Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wli

pekaja

Polecane posty

Gość wli

UNIMILE TO naj gorsze kondony na swiecie dzis sie bzykalem i dwa od rzad mi pekly normalnie kaplica szkoda slow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vert
seks jest dla ludzi ,ktorzy są gotowi posiadac dziecko w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bzykać nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaden unimil mi nie pekl przez 3 lata...trzeba umiec sie obchodzic z kondomem....albo masz pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaha
gratuluję dzidziola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bijacz mija
ja mam inny problem, a raczej pytanie. wspolzylam z moim facetem dopiero 2 razy, dla nas obojga to sa 1 razy. i mamy problem, bo jemu prezerwatywa zsuwa sie z penisa, kupil durexy safe, srednica 52 mm. nie wiem czemu tak sie dzieje... za maly penis...hmmm, nie wiem, ma raczej srednio-duzego heheh jesli tak mozna to nazwac. ma ktos jakis pomysl co moze byc przyczyna..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za maly penisza mala erekcjalub zle naklada i nie naciaga do konca...moze sprobuj unimili jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wli
heh nie bedzie bovbasa bo pekly przy wchodzeniu;p i nie spenetrowalem moja partnerka ma i tak dni nieplodnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bijacz mija
no kurcze wlasnie problem polega na tym, ze nakladam, naciagam czy jak inaczej to zanawac, prezerwatywe do konca a ona sie zwija z powrotem, sciaga sie i marszczy. kurcze no. owszem wolalabym robic to bez prezerwatywy, ale jak na razie to jedyna forma antykoncepcji jaka stosujemy( na tabletki do maja musimy niestety czekac bo wtedy dopiero wizyta u ginekologa). a te unimile ile mm srednicy maja? nie bede za ciasne, bo skoro te 52mm wychodzi na to ze sa na luzne...? poradźcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
do maja????kurde to ale kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bijacz mija
no bo niestety czekam na wizyte w panstwowej przychodni, nie mam kasy na prywanta... no niestety trzeba czekac, a kochac tez sie czlowiekowi chce dlatego szukam rozwiazania tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
no wiesz ja też chodze do lekarza, który ma podpisaną umowe z kasą chorych, ale u niego terminy są krótsze-do tygodnia..a na telefon nie wypisze Ci recepty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bijacz mija
wiesz, u mnie sprawa wyglada tak, ja bylam zarejestrowac sie juz bodajże w lutym ale kadzy proponowany przez babeczke termin nie odpowiadal mi(albo nakladal sie z terminem matur-hehe tak tak szczesciara ze mnie, maturka w niedalekiej przyslosci:), albo wypadal mi okres) wyszlo koniec koncow na to ze przyjeta dopiero bede 18 maja, no coz, to sa uroki naszej sluzby zdrowia. a na telefon czy w jakikolwiek inny spsob nie moze wypisac mi recepty, bo to bedzie moja 1 wizyta w ginekologa wiec czeka mnie pewnie badanie, cytologia itp. zapewne przyjdzie mi jeszcze dluzej niz do 18 maja poczekac... a na razie sprawa prezerwatyw mnie lekko dreczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
aaa no chyba ze tak...troche dlugo musisz czekac...ale mam nadzieje ze jak juz dostaniesz pigułki to bedziesz zadowolona...i powodzonka na maturze...ech kiedy to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bijacz mija
dziekuje bardzo:) a po maturze juz tylko wakacje i duzo duzo bzzzzy... ach, fajna perspektywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna anna
..bo to trzeba nakładac rozwijając na nim...a nie rozwinąć a potem nakłądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bijacz mija
no wlasnie tak robie, wyjmuje z opakowania nakladam na sam czubek, naciskam jedna reka na zbiorniczek u gory i nie puszczajac zbiorniczka druga reka rozwijam az do konca, dopiero wtedy puszczam i co? i sie zwija... hmmm, nie wie dlaczego tak sie dzieje, bo on jest moim 1 facetem, ja jego 1 kobieta, nie mamy oboje doswiadczenia w tym wzgledzie. wiec szukam porady u kogos bardziej doswiadczonego niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly-lilly
4 lata doświadczenia z firmą Durex i mogę polecić ze spokojnym sumieniem! Głównie Durex Elite - idealne. O Extra Safe tylko słyszałam że pękają (doświadczenia znajomych) jak również Unimile. Raz tylko nas przypiliło, a pod ręką były tylko unimile i nie wspominamy tego zbyt miło (ciasne, grube, wydzielają intensywniejszy zapach niż durexy, po prostu paskudne). Jeśli chodzi o durexy to rozczarowaliśmy się tylko raz - Durex Avanti kupione w Anglii miały być cieńsze od latexowych, ale były jakieś takie sztywniejsze i trudne w założeniu, chociaż mój mężczyzna jest bardzo zręczny i nigdy nie sprawiało mu to najmniejszego problemu, nie udało nam się odbyć w nich żadnego stosunku. Jedyna paczka w moim posiadaniu, ktora ulegnie przeterminowaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAOLO
MOIM ZDANIEM NIE MA LEPSZYCH PREZERWATYW JAK UNIMIL.TRZEBA TYLKO KUPOWAC TYLKO I WYLACZNIE W APTEKACH,BO NA PÓŁKACH SKLEPOWYCH LEŻĄ LATAMI.8 LAT DOŚWIADCZENIA Z NIMI I JESZCZE NIGDY NIE PĘKŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×