Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolczyczek

Czy kolczyk wspomaga ?...

Polecane posty

Gość kolczyczek

mam kolczyka na jezyku...panowie co o tym myslicie...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że masz przekłuty język
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyczek
troche bolalo ..ale mozna ze znieczuleniem..tzn usztywnieniem jezyka przy znieczuleniu zwyklym mozna jezyk poklnac.:P..noa le w studium maja odp srodki..ja mialam bez i troche bolalo..a kosztowalo 120 zl razem z "lekami" wspomagajacymii gojenie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile Ci sie goiło z tymi lekami..bo moj brat tez ma ale przez 2 tyg.chodził ze spuchnietym jezorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyczek
..u mnie to trwalo niecale 10 dni :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyczek
...mniej wiecej...a jestem z Wroclawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeet
nie wiem czy wspomaga innych ale mi dziewczyna zaczepiła tym kolczykiem za skórke i było nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyczek
faceeet wyrazy wspolczucia ...mnie to sie jeszcze nigdy nie przytrafilo..moze ma za dlugiego ...kolczyka rzecz jasna;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyczek
..za czasow pieknych i milych czyli gdy bylam w zwiazku kolczyk nigdy nie przeszkadzal w niczym...zwlaszcza podobal sie przy calowaniu...co do hm..to nie mial wiekszego znaczenia :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyczek
...jeszcze nikt ne narzekal:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaqwe
pożądna kochanka radzi sobie bez kolczyków :-) A niedojdy to pewnie,że muszą sie wspomagać, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyczek
ge cos tam czyzby jakies frustrujace wspomnienia zwiazane z kolczykiem ze wspomagasz wypowiedz bardzo wysoce intelektualnymi epitetami??:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyk kojarzy mi sie z niedojrzala małolatą albo głupią penerą która próbuje się wyróznić w najbardziej po*ebany sposób. nie lubie gdy dziewczyna ma kolczyk w języku. nigdy nie wiem co może być takiej motywacją.moda? bo napewno nie względy estetyczne...obrzydliwe po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ados stereotyp
przesadzasc chlopie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaqwe
do kolczyczek: wiesz słonko, co to jest epitet?bo ja użyłam tylko jednego(porządne) i nie wiem dlaczego miałabyś zwrócić na niego uwagę...Ale może w gimnazium na języku polskim nie przerabiałyście jeszcze epitetów - skoro rajcuje Cie kolczyk w języku mogę wnioskować,że właśnie na tym etapie edukacji jesteś A jeśli chodzi o kolczyki, to mam jedynie dobre wspomnienia z nimi związane, ale nie to żeby sie z tym obnosić,a szczególnie nie uważam,ze miałby być to jakiś wabik na faceta eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaqwe
zapomniałam dodać -łóżkowa niedojdo :-) I teraz możesz nawijać o epitetach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaqwe
I jeszcze jedno - na języku można mieć co najwyżej krostę. Kolczyki ma sie w języku. No chyba,ze Ty prekursorko masz kolczyki na języku, na pępku, na nosie i na uszach :-) Chciałabym to zobaczyć... hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onmiron
byłem kiedyś z panną,która miała kolczyka w języku - beznadzieja! język miała tak sztywny od tego badziewia,ze nie było mowy o jakiś rozkoszach.nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×