Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda pani

Pieszczenie jąder-zapraszam przedstawicieli obu płci

Polecane posty

Gość niezaspokojona koteczka @
To był brzydki komplement :D;) Men- a kto nie lubi pieszczenia ?:) Pieszczoty są naj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
z innej beczki:) przypomnial mi się dowcip: -co lubisz robic najbardziej? -jarac -a seksu nie lubisz? -lubię -no widzisz, a jaką pozycję lubisz najbardziej? -od tylu -dlaczego? -bo mozna jarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Lubie pieszczenie, ale penis jest na pierwszym miejscu, potem jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
U każdego co innego jest na pierwszym miejscu, dlatego wszyscy różnimy od siebie i tak trudno znaleźć kogoś tak podobnego do nas a zarazem innego żeby nie było nudno ;) Sory troszkę pier...nie od rzeczy ale mam chcicę i nie mogę się skupić :D musicie wybaczyć :) Musze zmykać, żaba jedzie już do domu a mam szlaban c'nie :):D Cześć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre69
witam.co taka cisza?popiszemy?czekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpwoei
Ja bardzo lubię gdy moja Pani jeździ sobie rączką w okolicy, delikatnie masuje i ugniata jajeczka z czuciem; Ona też widzi w tym wielką przyjemność dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird Par
A ja lubię, kiedy partnerka ssie moje jądra podczas masturbowania mnie ręką, lub ściska je drugą ręką. Lubię lekki ból. Lubię dostawać klapsy w jajka. Lubię mieć obwiązane jajka, tak, że odstają i dostawać w nie klapsy i pstryczki. Nawet trochę mocniejsze klapsy kręcą mnie bardzo./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedziak
ja lubię jak moja partnerka ściska moje jaja z całej siły. jedną reką ściska , a drugą pieści mojego kutasa , albo pieści mnie analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baca1564564
najbardziej śmieszy mnie porównywanie ściskania jąder do kopnięcia w nie. No na litość. Chyba logiczne, że jak się mocno kopnie w jaja, to nic w tym przyjemnego, chyba że ktoś jest masochistą i lubi ból. Jak kopniesz kobietę w cycki, to ją to zaboli. Delikatne ugniatanie to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo fajnie,każdy facet uwielbia jak mu sie pieści jajka,to normalne,ja też lubię, Bardzo lubie jak dziewczyna zajmuje sie moimi klejnotami i nie pomija przy tym tyłeczka.Oczywiście musi to robić delikatnie i dobrze.Oboje mamy z tego wiele przyjemności.Tym którzy nie próbowali polecam zaryzykować utratę dziewictwa w tym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy sprawia im przyjemność? Oni to uwielbiają!:) Szczególnie delikatne ssanie przed lodem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze wyprobowac to uciskanie jader z paluszkiem w tyłku mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej sóko
siema suko. wylirzesz mi kule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zasnę jak żona nie pogłaska po kulach ,oglądam film a ona mnie masuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona z wawy
czesc mam 18 lat jestem z warszawy, mam 1,68 m wzrostu i waze 50 kg. Rozmiar piersi 70 C. bardzo lubie lizac jaderka, jacys chetni? umiem brac do buzi oba, najbardziej lubie delikatnie pocierac jezyczkiem po jederkach i pote,m kidy juz facet dojdzie to zalizywac sperme od dolu jader az po sama glowke penisa. lubie duuuze jadra ;D jakis mezczyna da mi wylizac swoje?? obiecuje ze bede posluszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ww
Chętnie je Ci podam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaczek26
uwielbiam patrzeć na reakcję mojego męża jak schodzę w dół do jąderek i dupki i w górę zatrzymuję się na jąderkach cały czas masując fiutka!:)Aż chłopina drży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest niesamowite uczucie :) Ja też dostaję drgawek, a pałka moja to już nie mówię jak reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem mezczyzna 36 letnim, chcialbym zeby moja partnerka regularnie ssala i masowala mi jadra, to dla mnie jeden z filarow zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemunienie
facetki-jakie wy jestescie ubogie i w wiedze na nasz temat i w sam seks z nami...Tylko oczekujecie waszego zaspokojenia.My tez potrzebujemy uwagi z waszej strony a nie bylejakosci...Wiekszosc z was mysli ze wystarczy mu zwalic i juz(?)Pokutuje tez przekonanie ze "facet jest ubogi w doznania spowodowane masturbacja z uwagi na budowe genitaliow,a u facetki jest odwrotnie".Otoz prawda jest akurat ODWROTNA !!!Wiekszosc z was masturbuje sie tak samo !!!Roznica polega na wkladanych przedmiotach,jezeli tak robicie.U nas jest tak,ze kazdy zaspokaja sie inaczej a wszystko zelezy od pomyslowosci.Przyklad:pewnie zadna z was nie wie nawet o tym iz do meskiego orgazmu mozna doprowadzic sciskajac jadra.najpierw pobaw sie nimi kilka minut,pozniej zacznij je sciskac by po kilku minutach trzymac je w uscisku minute lub dwie.Pozniej dotykajasz penisa,tez go sciskasz na rozne sposoby,takze zsuwasz napletek,by znowu sciskac jadra.Wystarczy kilka minut i odlot jest kosmiczny.Polecam wam facetki do obejrzenia:"Mind blowing boner masasage".Tam zobaczycie o co chodzi i jak macie to robic z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która z was chce mi wylizać moje kule golfowe jestem zainteresowany wtedy w wacława strzelam jak z węża strażackieio i to prężnie mogę podać swój numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×