Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Dziewczynki a tak wracając do tematu!!!! Kilka dziewczyn pisze, że są po operacji zmniejszania, a mimo to ich biust wcale nie wydaje im się mniejszy tylko po prostu podniesiony!!!!!!!!! Możecie napisać o tym więcej i czy któraś z Was kochane robiła operację u dr Szczyta i też macie takie problemy?? Bardzo Was proszę, bo już niedługo czeka mnie wizyta (za dwa tygodnie), więc chciałabym wiedzieć o co na niej pytać!!!!! Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój best_bra. Ta dziewczyna wie co mówi i ci pisze. Ja też mam zamiar zmniejszyć biust ale jak urodzę dziecko a aktualnie jestem w 4 m-cu ciąży. Dzięki best_bra noszę dobrze dobrany biustonosz i pomimo, że przestał mi dokuczać kręgosłup i ciuchy inaczej leżą na prawidłowo dobranym biustonoszu to czytając to forum utwierdziłam się w przekonaniu, że zabieg zrobię. Czyli wniosek taki, że dzięki forum wiem co mam zrobić ale dzięki , ze na tym forum jest best_bra i się dużo udziela to ostatnie miesiące ( a nawet już lata) lepiej się czuję w odpowiednio dobranym biustonoszu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka84
a ja czytam to forum od dawna, bardzo mi się podoba, też noszę dobrze dobrany biustonosz ale nie dzięki best_bra lecz dzięki swojej wiedzy. Ja uważam powinna założyć swoje forum, bo tu temat jest inny niż biustonosze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passi Nie załamuj mnie. Też muszę do swojej kliniki zadzwonić, ale mam takiego stresa, że chyba jeszcze trochę się nacieszę zanim się dowiem, że może nic z tego. Ale z tego co pamiętam we Wrocławiu to już jakiś czas temu wstrzymali te zabiegi...? U mnie nie robili na taka skalę jak we \wrocku więc mam nadzieję, że szpital uniwersytecki nie zrezygnuje z tych operacji. Kamapka, nie odzywasz się, co tam u ciebie??? daj znać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine , mam operację dwa dni przed Tobą , w poniedziałek . Próbuję o niej nie myśleć A jeżeli zaczynam myśleć , to przypominam sobie, że wszystkie dziewczyny, które poddały się operacji były super zadowolone i skoro one dały radę to i ja sobie poradzę :) Ale strach trochę jest. Miałam też telefon z kliniki, zaplanowana jestem na 13.30 i nie mogę nic jeść, ani pić . Ewentualnie do 7.00 rano coś lekkiego. Zobaczę być może wstanę na lekkie śniadanie i potem jeszcze dośpię ;) Sam zabieg mniej mnie martwi niż lęk, że do niego nie dojdzie, bo brzuch mnie pobolewa miesiączkowo . Ostatnio coś się rozregulowałam. A nie robią zabiegu na dwa dni przed miesiączką i 2 dni po rozpoczęciu. A ja się już nie mogę doczekać wyrzucania moich doskonale dobranych namiotów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justina 81 operację mam w Gdyni , sorry, że nie podam nazwiska lekarza, jakoś tak bez jego zgody nie chcę używać jego nazwiska - to jego dane osobowe. Jeżeli będziesz zainteresowana to oczywiście na maila mogę podać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lakilak- a u kogo ty masz operacje? bo pewnie pisalas ale nie doczytalam. powiem ci ze tez staram sie nie myslec o tym ze to juz tak blisko. ale to nie takie latwe. ja raczej naleze do odwaznych osob i jak wiem ze musze cos zrobic to to robie, ale boje sie rezultatu. zwlaszcza ze ja mam jakas tendencje do sincow, brzydkich blizn nawet po ugryzieniu komara:( i tego sie boje. niestety mam tez problemy jak wszytsko pogodzic, bo mam i prace, i praktyki i zajecia i juz od miesiaca kombinuje jak tu wsyztsko ogarnac:( bo kazde zajecie jest w innym miescie:/ a przeciez chce siedziec na tylku przez 2 tyg po operacji. spedza mi to sen z powiek. ja w klinice mam sie stawic juz o 9.15. i wtedy chyba dopiero sie dowiem o ktorej godzinie konkretnie mnie beda operowac. musimy byc silne. i obys nie dostala tego okresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coraz bardziej zastanawiam się nad zmniejszeniem piersi. Mam raptem 22 lata a od gimnazjum mam duży biust. Obecnie, po urodzeniu dziecka mam 75 G/H (w zależności od fasonu stanika, czy jest miękki czy usztywniany) Chciałabym spytać, czy któraś może pomniejszała piersi w Łodzi? Znalazłam Klinikę Chirurgii Plastycznej przy Uniwersytecie Medycznym, ale na ich stronie piszą, że zmniejszenie piersi nie jest refundowane. Czy ktoś zna może jakąś klinikę łódzką, która robi to w ramach NFZ? Nie widzę dla siebie już innej szansy jak operacja. Nawet jeśli przeszłabym na dietę i schudłabym z 10kg to mój biust nie drgnie więcej niż z pół rozmiaru a niestety mieć F to dla mnie nadal za dużo. Tym bardziej, że moje życie kręciło się zawsze wokół tańca, no ale jak skacze mój biust i to on jest w centrum uwagi to zaprzestałam tańca w ostatnim czasie. Czy ktoś może coś podpowiedzieć? Może ktoś miał operację w Łodzi w ramach NFZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollama222
Dziewczynki proszę o pomoc!!! Mam rozmiar 75HH staram się o operację zmniejszenia piersi na NFZ. Poszukuję w Warszawie ortopedy lub neurochirurga, który bez problemu wystawi zaświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie Panie,ja jestem 16 dni po operacji zmniejszenia piersi u doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark ze Szczecinie,jesli macie jakies pytania,to zapraszam do klikania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie Panie,ja jestem 16 dni po operacji zmniejszenia piersi u doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark ze Szczecinie,jesli macie jakies pytania,to zapraszam do klikania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie Panie,ja jestem 16 dni po operacji zmniejszenia piersi u doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark ze Szczecinie,jesli macie jakies pytania,to zapraszam do klikania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
KatarzynaB robiłaś operację przed czy po ciąży? Jak się teraz czujesz? Jaką metodą miałaś robione? Po jakim czasie zaczęłaś normalnie funkcjonować? To na początek;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do martenka87 Mam 34 lata i nie bylam w ciazy ale moj biust byl w rozmarze 80 GG wiec wygladal jak po ciazy i to nie tylko jednej.Operacje mialam 4 stycznia,po obudzeniu bylam juz w pelni mobilna.Teraz rozmiar 80 D.Opis mojego zabiegu zamiescilam na portalu znany lekarz,na profilu doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny RATUNKU!!!!!!!!! Umówiłam się na konsultacje do dr. Szczyta na 8 lutego!!!! Weszłam na ranking lekarzy i ............ szok!! Bardzo różne są opinie w tym bardzo negatywne!!! Czy któraś miała zabieg u niego??? Zaczynam chyba panikować!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
do KatarzynaB miałaś wspaniałą opiekę z tego co czytałam;) fajnie, tylko pozazdrościć.. A ile czasu leżałaś w klinice po operacji? Biustonosz Ty kupowałaś czy Ci dali? Jeśli kupowałaś to skąd wiedziałaś jaki rozmiar kupić? Przecież każda firma ma swoją rozmiarówkę;/ Ja mam 24 lata, planuję dzieci PO operacji, tylko nie wiem w jakim czasie PO można się starać. No i trzeba brać leki na powstrzymanie laktacji, ale słyszałam że się po tym nie tyje..Na szczęście! Teraz się trochę załamałam, bo przed chwilą dzwoniłam do Kliniki Chirurgii Plastycznej w Gdańsku i powiedzieli mi, że jeszcze robią osoby z 2008roku:(:(:( Myślałam, że 2 lata czekania to dużo ale z tego co widzę, będę czekać więcej:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
komentarze nie dochodza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do martenka87 W klinice spedzilam dwa dni,pelna opieka,a raczej mile spedzony czas na pogaduszkach przy kawce,pelen relaks,takie oderwanie sie od rutyny dnia codziennego.Biustonosz byl w pakiecie i nie placilam za niego,rozmiar dobrany przez Pania doktor,lezy idealnie.Lata stracilam na zastanawianie sie,rozwazanie itp,sama rozumiesz;-)Uwazam,ze to najlepsza inwestycja i decyzja jaka podjelam w zyciu.Z jakiego jestes miasta i co Cie powstrzymuje przed zabiegiem?pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
Jestem z Gdańska, tu czekam na operację bo mam mieć robioną na nfz. Stąd te kolejki.... Zszokowało mnie to, że cały czas robią 2008 rok;/ bo pół roku temu też go robili... Niestety czekam tak bo nie stać mnie na opcję zrobioną prywatnie;( Zastanawiam się czy nie zacząć kombinować w Warszawie, bo tam z tego co wiem czeka się trochę mniej (ok. rok). Więc sama nie wiem co robić, co tu kombinować. A Ty KatarzynaB ile zaplaciłaś za tę całą przyjemność? (jeśli można zapytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Uwazam,ze dr Szczyt jest naprawde jednym z lepszych lekarzy.Czytalam wele opini i jesli chodzi o zmniejszenie biustu rzadnej negatywnej nie znalazlam. Co do korekcji nosa czy uszu tak ale nie biustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indecisive
Hej. Mam 17 lat... w sierpniu 18. Mój rozmiar piersi to 80G. Jest mi z tym tak strasznie źle, i przez to zrobiłam się strasznie zakompleksiona.... Moja mama 35lat ma taki sam rozmiar jak ja. Rozmawiałam z nią o ewentualnej operacji zmniejszenia piersi ale nic z tego. Nie zgodziła się. Ona chyba nie rozumie jak się czuje. Czasami nie mogę na siebie patrzeć. :( Czytałam o Aesthetic Med, ale nie stać mnie na taki zabieg. :( Jestem tancerką i naprawdę coraz ciężej jest mi tańczyć. Strasznie dokucza mi ból pleców. Czy jest może w Szczecinie jakaś klinika którą refunduje NFZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Yvaine!!! Kochana odezij się. Wiem, ze już lada dzień idziesz na operację. Ale pilnie potrzebuję kontaktu z Tobą!!!!!!!!! Proszę to bardzo ważne!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine!! Proszę Cie napisz mi coś więcej!!! Jak wyglądały konsultacje i Twoje przygotowania do zabiegu? Jaka cena? Zjakiego rozmiaru zmniejszasz na jaki?? A po operacji koniecznie proszę o dokładne szczegóły!!!! Bo ja mam konsultacje na 8 lutego u dr Szczyta i muszę wiedzieć o co konktertnie pytać!!! Jeśli wolisz to możesz napisać na mój adres mailowy: rolek80@interia.pl Czekam z niecierpliwością!!! Teraz to jesteś jak moja wyrocznia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justina, napisze wszytsko tylko prosze nie krzycz tymi wykrzyknikami:) nawet nie bylas jeszcze na kosultacji wiec opanuj sie troche, bo co maja powiedziec ci ktorzy sa przed zabiegiem i probuja sie jakos opanowac? a nie jest latwo.. konsultacje mialam w tamtym roku, 9 kwietnia. lekarz zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie. byl uprzejmy, odpowiadal na wszystkie pytania, sam z siebie pokazywal mi zdjecia innych pacjentek, i te ze strony internetowej jak rowniez z albumu. dal wykaz badan jakie nalezy zrobic. dostalam rowniez wykaz zalecen przed operacja. co do rozmiaru to ja mam 70 h, czasami 65 hh, zalezy od biustonosza. a co do raozmiaru po operacji to nie da sie ustalic przed operacja. wiadomo ze lekarz probuje zrobic jak najmniejszy ale to kwestia indywidualna. bo np ja mam duzy biust, ale przez to ze mam duzo gruczolu. nie jest tez jakos bardzo obwisly , jest po prostu duuuzy! i w takim przypadku nie da sie zrobic bardzo malego. ja mam nadzieje ze po operacji bede miec d. zreszta lekarz powiedzial ze na mniejszy nie mam nawet co liczyc. poza tym to tak, operacja kosztuje mnie 10 tys. wplacilam tysiac zaliczki juz w dniu konsultacji. lekarz do tego nie namawia, mowi by sie zastanowic etc ale ja jestem w goracej wodzie kapana wiec wplacilam od razu. za wizyte zaplacilam 300 zl. zabieg bede miec robiony metoda lemujer czy jakos tak, czyli ze nie bedzie ciecia pod piersia. zeby bylo mniej blizn i mniej ran do gojenia. a jesli chodzi o brodawki to bedzie na szypule co jest lepsze niz wolny przeszczep bo co oczywiste wtedy zrywa sie wszytskie polaczenia nerwowe krwionosne czy inne i trudniej wraca czucie. na szypule podobno jest mniejsze ryzyko. na chwile obecna moge ci tyle napisac. ja sie az do wczoraj jakos niespecjalnie denerwowalam. ale od dzis to juz mam straszny stres. boje sie. boje sie ze spanikuje i nie zrobie zabiegu. boje sie ze nie bede zadowolona z efektu. mam generalnie rozne glupie mysli. ale staram sie jakos trzymac. jeszcze trzy dni a moze wreszcie uda mi sie byc pewniejsza siebie, malo-sredniobiusciasta dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine mam identyczny rozmiar jak ty 70h lub 65hh i tez plany na operację u dr Szczyta. W takim razie pilnie będę śledzić Twój watek bo mnie bardzo interesuje. Mam zaplanowaną wizytę na 4 lutego, pomimo, że jestem w ciąży lekarz w rozmowie telefonicznej powiedział, ze spokojnie może mnie skonsultować i ustalić termin zabiegu, tak, żebym po porodzie zanim wrócę do pracy operację miałam za sobą. Ale że jestem z Rzeszowa to daleko mam do Warszawy i samopoczucie tez różne to zobaczę czy na tą konsultację dotrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
dziewczyny a może znacie jakąś stronkę z wynikami operacji? tam gdzie są zdjęcia PRZED I PO operacji? strasznie mnie to ciekawi bo bardzo mało widziałam takich zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marteczka- z rzeszowa to faktycznie dosc daleko. ja tez nie mam blisko, ok 220 km i ciezko mi wszytsko ogarnac. zwlaszcza ze musze zaangazowac druga osobe do tego aby ze mna pojechala, odebrala mnie etc. ja mysle ze jesli chcesz sie operowac u tego lekarza to warto jechac na koslutacje. ja mialam swoja 9 kwietnia 2010, a operacje teraz w srode. takze na terminy sie dlugo czeka. ja czekalam 9 mies. oczywiscie mozesz sie z kims zamienic ale powiem ci ze po konsultacji ma sie taka spokojniejsza glowe. ja sie zbieralam zeby sie zapisac na konsultacje jakies 6 mies. sledzilam forum, itd, ale dopiero po kosultacji odetchnelam, i wiedzialam ze juz moge tylko na spokojnie czekac. chociaz teraz popadam ze skrajnosci w skrajnosc- na zmiane mam euforie ze to juz w srode, a za chwile placze ze to juz w srode. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do yvaine!!! Widzę, że też masz kawałek dojechać do Warszawy!!! Powiedz mi jak Ty zamierzasz to zrobić po operacji? Podobno po 4-5 dniach trzeba jechać na zdjęcie szwów i za kilka dni znowu po coś tam. Pytam z ciekawości bo nie wiem, czy lepiej się opłaci zostać w Warszawie przez te dni, czy tłuc się samochodem w tę i z powrotem bo ja mam podobną sytuację. Na innym forum wyczytałam, że dziewczyna była w podobnej sytuacji i wynajmowała pokoik niedaleko kliniki u jakiejś bardzo sympatycznej pani Joli i podała jej nr telefonu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×