Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balerinka

jakie buty do spodni 3/4?

Polecane posty

Gość balerinka

czesc kobietki, mam takie nietypowe pytanie. na ten sezon wiosenny wymyslilam sobie ze bede chodzic w spodniach 3/4 niewiem jednak jakie buty beda do tego pasowaly.spodnie mam dzinsowe niebieskie z roznymi zdobieniami z bokow. kupilam sobie na wiosne sweter o delikatnym fioletowym kolorze jako "kurtke". podobaja mi sie balerinki najlepiej na jakims malym koreczku i moze w jakims rozowym fajnym kolorze?do tego torebka pasujaca?moglby byc taki zestaw? a jesli tak to jakie skarpetki moge wtedy nosic?czy najlepiej kolorowe z wzorkami? bedzie to fajnie wygladac? troche nie jestem do konca pewna swojej kobiecosci a ide w tym kierunku zeby to zmienic i troche boje ze sie skompromituje bo nie mam sie kogo poradzic. bede wdzieczna za wszelkie wskazowki. pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
skarpetki oczywiscie mialam na mysli ponczochowe. a sweter mam taki dluzszy za tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
dziekuje Ci bomba.jeszcze nie zdecydowalam co do koloru butow. ale ten sweterek taki wesoly ma kolor ze mysle ze jakies jasniejsze buty beda najfajniej wygladaly. tylko niewiem czy sie przekonam do skarpetek a na bose nogi to czasem zimno bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
ehhhhh juz sie nie moge doczekac wiosny. moze ktos cos jeszcze napisze.jakies swoje opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki riki se se se
Ja bym proponowała zamszowe dopasowan kozaczki.TYLKO TAKIE Z KLASĄ,nie te obleciane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Pamietaj ze spodnie 3/4 skracają nogi i zalecane są do takich spodni (jesli osoba jest niewysoka) buty z większymi obcasami (optycznie wydłuzają nogi). Balerinki jak najbardziej do takich spodni pasują. Do tego jesli jestes odwazna mozesz załozyć podkolanówki w jakimś konkretnym kolorze (nie te przezroczyste brązowe pończochowe, tylko takie troszke grubsze). Oglądałam ostatnio program ze stylistami i własnie tak ubieerali dziewczyny. Na poczatku myslałam sobie ze to troche dziwne, ale teraz wydaje mi sie to spoko. Pamietaj tez ze az tak zbytnio nie musisz sie przejmowac kolorami. Teraz modne sa kontrasty. Wazne tylko zeby jedna rzecz sie wyrózniała np. bardziej wyrazistym kolorem, a nie wszystkie naraz bo bedzie zbyt pstrokato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
zuziu ja mam 170 wiec mysle ze to tak akurat ale do niskich nie naleze.dziekuje ci za porade dzisiaj kupilam sobie balerinki w takim bladym rozowym kolorze(niewiem jak okreslic jaki to kolor) na centymetrowym obcasie. balerinki beda fajnie pasowac do mojego swetra i mam nadzieje ze do spdni tez tylko teraz to niewiem jakie podkolanowki. czy jakies w kwiatki?kolorowe?kabaretki? a grubsze to jakie masz na mysli? pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
a zamszowe zadne buty nie wchodza w gre bo absolutnie nie umiem dbac o takie buty. ale dziekuje za propozycje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie
3/4 są już niemodne!!!!!!! a jak już musisz to nie zakładaj do balerinek skarpetek----nawet pończochowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie
no chyba że te w odważnym kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjhfukewq
3/4 juz niemodne?... a ty co tak glupio za moda lecisz? chce 3/4 wiec takie bedzie nosic...i ja tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie
tak tylko powiedziałam bo mi się już opatrzyły, na ulicy co druga dziewczyna 3/4 spodnie, do tego szpile, i przykrótka kurteczka. skojarzyło mi się--przepraszam. A tak wogóle to z balerinkami fajny pomysł. sama mam takie fajne sportowe balerinki i śliczne lniane spodenki 3/4 ale to na późniejszą wiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
ja niebede nosic przykrotkiej kurteczki bo mam do tego sweter taki do pol uda. a spodni mam kilka par ktorych nigdy nie nosilam dlatego stwierdzilam ze je w tym roku wykorzystam. i dlatego wymyslilam sobie do tego balerinki. mysle ze beda pasowac. tylko niewiem co ze skarpetkami bo na bose nogi to bedzie raczej zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
mi bedzie zimno bo jestem zmarzluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie
do SPODNIE Jak mnie denerwuja laski, ktore siedzą na kafe i wytykają, ze dziewczyny chodzą w 3/4 spodniach, przykrótkich kurtkach. Pewnie tez czepiałaś sie rozowego koloru na innych topikach. A co ci tak zal dupe sciska? W czym jestes lepsza od tych dziewczyn? No w czym? Tylko nie wyskakuj z tekstem ze masz własny styl bo padne. Czasem mam wrazenie, ze te co tak wysmiewają to sa spasionymi dziewczynami ktore marzą ubrac przykrótką kurtke, ale nie moga bo im sie sadło wyleje pa Ps. tak na marginesie - ja nie chodze w przykrotkich kurtkach, ani spodniach 3/4, ale do głowy mi nie przyszło inne krytykować, a to dlatego ze nie mam zawyzonego EGO, ale znam swoją wartość i nie musze dowartościowac sie wysmiewajac inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
jak mnie- no tak masz racje,kazdy ma swoj styl i nosi to co lubi.i innych nie powinno to obchodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle odpowiedzi nieadekwatne do pytania.Czsem takie wypowiedzi sa po prostu zenujace:O Ja uważam,ze kazdy chodzi w tym w czym sie dobrze czuje, wazne,zeby to bylo czyste i estetyczne. A co dospodni 3/4 uwazam,ze sa nadal modne i beda przez najblizsze wakacje.Ja chetnie lacze je z oficerkami( nie nosze tylko spodni dzinsowych 3/4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
dziekuje dioda. piszcie dziewczyny co myslicie o tym co napisalam. dioda a ty nosisz jakies podkolanowki do krotkich spodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie pod spodnie zakladam rajstopy , bo zimno,ale pełna wiosna i latem bede nosic podkolanowki( tylko w kolorach spokojnych)i dotego baleriny na koturnie... A jak bedzie super cieplo, to bez podkolanowek ( swoja droga zwanych antygwaltkami:P) a buty zaloze z koturnami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie
do jak mnie---->>> dziewczyno ile w tobie złości i żółci, ulzyło ci? przecież ja sie nie wyśmiewałam tylko napisałam że mi się OPATRZYŁO. ludzie to już nic powiedziec nie można. Przykro mi że moja wypowiedź tak cię uraziła. Do Twojej wiadomości nic nie mam do różowego kolorku, sama noszę i nigdy nie wypowiadałam się jeszcze na forach dot. mody. a co do mojej tuszy to nic się nie martw na przykrótka kurteczkę spokojnie moge sobie pozwolić. Mam chyba prawo wypowiedzieć swoje zdanie, a nie wszystko musi mi sie podobać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie
miezy wyrażać opinie, a krytykować jest spora roznica ktorej ty najwyraźniej nie widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
rany dziewczyny spokojnie.. mysle ze dla topiku ktory zaczelam nie warto sobie wypluwac nerwow;) dziekuje za wszystkie opinie piszcie jak ktoras ma jeszcze jakies pomysly i zycze jak najmniej zlosci bo to pierwszy dzien wiosny i wcalenie taki najgorszy🌼 pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
A moze podkolanówki w zblizonym kolorze do sweterka, ktory sobie kupiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
zuzia hmmmmmm chyba najlepiej bedzie jak przejde sie gdzies do sklepu gdzie maja duzy wybor.. sweterek ma taki fajny cos pmiedzy fioletem a rozem kolor a balerinki kupilam w kolorze- tak wlasnie jak patrze - takiego rozu jak jest moj pierwszy post. to fnie bedzie za pstrokato? fajnie ze znow tu zajzalas.dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty
szpilki koniecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
amnesty jak ktos ma przyzwyczajone nogi to moze nosic szpilki. pozatym grunt to zeby czuc sie dobrze jak lubisz szpilki to fajowo ja moze do nich tez dorosne.pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty
co do podkolanowek to mysle ze najlepsze beda czarne skoro juz kupilas rozowe balerinki....ladnie podkresla ich kolor butow a jednoczesnie nie skupia uwagi na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Poprzedniczka ma racje. Fajnie bedą korespondować ze sobą rózowe balerinki i czarne podkolanówki. Najlepiej jak bedą to takie jakby z mikrofibry podkolanówki a nie pończochowe. Wiele razy widziałam jak styliści własnie dobierali takie podkolanówki do krotkich spodni. A te spodnie bedą ciemne czy jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że dobre będą
glany, a jak się wyciepl po prostu sandały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×