Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość cycasta Małgosia
KOla52m witaj, jak fajnie, że dajesz znać, co u Ciebie. Ale ten czas leci, to już dwa miesiące - nie do uwierzenia!!! Zresztą ze zdesperowaną też nie, Tobie, zdesperowana, jutro stuknie chyba pięć tygodni, jeśli dobrze liczę? ale Wam zazdroszczę, dziewczyny, że już jesteście PO.Ja jeszcze pięć tygodni, jeśli znów mi nie przełożą. Jak Twoje gojenie, Zdesperowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Załamana 70j, Polecam Ci Łęczną, na termin konsultacji nie czeka się praktycznie w ogóle (mi zaproponowali tego samego dnia, jak zadzwoniłam:-), a termin operacji wyznaczają na konsultacji też bardzo szybko. Teraz nas się już trochę namnożyło, ale maksimum to półtora miesiąca, może w okresie wakacyjnym trochę dłużej, bo urlopy są i przez cały lipiec nie operują. Dlatego właśnie operacja moja i Ani75 została przełożona na sierpień, ale to i tak dużo szybciej niż na przykład w Orłowskim. Tam byłam na konsultacji 26 kwietnie i dostałam termin w połowie listopada. Jeśli chodzi o warunki w Łęcznej, to szpital robi naprawdę super wrażenie, są świetne warunki. Dziewczyny tam operowane bardzo chwaliły opiekę, sale jedno albo dwuosobowe, każda z łazienką, wszystko czyściutkie, nowiutkie, a Lublin nie jest tak daleko od Krakowa:-) Zwłaszcza dla kogoś, kto po nowe cyce, gotów iść na koniec świata;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Cześć dziewczyny :) jeszcze 5 tygodni mam nadzieje że szybko zleci 2 tygodnie minęły już od tel. z informacją o przesunięcie operacji :) Ciekawe jak Gosia-68 pojedzie na konsultacje to jaki termin operacji będzie miała . Cycasta Małgosia widzę teraz pozytywne strony przesunięcia naszej operacji bo te upały są teraz nie do zniesienia Zdesperowana mówiła że w tym szpitalu było bardzo gorąco to co by było teraz pewnie sauna. Miejmy nadzieje że w połowie sierpnia pogoda nam dopisze :) i nie będzie takich upałów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania35 mozesz napisać ile Ci mniej więcej zajęło czasu konsultacje i wszystko dotyczące operacji, bo widzę że też nie mieszkasz w Polsce, jak ja i ja się przymierzam do operacji prywatnie:) bo szczepienie pewnie duzo szybciej zaczęłaś bo to przecież 3 dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurfilda Ja brałam regulon i odstawiłam 4 dnia po operacji. Normalnie zakładają pończochy szpitalne jak już się jest na sali. U mnie zapomniano o zastrzykach w ogóle po operacji, dlatego mam takie problemy jakie mam:( Normalnie nic takiego się nie dzieje, jeśli jesteś zdrowa;) Ja leżałam nieco dłużej, więc najpierw miałam tydzień po wyjściu przyjść, a potem 2 tygodnie później. Ale nie wiem jak to jest z innymi, bo ja trochę inaczej wszystko mam. No i dalej mam pełno szwów do zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52 czy Twoje piersi już nabrały kształtu normalnej piersi, tak że możesz nosić staniki z fiszbinami? No wiesz, o co mi chodzi, czy nie są już szersze niż dłuższe, bo ja ostatnio próbowałam przymierzyć taki stanik z fiszbiną, to żadna fiszbina nie pokrywała mi się z piersią, także jedynie sportowe jak na razie mogę nosić i modlę się, żeby tak nie zostało :( cycasta małgosiu ranka się goi, jeszcze się nie zagoiła do końca, wolno jej to idzie, coraz to nowe nitki mi wychodzą, jutro znowu będzie kilka szwów do wyjęcia, zastanawiam się ile tego jeszcze będzie :) Gdyby nie ta malutka ranka czułabym się już świetnie, nic nie boli, wszystko robię, tylko jest ok, choć jutro przedłużę sobie jeszcze zwolnienie, mam chęć trochę jeszcze poleniuchować w domu, może się poopalać w ogrodzie :) Sierpień już niedługo, zleci zanim się z anią75K obejrzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiona
Wykonałam taki zabieg kilka lat temu. Teraz jest zdecydowanie taniej. Poleca mieszkankom Dolnego Śląska gabinet Medic-Beauty. Trochę informacji jest na stronie http://www.medic-beauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jutro idę do szpitala. Ale ten czas szybko zleciał... Wcale się nie denerwuję - jakby mnie to nie dotyczyło... Pierwszy raz od 7 lat będę sama w domu na noc. Ale dziwnie. Mąż z dziećmi u teściowej ponad 100km od domu. Ciekawe czy uda mi się dziś zasnąć z tą świadomością?!? Muszę się jeszcze spakować i ogarnąć mieszkanie. Ale mi się nie chce... Zamiast tego siedzę i piszę do Was. W szpitalu mam się stawić między 8 a 14. W sumie to mam jeszcze dużo czasu na sprzątanie. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło zgodnie z planem - moim planem oczywiście ;-) Czyli biust do biegania max. C/D, żadnych komplikacji i ekspresowy powrót do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zurfilda, miałam podobnie, trzęsłam portkami strasznie, a jak już byłam przed samą operacją strach gdzieś poszedł sobie, tak jak piszesz, jakby to dotyczyło kogoś innego :) Jutro masz operację, czy pojutrze? Wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki. Gdzie się operujesz, bo już mi się wszystko poplątało, tyle nas tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
Zurfilda, super, super. ciesze sie i trzymam kciuki. ja sie nie balam. tylko na stole operacyjnym powiedzialam, ze jestem szalona i ide stad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
zdesperowana, ja pisalam kiedys, ze po redukcji piersi (kotwica szczegolnie), piersi sa raczej plaskie i szerokie. na realfself nawet uzyli slowa nalesniki. niezbyt fajne okreslenie. ja wiem, ze to nie regula, ale wystarczy popatrzec na niektore zdjecia, to takie sa. ja nie wiem jakie bede moje po opadnieciu, ale ja startowalam z raczej malego rozmiaru lecz mega obiwslego. pisalam o tych moich rozstepach. skrocily sie bardzo po "ciachnieciu" skorki, ale sa nadal i nie wiem jakie bede potem. mam nadzieje, ze nie takie glebokie. ja to mam teraz 17 cm. szal.ale opadna oczywiscie. mysle, ze za tydzien bede miala juz bardzo duzo sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania35
Bimbałki juz to kiedys pisalam ale moge napisac raz jeszcze;-) w styczniu tego roku zadzwonilam do kliniki dr.szczyta i umowilam sie na konsultacje, przyjmuje tam 3 chirurgow, dr.szczyt, dr.potocki i dr.kulicki....ja chcialam do dr.szczyta bo to jedyny byl lekarz ktorego znalam (z programu w tv) ale termin najblizszy byl na przyszly rok wiec od razu zrezygnowalam,o 2-óch pozostalych nie slyszalam, do dr.potockiego czas oczekiwania byl 3 m-ce a do dr.kulickiego 1 miesiac,zapytalam jaka jest roznica miedzy nimi, powiedziano mi ze ten ostatni doktor pracuje w tej klinice od niedawna i stad ten krotki termin....a ja zdecydowalam sie na tego srodkowego i mialam konsultacje w kwietniu :-) a za 3 tyg bedzie zabieg....co do badan to bedac w pl w kwietniu zdrobilam sobie usg piersi, wiec juz mam, a po powrocie do domu zadzwonilam do przychodni i zapytalam o szczepienie wzw typy B, bylo to mozliwe, odplatnie oczywiscie, umowilam sobie wizyte na szczepienie i po tyg juz mialam 1sza dawke podana, potem po miesiacu mialam 2 dawke, a 3cia bede miec dopiero za 6 miesiecy......do kompletu :-)....faktem jest ze po dwoch otrzymanych dawkach ma sie juz pelna ochrone....po trzeciej dawce ma sie juz spokoj na nastepne 10 lat :-) jesli masz jeszcze jakies pytania to nie krepuj sie, po to tu jestemy , zeby sobie pomagac ;-) zakrzepica o ktorej pisza dziewczyny mnie rowniez przeraza...tym bardziej ze ja mam zylaki.....dlatego tez umowilam sobie wizyte na usg doplerowskie zyl wraz z konsultacja ze specjalista zaraz po przyjezdzie do polski, zeby miec pelny obraz mojego stanu zdrowia pod tym katem oraz stopien ryzyka zakrzepicy....mam nadzieje ze nie bedzie tak ze mna zle .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania35
redukcja ja bede miala robione ta druga metoda z cieciem w dol, bez ciecia w faldzie podpiersiowym, moze mnie to ominie???!!! zurfilda trzymamy kciuki, badz dzielna, jutro Twoj wielki dzien :-).....co ja mowie, napewno bedziesz!!!! fakt faktem, ze duzo nas tutaj i lapie sie na tym, ze sama sie gubie, gdzie kto i kiedy bedzie mial.....albo moja skleroza ma w tym swoj udzial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurfilda, powodzenia! !!! Będę trzymała kciuki. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Czekam na relację z pobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operację mam pojutrze w Orłowskim. Odnośnie wyglądu piersi po zabiegu to wydaje mi się, że sposób cięcia ma raczej wpływ tylko na ilość blizn. Naoglądałam się trochę zdjęć "przed" i "po". Moim zdaniem to jaki będzie nowy biust po upływie pewnego czasu zależy głównie od osobistych predyspozycji konkretnego ciała, kondycji skóry i tego co pod nią. A tak szczerze mówiąc to wolę naleśniki w rozmiarze C niż pełny, obwisły biust w rozm.J. Na golasa przed obcymi biegać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
zurfildko och to już! fantastycznie! kciuki trzymam! życzę ci pięknych malutkich pomarańczek ;-) i dużo zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-68
Zurfida, powodzenia!!!!Trzymam kciuki, żeby wyszły takie, o jakich marzysz:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam się z zapytaniem do osób które miały zmniejszanie piersi na nzf. Jakie trzeba spełniać warunki by mieć wykonaną operacje zmniejszenia piersi na nfz i od jakiego lekarza trzeba mieć zaświadczenia. Ja mam kłopoty z kręgosłupem dolnym i górnym bardzo mnie boli gdyż mam w obu odcinkach zwyrodnienia z dyskopatią. Czy to wystarczy by mieć refundacje nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
zdesperowana 68 zaczelam chodzic w biustonoszu z fiszbinami zeby moje piersi zaczely nabierac kształtu , leciutko mi już zaczynają opadać i ładnie zaczynają wyglądać , narazie jestem zadowolona. Cycasta małgosiu 5 tygodni zleci szybko i niebawem ty będziesz szczęśliwą posiadaczką małego biusciku. ania75 k tobie również życzę powodzenia i cierpliwosci , będę trzymala za was kciuki jak również za wszystkie dziewczyny. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Podróż mineła sprawnie, dotarliśmy na miejsce bez żadnego problemu, ufff na szczęście 130 km już za nami." Tak to tutaj", niebieski budynek, który wcześniej widziałam na fotkach w interneie... Czuję przyśpieszone bicie serca, coraz mocniejsze. Pani w recepcji prosi mnie do koleżanki obok, podałam dowód, następnie udałam się pod salę nr 3. Konsultację miałam na 13, z lekkim poślizgiem weszłam o 14. Mama była ze mną- bardzo chciała być przy mnie. Zgodziłam się z lekkim marudzeniem pod nosem. "Dzień dobry, chciałam zmniejszyć piersi". Stres minął. Doktor z początku nie rozumiał mojej decyzji ponieważ byłam ubrana w tzw. nietoperza i zamaskowana najlepiej jak się tylko da. "Proszę się rozebrać". Pomyślałam, że widział już nie jeden raz gołe cycki, wykonywał zabieg zmniejszania piersi więc nie będzie mu to dziwne. Rozebrałam się. Nie miał zdziwionej miny. Powiedział, że nieźle się maskuje- uśmiechnęłam się. Później powiedział, że teraz mnie rozumie. Mówił, że mam dość dziwną sylwetkę tzn wysunięty mostek, powiedziałam, że to po tacie a cycki po babci i prababci. Później omiówiłam z doktorem inne ważne kwestie. Na ogól okazał się cieplym człowiekiem. Stwierdził, że biust mam nietypowy i nie miał jeszcze takiego przypadku. Biorąć pod uwagę to, że cyce są ogromne- tym bardziej, że jestem przed okresem i mam dość dużą asymetrie. Powiedziałam, że zabieg chcę jak najszybciej. Zaproponował termin 18 lipca- zgodziłam się bez wahania. Później tylko w recepcji pozostałe formalności. W szpitalu pozostanę dłużej, ponieważ doktor stwierdził, że chce mieć mnie pod stałą kontrolą. Dla mnie to lepiej. Tak czy siak musiałabym zarezerwować nocleg bo nie będę jeździć tyle km na opatrunki. mam nadzieję, że nie zanudziłam Was moimi szczegółami ale już taka jestem. Dziewczyny! Traktuję Was jak siostry, jesteście mi takie bliskie mimo tego,że się nie znamy. To dzięki Wam podjęłam tą decyzję i mogę sie z Wami nią dzielić. Z moic bliskich wiedzą tylko dwie osoby i chciałabym aby tak pozostało. Jestem bardzo podekscytowana, czuję się fajnie i cieszę sie na samą myśl że już niedługo mój koszmar się skończy a pod bluzką znajdować się będą dwa małe i równe jabłuszka:D :) Nastawienie teraz jest ok, zbaczymy jak później sytuacja się rozwinie. Zurfilda- staram się zrozumieć co teraz przeżywasz, wszystkie jeteśmy z Tobą myślami. Ja ze swojej strony życzę Ci powdzenia, trzymaj się!!!! Już zamment pozbędziesz sie ciężaru i bedziesz w pełn szczęśliwa! Kasiol2013- niedługo Twoja kolej, również życze wszystkiego dobrego!!! zniecierpliwionaaja- zabieg mamy w tym samym dniu:) To bardzo mnie pociesza, nie będę sama w tym dniu! Wzyskiego POZYTYWNEGO Kochana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: przepraszam za te moje literówki ale jestem juz tak zmęczona dzisiejszym dniem, że zasypiam przed laptopem. Życzę dobrej nocki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Madziu, czekałam z niecierpliwością na relację i dziękuję! Tak jak mówiłam: doktor jest ciepły i szczery. Ja od razu poczułam do niego sympatię i szacunek. Nie musisz już długo czekać - no i nie będziesz sama!!!Bedą twoi bliscy, myślami bedzie tam Zniecierpliwiona - a poza tym ja też wpadnę!!! Tak się ogromnie z tobą cieszę. Fajnie, ze masz kogoś kto będzie miał OP w tym samym czasie - bedziecie się wspierać na forum to pewne (tu pozdrawiam moje dziewczynki: aagnee i elessi, moje biusty kwietniowe). Pani rejestrująca nakazała ci zachować dobre nastawienie? Jeżeli nie - to ja nakazuję!!! Ja się zastosowałam i bardzo mi to pomogło. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Zurfilda, trzymaj się, kobieto. Żeby wszystko dobrze i sprawnie poszło i wspaniałego efektu oczywiście. Dawaj znać, jak było:-) Dobranoc, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania35 dzięki za info:) ja wszystko czytam z zapartym tchem ale też chyba mam sklerozę:p i wszystko mi się plącze:) to dość szybko pozałatwiałaś:) ja właśnie też dr Szczyta widziałam w tv ale same konsultacje są na koniec przyszłego roku;) no i dochodzi nocleg...nocować będziesz w hotelu??? i tak się czaję wciąż jak mamie powiedzieć...bo chcę tylko mamie i mężowi... Zurfilda powodzenia!!!!!!! czekamy na relację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zurfilda wszystko bedzie dobrze,trzymamy kciuki i czekamy na relacje, kuruj sie szybko po operacji i grzej mi lozko,zebym w niedziele miala cieple :) magda022 super ze ci sie udalo, taki szybki termin-fajnie. przed toba jeszcze tylko 10dni ja juz nie moge sie doczekac, mam wrazenie ze z kazdym dniem biust wisi mi coraz nizej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania35
bimbałki takie odlegle terminy sa za sprawa programu w tv, jak ja sie umawialam to jeszcze bylo w miare ok......jezeli nie znajde zadnego lokum w najblizszej przyszlosci to pozostaje mi tylko hotel...drogi interes....5 dob bez wyzywienia 1000zl :-(....ponawiam pytanie : moze ktos ma jakies namiary na jakis tanszy i sprawdzony nocleg w warszawie??? ja mam mame z glowy, ogladala program a ja napomknelam o swoim biuscie, wiec odruchowo powiedziala: to zrob operacje....szybciej powiedziala niz pomyslala....potem miala nadzieje ze zrezygnuje,( a ja ostro sie wzielam za ten temat, juz dawno o tym myslalam, ale chyba musialam dojrzec do tej decyzji, szkoda tylko, ze tak pozno)....ale to juz niewazne, wazne jest to ze moge na nia zawsze liczyc, tym razem rowniez jest przy mnie kasiol szykuj sie jestes nastepna w kolejce, odliczamy dni razem z Toba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :* :) Długo mnie tu nie było bo zajęć mnóstwo i czasu niewiele...Mnie już niebawem czeka konsultacja i stracha mam strasznego...boję się że coś pójdzie nie tak jak trzeba...Nie mam za wiele dokumentów bo tylko zdjęcie rtg i opis no ale przecież gołym okiem widać,że natura troszkę przesadziła więc się nie łamię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Zurfilda, powodzenia trzymam kciuki ,aby wszystko poszło dobrze i abyś miała swój wymarzony biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania35 może tutaj coś znajdziesz: http://www.eholiday.pl/tanio-warszawa-46008.html kola52, czy Tobie udało się znaleźć stanik, którego fiszbina obejmuje pierś, a miska nie jest dwa razy za duża? Bo moje piersi są tak szerokie, że żeby mi objęła fiszbina pierś na szerokość, to musiałabym stanik z miseczką G założyć, jak wezmę taki z miską D, wtedy miska jest dobra, ale fiszbina uciska mnie w pierś z obu stron, bo jest zwyczajnie za krótka :(( Tak jak dziewczyny pisały, na razie mam takie naleśniki, szerokie i płaskie :( Myślę, że najpierw dam im opaść w staniku bez fiszbin, a potem może coś da się dopasować. Nie chcę być skazana na noszenie pooperacyjnych i sportowych staników do końca życia, któraś z dziewczyn już o tym pisała, że z tego powodu miała czy ma mieć poprawkę, no ja już bym drugi raz kroić się chyba nie dała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×