Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maly_czy_duzy

Penis... Jaki dla jakiej kobiety ?

Polecane posty

w sam raz dla kazdej:D:D:D ....................................................@@@@@@@@@@ ...............................................@@@@@@@@@@@@@@ ..........................................@@@@@@@@@@@@@@@@@ ......................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...........................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .........................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .......................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ......................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...............@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...........@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .........@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .......@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ......@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .....@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od gorrącej dla wszystkich .....................................................@@@@@@@@@@ ...............................................@@@@@@@@@@@@@@ ..........................................@@@@@@@@@@@@@@@@@ ......................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ................................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...........................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .........................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .......................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ......................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ................@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...............@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...........@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .........@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .......@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ......@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .....@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...m .... ubiegłeś mnie :) gorąca chyba nie obrazisz się że powieliłam :P:P:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki pochowiec
Ja mam penisa ok 23-24 cm i 18-19 obwodowo i niestety mam problem z partnerkami, jest za wielki i czują tylko ból a nie przyjemność, kiedyś myślałem że fajnie mieć takiego a teraz widzę że to pech... Jedna z moich partnerek powiedziała mi wprost że nie bedzie sie ze mną więcej spotykała bo jest za wielki i boi się bólu podczas seksu, na który miała wielką ochotę lecz gdy zobaczyła i podotykała go podczas wzwodu zrezygnowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×