Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejfrutek

niedoswiadczona i On?

Polecane posty

Gość grejfrutek

Zwracam sie tutaj z ponizszym pytaniem i mam nadzieje ze chodz troche mi pomozecie.. Mam chlopaka z ktorym czesto sie spotykami i czasem piescimy.. on jest doswiadczony i doskonale umie sprawic mi przyjemnosc swoim dotykiem.. narazie przez ubranie.. moim problemem jest to ze nigdy jeszcze nie 'macalam' zadnego chlopaka a mam juz 18 lat.. chcialabym zeby bylo mu rownie przyjemnie jak i mnie ale nie wiem jak sie za to zabrac.. jak go tam dotykac przez ubranie.. gdzie calowac..? czy sa moze jakies filmy na ktorych pokazane sa takie sceny a nie tylko ostry sex? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Cię kocha i wie, że jesteś niedoświadczona, to wszystko co zrobisz sprawi mu przyjemność. I przedewszystkim, to On jest doświadczony więc jemu powinno zaleąeć na tym aby Tobie sprawić przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejfrutek
juz kilka razy naprowadzal moja reke swoja tam ale ja nie wiem jak go dotykac.. co robic zeby bylo mu przyjemnie a nie zeby sprawic bol.. narazie to on stara sie mnie podniecac.. dotyka mnie wszedzie ale teraz to ja chcialabym przejac inicjatywe i zrobic tak zeby to jemu bylo przyjemnie (mnie wtedy tez tak bedzie jesli zobacze ze mu sie podoba).. wiec? jak go dotykac w kroku? co jeszcze oprocz tego moge robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiak
powiedz zeby Ci pokazal co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejfrutek
ale ja chce go zaskoczyc.. chce pokazac jak bardzo mi na nim zalezy i jak lubie jego pieszczoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórka z grejfrutka
Nie wygłupijaj się, prowokuj gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejfrutek
a czemu mam niby prowokowac? czy to jest takie dziwne sa jeszcze dziewczyny ktore siebie szanuja i nie maja swojego pierwszego razu w wieku 14 lat? i ze chca sprawic swojemu ukochanemu przyjemnosc.... dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×