Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskafffffka

FAJNY CIUCHOLAND - KATOWICE ???

Polecane posty

Gość truskafffffka
najgorzej jest trafić. Mam nadzieję, że jak się rozkręcą, to przeniosą się gdzieś, gdzie łatwiej będzie ich znaleźć i tak do lokalu ze trzy - cztery razy większego - oczywiście, przy założeniu, że świetne rzeczy będą upchane tak gęsto, jak teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym dużym ciuchlandzie obok, to niedawno była całkowita zmiana towaru, ale też codziennie coś dowieszają i warto tam skoczyć - tylko trzeba nastawić się na grzebanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Inga -
Naku;ilam sie chyba na pare miesiecy:) Kosuzla orginalna Burberry, sukienka Mark&Spencer, no i przepiekny wisior z masy perlowej recznie malowany.... Wroce jeszcze na torebki i kolczyki, bo mi pieniazkow zabraklo;) Swietny adres! Zapiszcie go sobie w notatnikach WIELKIMI LITERAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a
byłam dziś w Galerii, maja duży wybór, rzeczy są prawie niezniszczone i nie mają tego "specyficznego" zapachu lumpeksu. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaje stronke
www.lumpeksy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - minutka -
Byłam dziś w Galerii! kupiłam ręcznie malowany wisior dwustronny z masy perłowej - cudo! - za 30 zł:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
A w soboty jest otwarta galeria ? Ja wogole ostatnio tam byłam i znalazlam tylko taki duzy ciucholand, nic mi sie tam nie spodobało i myślalam ze to ta galeria :( A gdzie ona jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy wyjść z duzego ciucholendu, zejśc schodami i na wprost, po drugiej stronie parkingu, znajdują się brązowe, stalowe drzwi. To jest entree:) Wodać je już z tych schodów do ciucholandu - gigantu:) soboty - chyba do 14 mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co, Kosmoska, udało się, czy masz zbyt nieczyste sumienie, żeby trafić :D ? ;) Jadzis kupiłam sobie kolczyki z masy perłowej - jest nowa kolekcja - i - uwaga - można się targować!!! Spuściły mi o 3 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbark
czy w galerii sa meskie rzeczy? prosze o szybka odpowi8edz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezbyt szybka odpowiedź, ale nie - była tylko jedna koszula ostatnio Burberry, ale tak generalnie to nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam galerię dzięki waszym wskazówką i muszę przyznać że myślałam że to większe ale pięknie tam naprawdę. Znalazłam bez problemu choć słabo znam Katowice.Kupiłam dwie bluzeczki na pewno nie raz tam wrócę. W ciucholandzie tym wielkim naprzeciwko kupiłam także 2 bluzki na wycenie i naprawę jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To witaj w gronie miłośniczek!!:D Ja się chyba uzależniłam zwłaszcza od tej ich biżuterii :D Na ścianie wisi też ręcznie szyta kapa na łóznko, która strasznie mine kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i piękne obrazy. Dziś tam taki pan pytał o jeden ...wiem że cena to 1200. Pozatym bardzo miłe panie obsługują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makiko
Naprawdę miła obsługa? To jest dla mnie ważne, nie lubię małych sklepów gdzie mi sterczą za plecami i patrzą na ręcę, nawet oddychać się nie da... I ja się tam wybiorę, aczkolwiek trochę się boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek byłam w \"starej szafie\" - niestety, tak, jak napisał ktoś wcześniej - nic ciekawego, a ceny nie takie znów małe:( Do Galerii się z chęcią przejdę, jeśli ją znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejlian
Uwaga - szykuje się ponoć promocja tej srebrnej biżuterii (podsłuchałam, jak rozmawiały sprzedawczynie z tą dziewczyną, która ją robi) - ma być po 25, a jeszcze ustaliły, że nawet teraz można już dać możliwość negocjacji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak dojść do tego Niebieskiego Koralika, co o nim gdzieś tu na Forum wyczytałam, że też jest w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebkoralik
niebieski koralik jest tuz obok placu andrzeja - to ten w okolicach dworca pkp i więzienia. Koralik znajduje sie pomiedzy placem Andrzeja a ulica Kościuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskafffka
Kobietki, dziś w Retro jest -20% !!!! I jutro też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkas
Ja także uwielbiam robić zakupy w ciucholancie, ale ostatnio gdy miałam sesje to nie miałam czasu na chodzenie po sklepach i znalazlem w internecie ciucholand internetowy www.laroxy.com.pl gorąco polecam, znalazłam tam dużo fajnych markowych ciuchów dla siebie i swojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klazzar
Bede musiał tam wstąpic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakajakaja112233
Jest fajny ciucholand w Skarbku na 4 pietrze. Łapu Capu się nazywaja. Ciuszki fajne, w sklepie nie smierdzi tak jak gdzie indziej no i bardzo ciekawe rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflamka666
Jakajakaja112233 a jakie ceny ?? Ciuchy na wagę czy sztuki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicka maniaczka ciuchlando
moje dwa najlepsze ciuchlandy jakie mi sie w zyciu trafily, to są na 1 maja, ale nie wiem ile oraz na kochanowskiego w bramie, rowniez nie weim jaki numer, polecaaam! w okolicach sa jescze dwa duze ale takie sobie ; / a i jescze na teatralnej jest fajny!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×