Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baja

podkład loreal INFAILIBLE

Polecane posty

coś wam powiem-jest rewelacyny!!mam cerę fatalną ,a w ciągu 3 dni 3 osoby mi powiedziały,że jakoś fajnie wyglądam,no coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Mai
popieram jest niezły,ale tej samej firmy CASHMIR jeszcze lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvv
z loreala ideal balance tez jest bajeczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie ten podklad
jest beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaaa8478_12
a w jakiej cenie jest podkład Loreal INFAILIBLE , szczerze mowiac mialam jego probke i byla zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie ten podklad
no wiec Kochana ja mam cere mieszana, ale powiem Ci, ze sie swiecie po nim bardziej, niz po jakimkolwiek innym (i to nie matujacym zaznaczam) Tam mowia, na reklamie, ze matuje ale i rozswietla cere, hehe smieszne, 2 sprzeczne rzeczy robic. Wg. mnie zdecydowanie lepsze sa podklady ktore maja jeden okreslony cel np matuja lub rozwietlaja lub liftinguje itp. uwazam takze ze kolory sa beznadziejne, a i jeszcze jedno, dziwnie sie rozmarowuje !!! Jezeli masz super cere, mozesz sprobowac. ale wg mnie jest koszmarny, lepszy jest ideal balance. mialam tezl true match, i trans..cos tam nie pamietam, nazwy ten ostatni tez byl koszmarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat podkładu
moja siostra, która jest kosmetyczką twierdzi, że podkłady takie jak Cashmir lub Infalible mogą stosować wyłącznie kobiety o nienagannej cerze!!! Te, z cerą mieszaną lub tłustą nie powinny się za nie brać bo efekt będzie marny!!! Niestety to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny
jest poprstu okropny!!! kupilam go bo mial kryc i matowic. Owszem przez pierwsze pol godziny a pozniej koszmarrrrrr!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×