Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskafffffka

FAJNY CIUCHOLAND - KATOWICE ???

Polecane posty

Gość truskafffffka

Jak wyżej:) Kto zna adres fajnego ciucholandu w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W świecie kobiety pisali
że fajny jest w Katowicach na 3-maja 38, ale nie wiem gdzie to dokładnie, bo nigdy nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady
Ja polecam ten w byłym "juniorze", niedaleko Spodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskafffffka
O, dziekuję! :) Kto jeszcze podzieli sie informacją o fajnym adresie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Otworzył sie nowy second - a właściwie nie second, tylko \"galeria nie tylko ubrań\" czy jakoś tak - w Superjednostce! TOTALNY ODLOT!!!! Niektóre rzeczy dość drogie (drożej niż w zwykłym wycenionym secondzie) ale boskie!!!!! Wydałam ponad stówę, ale jutro tam wracam:) Miejsce istnieje od wczoraj!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskafffffka
Superjednostka to ten moloch przy rondzie? Wybaczcie, ale-m nowa w Katowicach (stąd zreszta moje pytanie tytułowe;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, największy blok mieszkalny w Polsce :D Ta galeria jest jakby w podziemiach - poznasz po przepięknych, metalowych drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskafffffka
Właśnie wróciłam z "galerii" :) :) :) O matko! myśłałam, ze finansowo nie wyrobię! Kupiłam (z ciuchów): - bluzeczkę lnianą Zary za 20zł - bluzeczkę bawełnianą TopShop za 22 zł - bawełniany bezrękawnik H&M - 8 zł i jeszcze parę rzeczy.. :) A widziałyście, jakie tam są kolczyki???? Ręcznie robione, czyste srebro i kamienie, żadnych szkiełek i plastiku!!!! Za 30 zł!!!! Jutro kupię chyba ze 2 pary:):) CUDA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pak
kobietki, piedzcie, gdzie dokladnie jest ten cud-ciucholand ;P jestem z gliwic, a w katowicach nie bardzo zorientowana jestem ;] z gory dziekuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pak
kobietki, piedzcie, gdzie dokladnie jest ten cud-ciucholand ;P jestem z gliwic, a w katowicach nie bardzo zorientowana jestem ;] z gory dziekuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskafffffka
Ja też nie jestem dobrze zorientowana, ale wytłumacze, jak umiem: jest taki molochowaty blok obok katowickiego Ronda (po przekątnej od Spodka) - ogromny. Nazywa się Superjednostka (i to chyba na poważnie tak się nazywa!:) ) i jest na ulicy Korfantego. Ten cud - ciuhcoland jest w tym właśnie bloku, w podziemiach - patrząc od strony ronda, w klatce schodowej najbardziej po lewej. Ja się normalnie zakochałam:) A, i jest tam jeszcze drugi ciucholand - taki tańszy, zwykły, ale wielki i też można coś upolować. Wystarczy przejść przez ulicę od tej galerii. Każdy przechodzień Cię naprowadzi:) Tylko wszystkiego nie wykup :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pak
truskawa, dziekuje pieknie :* moze nie wykupie wszystkiego, jedna bluzeczke Ci zostawie =ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskafffffka
Kamienie - to ja się nie znam, ale tam mają każdy kolczyk opisany. Z tego, co widziałam, to granaty, masa perłowa, prawdziwe perły:) W tym ciucholandzie obok niedawno była zmiana kolekcji na wiosenno - letnią i też dużo fajnych rzeczy jest. To są dwie hale - jedna "wycena", druga "waga". Ja łaziłam po "wycenie". W "galerii" jest drożej, ale zagęszczenie superciuchów na metr kwadratowy - nieziemskie:):) Miłych zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! Wczoraj przeczytałam sobie ten topik i dziś poszłam do tych dwóch ciuchlandów w okolicach Superjednostki (bo blisko mieszkam). 1. Ten wielki ciuchland jest bardzo przyzwoity - kupiłam parę markowych bluzeczek, towar jeszcze nie \"przebrany\" 2. Galeria - aż mnie zatkało! Jakbym znalazła sie w Krakowie - stoliki z filiżankami, upozowane manekiny.. Nie spodziewałam się takich klimatów w centrum paskudnych Katowic!!! no i ciuszki - palce lizać. A biżuteria - extra!!:) Mam kolczyki z turkusów z perłami:)) Za 30 zł, ale podejrzewam, że za jakiś czas podniosą te ceny, bo za czyste srebro to taniocha!! Są tam też ładnie ręczne robione torebki - bardzo orginalne. I różne różności, np. koronkowe buty:) Jednym słowem - artystyczny misz- masz w najlepszym guście:) Dzięki wielkie za cynk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczęściara
Kurcze kobity ja też jestem z Katowic i chetnie bym sie dowiedziała gdzie te cuda są ?? Jak tam dojść z Skarbka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbek jest na Rynku. Superjednostka jest na ulicy Korfantego (czyli od Skarbka w stronę Ronda). Startujesz ze Skarbka - idziesz prosto, kierując się na Spodek, ale wciąż po lewej stronie alei Korfantego (tej stronie, gdize jest Skarbek). Przechodzisz przez dwa światła (właściwie to jedno, tylko połączone). Jesteś na placu, przed sobą masz ciąg po PRLowskich sklepów i wielki napis \"Apteka\". Idziesz pomiędzy tymi sklepami. Kidy napotkasz schody, skręcasz przed nimi w lewo. Masz przed sobą gigantyczny, bury, szeroki blok - to właśnie jest Superjednostka. Jeżeli spojrzysz prosto, zobaczysz, że w lewej \"nodze\" tego bloku są bardzo niezwykłe, stalowe, zdobione drzwi - to właśnie wejście do Galerii. Natomiast jeżeli spojrzysz w prawo, zobaczysz, że obok ciebie są achody prowadzące na piętro jednego z tych po PRLowskich sklepów - to ten wielki ciucholand. Do wielkiedo ciuchlandu skieruje cię każdy, jeżeli będziesz juz w pobliżu Superjednostki. Do Galerii musisz dotrzeć sama, bo jest nowa i niewiele osób o niej wie. Wejścia do Galerii i do ciuchlandu są w odległości 10m od siebie, więc na pewno trafisz;) Marko, jak to skomplikowanie brzmi! A tak naprawdę to od Skarbka 5 minut. Najlepiej spytaj kogoś, żeby ci pokazał Superjednostkę, a jak już będziesz pod Superjednostką, spytaj kogo innego o ciuchland:) Do Galerii trafisz sama:) No, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celinka, ale namieszałaś :D Dobrze piszesz, ale to brzmi, jakby dziewczyna miała przejść na Biegun:) Najprościej - idziesz od Skarbka w stronę Ronda. Kiedy po lewej, tuż przed Rondem, zobaczysz gigantyczny blok - skręcasz w lewo i idziesz do niego. Galeri jest w jednej z \"nóg\" na których stoi Superjednostka, tej najbardziej po lewej. A ciucholand każdy ci pokaże:) Wejście rzeczywiście jest ok.10m od wejścia do Galerii. Powodzenia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =anusia=
No prosze, a juz myslalam, ze fajnych szmatexow po prostu w Katowicach nie ma:) Dzieki kobitki, jutro ide na zwiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Dzieki , ja tez sie tam wybiore pod koniec tygodnia :) Wczoraj próbowałam tam isc, ale nie umiałam dotrzeć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzisiaj odkryłam jeszcze jeden \"ciuch\", \"Stara szafa\" na ul. Kościuszki, w bramie. Ale szczerze mówiąc nic ciekawego - jedyne kuriozum, to że wyprzedają tam odzież militarną:) W Galerii dzisiaj kupiłam bluzeczkę Escady za 22 zł:) a w ciuchach ogromnych obok - Levisy za 15 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od której i do której godizny czynny ten sklep w superjednostce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziiii23
mysle ze do 17-18 :) ale nie pamietam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że bez sensu jest nie dzielić się takimi informacjami. Nie ma przecież realnego strachu, że ktoś inny wszystko \"wykupi\", a jeśli każdy będzie strzegł takiego adresu jak skarbu, to taki fajny sklepik prędzej czy później splajtuje i nikt nic z niego nie będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatarka
top marszczony River Island bawełniany - 8 zł:) Top bawełniany Hennes (teraz H&M) - 6 zł:) Galeria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie też się tam muszę wybrać i będe szukała aż znajdę, dzięki za informację dziewczyny. Ja jestem z Gliwic, myślę że warto by było więcodwiedzić Katowice ale przyjechać tak aby nie było wszystko przebrane. Czy może orientujecie się w jakie dni przychodzi towar. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
towar nowy jest codziennie - najlepiej być rano - ale najwięcej zdaję sie dowożą w poniedziałki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×