Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gospodynia

kuchnia do zabudowy czy bez zabudowy?

Polecane posty

Gość gospodynia

jaka macie kuchnie zabudowana czy nie? bo ja nie wiem jaka mam kupic :( mam miec meble na wymiar ale boje sie zabudowac kuchenke, a jaka wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adza
ja osobiści ekilka mięsięcy temu też miałam ten dylemat. Zdecydowałam się w końcu na kuchnie zabudowaną i nie oddałabym jej za zadną inną ;) Jest śliczniutka. Zabudowana płyta gazowa bardzo fajne wygląda. Trochę mnie ta kuchnia kosztowała, ale warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altii
Zbudowa! Jeśli teraz masz niezabudowaną, to docenisz zabudowę ! Ja mam ją już 6 lat i jest super! czego tu się bać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altii7
Zbudowa! Jeśli teraz masz niezabudowaną, to docenisz zabudowę ! Ja mam ją już 6 lat i jest super! czego tu się bać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie zabudowa
ja moa kuchnie od 2 lat kompletniue zabudowana i nie zrobiła bym zarnej innej poprostu super a właśnie szczególnie fajnie mieć kuchenke pod zabudowe bo ja zrobiłam soebie tak ze nie instalowałm płyty a zaraz pod nia piekarnika ale piekarnik mam w innej część kuchni przy mikrofalówce i naprawde to orginalnie wygląda polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodynia
dzieki za wypowiedzi przynajmniej jeden dylemat z głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodynia
adza a jakiej firmy masz ta kuchenke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodynia
Chciałabym kupić kuchenkę elektryczną. Nie wiem jednak jakiej firmy :(. Zastanawiam się nad Fagor lub Gorenje. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodynia
odświeżam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam cały sprzęt w kuchni z Gorenje, jestem bardzo zadowolona, oczywiście kuchenka zabudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodynia
jacklyn a jaką masz kuchenke wiem ze Gorenje ale jaki model;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjjjjaaaaa
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodynia
widze ze nikt tu nie zagląda :( nik nie ma kuchni zabudowanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kuchnie zabudowaną
projektu własnego :) i jestem bardzo, bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kuchnie zabudowaną
mam osobno piekarnik- na jakiś 90 cm. się on zaczyna- jestem straszną sklerotyczką/leniem i pomyślałam sobie jakiś czas temu że jeśli mam kuchnie łączoną z dużym pokojem to moge zrobić sobie piekarnik właśnie na jakiejś tam wysokość bo: 1- czuje się pewniej jak jakiś potworek siostry biega mi po mieszkaniu 2- zawsze wiem na jakim etepie jest ciasto czy też pieczeń. płyte gazową też mam wpószczaną w blat z pokrędłami obok - w ten sposób nie musze tych małych pędeaków pilnować. A powiem skromnie - wygląda to subcio i jest dla mnie wygodniejsze psychicznie i fizycznie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodynia
Chciałabym kupić płyte ceramiczną i piekarnik, zastanawiam sie nad Gorenje, ale nigdy nie mialem sprzetu tej firmy i nie wiem czy spoko dziala i sie nie psuje, dokladniej to myslalem o zakupie piekarnika U3470E, może ktoś jest użytkownikiem tego piekanika? i moze mi powiedzieć czy wybor jest oki czy jednak poszukac cos innego. I zastanawiam się nad płyta ceramiczną Gorenje EC 620 C Z góry Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od roku płytę ECT650CP i kuchenkę B9000E jestem z nich bardzo zadowolona. Mój model różni się od tego, który Ty wybrałaś tylko tym, że jest chyba o 10 cm szersza i ma sensory do sterowania, Twoja zaś pokrętła. Nie wiem jak z utrzymaniem czystości koło pokręteł, z sensorami napewno nie ma problemów. Szwagier kupił nie dawno taki sam typ i płyty i kuchenki jak mój. Wybór należy do Ciebie. Mam również lodówkę i zmywarkę Gorenje z nich też jestem zadowolona. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodynia
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące sprzętu AGD Gorenje.Chodzi mi o koszty serwisu.Czy części są drogie w porównaniu z innymi firmami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nie powiem, bo jeszcze nie korzystałam z serwisu, ale może w serwisie sie dowiesz albo w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodynia
dzieki jacklyn za wypowiedzi , bardzo mi pomogłas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża1999
www.forestopole.pl meble + hurtownia blatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piknnnn
ja swój sprzet AGD zabudowałam wspólnie z http://www.wior.pl/pl/sprzt-agd-do-zabudowy.html głównie dlatego, ze zdecydowanie lepiej mi to wygląda w mieszkaniu, sama też wolę raczej zabudowane wszystko - trzeba sie naszukac zeby kupic ładny sprzet agd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchania bez zabudowy ale z fajnymi meblami, które pomogą upiekszyć trochę wnetrze, osobiście fajnym rozwiązaniem jest wstawienie krzeseł np. coś takiego http://lobbysklep.pl/Krzeslo_Fondo_nowy_styl ładnie się komponuje a jednocześnie jest bardzo wygodne. Mebli w dzisiejszych czasach już sie nie zabudowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×