj jest jeden...a, że raz doszłaś drogą stymulacji łechtaczki, potem penetracji i na końcu jeszcze analnie no to pięknie tylko, że to są różne drogi, dzięki którym mozna osiągać orgazm a nie rodzaje...ja nie wiem jak mam to wytłumaczyć prościej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×