Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskafffffka

FAJNY CIUCHOLAND - KATOWICE ???

Polecane posty

Gość gość
W ślązaku opłaca sie iść tylko w poniedziałek kiedy rzeczy są po złotówce (kurtki, odzież wierzchnia jest po 5 zł ew 1/4 ceny), jednak trzeba sie nastawić na ogromny tłok, i długie czekanie w kolejce, minusem jest brak przymierzalni, ale mają naprawdę fajne perełki za kurtkę z GAP dałam 5 zł także naprawdę warto ;) Wiecie może w kiedy w ciucholandach są obniżki, w sensie konkretny dzień gdzie jest np.50% taniej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co się orientuję w Ślązaku jest już inny lumpeks sieciówkowy, a co się z tym wiąże to system sprzedaży też się zmienił. Czy wiecie jak teraz wygląda? Bo chyba już nie ma cotygodniowych wyprzedaży po złotówce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kościuszki otworzył sie nowy ciuchland obok placu miarki. byłam w sobotę i naprawde swietny, ułozony towar. logicznie rozplanowany lokal. mają wszystko dla Pań, dzieci i Panów. cena chyba 54kg ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecięce tylko w dziecinadzie, dorosłe - w każdym da się coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno dziecięce jak i damskie ciuszki można znaleźć w każdym lumpeksie. Wszędzie można trafić na perełki i przeciętne ubrania - taka specyfika tych sklepów. Jednak trudniej jak szukam czegoś dla faceta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię wyprzedaże po złotówce ;) teraz w lumpku w bramie niedaleko Placu Miarki można dużo perełek za grosze kupić! anfart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak wcześniej za te same gnioty chcieli o niebo więcej, teraz próbują się pozbyć za złotówkę. Nowego towaru już dawno w anfarcie nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariada
Chyba nie masz racji, kupiłam tam trochę bardzo udanych ciuszków, A i teraz po złotówce udało mi się kupić ładne ciuszki w stanie niemal idealnym. A może nie potrafisz robić zakupów w Lumpeksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, masz rację nie potrafię kupować w sklepach gdzie cuchnie. Wszystko kwestia gustu, ja wolę kupować tam gdzie czuję się jak w normalnym sklepie, bo i takie second handy znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska123
Anfart już nieczynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy ciucholand w Sosonowcu na Teatralnej... co tydzien we wtorki mają nowy towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz w Katowicach na ulicy Gliwickiej, nazywa się ABITO No i wygląda jak butik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×