Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vnv

teledysk

Polecane posty

Bardzo podoba mi się teledysk i piosenka Arasha \"Arash\" wzbudza miłe uczucia, nawet nie przypuszczałem.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się:) na pierwszy rzut oka mnie nie ekscytował ale teraz za każdym razem gdy go widzę/słyszę poprawia mi sie humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że ktoś podziela mj pogląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością podzielają go wszyscy(jakże by mogło być inaczej:) ) tylko są zbyt zajęci rozmowami o ogromnych penisach i małych piersiach by się przyznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ważne są....? .......po prostu miłe uczucia..........nieprawdaż? które w sobie i w innych można znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda:) niestesty na tym forum nikt nie lubi przekazywać innym pozytywnego myślenia/wibracji/uczuć....kobiety i meżczyźni wolą się wzajemnie gnębić i prześcigać w wymyślaniu co raz bardziej bzdurnych tematów...\"pojawił się topik o małych penisach to ja założe taki o za wielkich wargach sromowych żeby kobiety nie czuły się zbyt pewnie\" i na odwrót:o ehhh... tylko mi się humor psuje, a w głowie miesza od tego forum ostatnio;) chyba czas na odpoczynek od komputera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie sprawia mi już takiej przyjemności jak dawnej zaglądanie tu....................wszystko sprowadza się do tego jak najszybciej osiągnąć orgazm...........epatowanie wielkościami itp................. a rzeczywistość jest bardziej blada niż kolorowa telewizja, która kreuje nieprawdę........... a czasem? jest fajnie niezobowiązująco sie przytulić..............i poczuć czyjś ciepły oddech..........i miękki dotyk.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem?hmmm...ja nie znam sytuacji w których to nie jest przyjemne. niestety zawsze gdy jesteśmy w przytłaczajacej potrzebie takich niezobowiązujących, acz pięknych gestów nie mamy mozliwości by w ten sposób \"odpłynąć\" , nie mamy osoby ktora w tym samym momencie potrzebuje tego samego;)....w rezultacie pozostaje nam tylko to forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ale wiekszość na kafe e. sądzi, że da sie wszystko sprowadzić do techniki .....................dlatego szukają informacji stricte technicznych :)) a nie jest to np budowa samochodu czy pralki gdzie naciśnie się jakiś guzik i za każdym razem pojawi się lub zadziała tak samo. Człowiek to nie jest stworzenie do końca przewidywalne i dzięki Bogu za to............. jakże byłoby nudno.......... Teraz tez gra mi Arash.......... jest mi miło i sympatycznie chętnie podzielę się swoimi uczuciami.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jest miło nadal.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super są jeszcze mili ludzie...................chcący czegoś więcej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×