Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość dzwonki
anulku będzie wspaniale - dziś moje urodziny i twój szczęśliwy dzień ;-) powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!! :) anulek102 Powodzenia, daj znać po jak było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
HEXE_ASUU Rok po ;-) bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka22[[
Matylda Koroniewska ale ja mam waskie biodra to nieproporcjonalnie to wyglada, tez mysle ze c-d, ale nie moge sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-K
Dzwonki Najlepszego z okazji pierwszych urodzin:-) No to czekamy na wieści od anulek102.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda Koroniewska
martynka22[[ napisała: "Matylda Koroniewska ale ja mam waskie biodra to nieproporcjonalnie to wyglada, tez mysle ze c-d, ale nie moge sie zdecydowac" Jak chcesz, ale zobaczysz, będziesz żałować, najlepszych facetów będą Ci zgarniać te z większym biustem sprzed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Mussuka: mam prośbę napisz dokładną nazwę tych taśm, to będę mogła takie same kupić, oglądałam, jest ich cała masa ,więc dobrze byłoby skorzystać z twojego doświadczenia, z góry dziękuję. Anulek i dzwonki gratulacje: 17 kwietnia to wasz dzień! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
nowaK psiarka dzięki ;-) myślę o anulce i czekam na wieści... i wspominam jak ze mna było! tak szybko zleciało; bez ciężaru więc chyba jeszcze szybciej leci czas - bo i życie fajniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem dowodem na to, że ból może minąć po odciążeniu kręgosłupa. Oczywiście, że nie wyleczy (ja mam skoliozę i zwyrodnienie kręgosłupa w 3 miejscach), ból odczuwałam od "dzień dobry" do "dobranoc", nigdy nie czułam się wypoczęta, a nie pracuje fizycznie, nie chodzę dużo, a jedyne co rozróżniałam to "boli mniej lub bardziej". Od 11 miesięcy nie bolał mnie kręgosłup :) Człowiek się już nawet przyzwyczaił przez tyle lat, że boli i już i to jest normalne, a tu taka niespodzianka:) najlepsze jest to że ortopedzi zalecali mi basen i rehabilitację z której korzystałam i jakoś poprawy nie było nawet na jeden dzień, mówiono mi że piersi nie mają wpływu ani na stan kręgosłupa ani na dolegliwości bólowe. Niby wpływu nie mają ale jakimś cudownym zbiegiem okoliczności po zrobieniu operacji nie bolał mnie kręgosłup przez 11mc...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem przerażona jutrem:( Boję się, że lekarz powie, że znowu mam czekać kilka miesięcy:( Ja już chyba jutro porozmawiam, żeby operował mnie byle kto, bo plecy i ramiona nadal utrzymują zintensyfikowaną działalność bólową:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dormim
Witam. Juto mija miesiąc po operacji a ja przez ten cały czas czekałam że będzie coś bolało. A tu nic. Funkcjonuję normalnie piersi wyglądają rewelacyjnie. MIMO CIĘCIA W KOTWICĘ BLIZNY SĄ JAK NITECZKI. Jeśli dziś by padło hasło cofamy czas czy powtórzyłabyś zabieg to z całą pewnością tak. Jak już pisałam oprócz piersi zyskałam talię która była w ukryciu poprzedniczek. Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
hexe_asuu skoro caly czas odczuwasz tak wielki bol, to nie czekaj,az ten twoj lekarz wyznaczy ci jakis odlegly termin, tylko poytaj o innych, moj (dr Nowak) jak bylam 3 kwietnia na konsultacji mial wone terminy na poczatku lipca, wiem,ze to i tak dlugo ale moze bedzie szybciej niz u twojego lekarza.ja juz nie moge sie doczekac-jeszcze niecale 3 m-ce :D bylam dzis u lekarza rodzinnego z badaniemi jakie mam wykonac przed wizyta u anestezjologa i okazlo sie,ze jezezli chce sie miec te badania na nfz za darmo tomusi byc skierowanie z przychodni chirurgii plastycznej, podzwonilam troche i zamaist jechac do wawy za 180zl(przejazd) to na miejscu prywatnie te badania wyniosa mnie ok 55zl-wiec nie jest zle. czy wy tez musialyscie miec skierowanie na badania z poradnii chirurgi plastycznej? Dormin to tylko pozazdroscic z powodu braku bolu :) powiedz mi ile mialas wizyt po operacji na zdejmowanie szwow i kontrole. Maj85ka jak sie czujesz kilka dni po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj85ka
Dziewczyny jeżeli chodzi o ból pleców, jestem prawie tydzień po operacji i GO NIE MA! jest to taka zmiana jakościowa ,że nie mogę czasem uwierzyć. Hexe trzymam kciuki! nie paiętam już, jak Ty do rłowskiego to biez od razu dr Dębskiego, super specjalista, mega robota i efekt fenomenalny, poza tym miły i konkretny, będe go chwlic do końca życia za te moje nowe...:-)POWODZENIA ja bede we wtorek na kontroli, mają mi pierwsze szwy zdejmować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj85ka
Kasiol-coraz lepiej, pierwsze pranie i porzadki za mną:-) wszystko swędzi więc się goi mam nadzieję, we wtorek kontrola. Trochę jeszcze mięsnie i głowa jak po grypie bolą i musze odpoczywać ale idze ku lepszemu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
A ja - rok po - mogę powiedzieć, że zniknął ból w kręgosłupie szyjnym i przestały mi drętwieć ręce. Od kilku tygodni daje mi popalić ból w środkowym odcinku kregosłupa. Wybieram się do oropedy... Może to wina pracy, a może coś nowego? A może sie prostuje hehe ;-) bo zawsze przygarbiona byłam, miałam okrągłe plecy od 14 roku życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 Maj85ka Zobaczę co mi lekarz powie i jak będzie źle, to popytam o Waszych lekarzy;) kasiol2013 Tak, na badania przed operacją trzeba mieć skierowanie z Kliniki. Ja też robiłam prywatnie, bo nigdzie biegać nie musiałam, znałam lekarzy i wszystko w jeden dzień sobie zrobiłam. Co prawda niepotrzebnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Dormin: u mnie właśnie mija równiutki miesiąc, też była kotwica, jeszcze mam trochę strupków ale szwy cieniutkie różowiutkie no i dalej wszystko swędzi, ale oszczędzam się, a co niech i pan mąż trochę popracuje w domu na drugą zmianę, tym bardziej że jest dużo pracy na podwórku po zimie, 2 razy dziennie po kąpieli przez kilkanaście minut sobie leżę bez opatrunków by powietrze pomagało wszystko goić. Hexe: trzymam kciuki za jutro, moim zdaniem jesteś silną i przebojową osobą więc nie daj się zbyć, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dormim
Kasiol 2013 miałam trzy wizyty w ostępie po tygodniu każda( Nadmieniam iż zabieg prywatnie wykonany w cenie trzy kontrole) W pierwszym tygodniu zmiana opatrunków w drugim tygodniu dr zdjął szwy z brodawek a w trzecim z piersi. Wszystko wygląda super. Psiarka no nie ukrywam że mnie też swędzi. Natomiast jak przestudiowałam forum wszystkie dziewczyny smarowały maściami. Ja tylko przez pierwszy tydzień same brodawki linomagiem natomiast jak już odpadną wszystkie plasterki dostałam do naklejania plastry sylikonowe po umyciu wysuszyć i nakleić i tak chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda Koroniewska
Dormim, czy mogę spytać kto Cię operował? Czy brodawki są na swoim miejscu? Bo najbardziej mi się nie podobają takie piersi gdzie brodawki są jedna w prawo, druga w lewo, bym chciała żeby były prosto. Tego właśnie się najbardziej boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dormim
Matylda Koroniewska Więc tak operował mnie dr Piotr Osuch u klinice Lasermed na ul. Hożej w Warszawie.( bo do stolicy mam około 25 km) Konsultacja i termin wszystko szybko około 2 miesiące bo miałam złą morfologię. zniechęciła mnie "sława telewizyjna TVN" z uwagi na czas oczekiwania na konsultacje 11 miesięcy i potem termin od 7 do 11 ja już czekać nie chciałam.Brodawki miałam bardzo duże około 7-8 cm i patrzyły mi na stopy teraz to piękne oczka zmniejszone na swoim miejscu naprawdę jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
kasiol ja poszłam, do lekarza 1. kontaktu i powiedziałam, że będę miała operację i poproszę o skierowanie na badania krwi i tu wymieniam jakie mi potrzebne. Robiłam tak już 3 razy i nie miałam problemu. hexe dowiedziałam się, że dr K. ma rzeczywiście długie terminy, ale moim zdaniem jutro na wizycie powinnaś trochę podulczeć, że to było przełożenie, że nie twoja wina, krótko mówiąc żeby się postarali. Jak nie da rady to pytaj o innego lekarza, oni maja ponoć terminy krótsze ale staraj się, żeby ta zmiana nie odbyła się kolejną wizytą u tego jakiegoś innego lekarza, tylko jakoś na skróty, z tego co wywnioskowałam jest to możliwe. Mam nadzieję, że słuszne wnioski wyciągnęłam. Życzę powodzenia, trzymam kciuki i czekam na info. Mam nadzieję, że zdążysz to przeczytać, sorry, ze tak późno piszę ale dopiero wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po i ...
Mnie niestety lekarz pierwszego kontaktu nie dał skierowania na badanie krwi, bo gdy dowiedział się po co, powiedział, że nie chce mieć z tym nic wspólnego. W sytuacji gdyby mi się coś stało będzie pociągnięty do odpowiedzialności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
o rany, ale argument, już widzę to pociąganie do odpowiedzialności, to bzdury jakieś, ale wierzę, że czasami rozmowa z lekarzami nie jest łatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po i ...
Z jednej strony się nie dziwię, bo rzeczywiście gdybym zmarła na stole operacyjnym, wchodzi prokurator i "grzebie" wszędzie. Może gdybym zataiła , ale w sutuacji gdy się przyznałam myślę, ze ja na jego miejscu zrobiłaby to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
ale ten lekarz ma wystawic tylko skierowanie, wynikow nawet nie widzi, bo one trafiaja do szpitala i tam zapadaja decyzje, wiec gdzie ta odpowidzialnosc, a prokurator grzebie, to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po i ...
chodzi mi o prywatną klinikę. A państwowo to powinni zrobic badania przed zabiegiem w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
to czegoś nie zrozumiałam, bo pisałaś o lekarzu pierwszego kontaktu, więc ja ten wątek pociągnęłam; w szpitalu przed operacjami oczywiście robią badania, ale jak ten szpital jest kilkadziesiąt, albo kilkaset kilometrów, to wtedy można posłużyć się swoją przychodnią, albo zrobić badania prywatnie, w takim przypadku te 50 zł tez się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda Koroniewska
juz po i ... napisała: "Z jednej strony się nie dziwię, bo rzeczywiście gdybym zmarła na stole operacyjnym, wchodzi prokurator i "grzebie" wszędzie." Ale gdybyś zmarła na stole to chyba musiałaby być jakaś tego przyczyna a nie że lekarz pierwszego kontaktu wysłał Cię na badanie krwi. Za skierowanie pacjenta na badanie krwi nie idzie się do więzienia nawet jeśli ten pacjent umiera podczas operacji u innego lekarza. A druga sprawa to już to widzę jak wkracza prokurator. Może gdybyś była jakąś aktorką czy piosenkarką to tak. Normalni ludzie ani ich przyczyny śmierci ich nie interesują. W większości przypadków nawet nie są robione sekcje, chyba że rodzina żąda. Moim zdaniem to ten lekarz jest nienormalny (ten który nie dał Ci skierowania na badanie krwi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-stka Dzięki;) Znowu idę na sam koniec, więc mam chwilę, żeby wszystko poczytać:/ Jestem przerażona, ale już wzięłam leki uspokajające i przeciwbólowe, żeby nic mnie nie rozpraszało i żebym dała radę podyskutować jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×