Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kradne nicki

czy jest tu ktos w miare normalny???????????

Polecane posty

Gość xyzzz
ja tyz nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kompletnie
pojebany, jakbyscie wiedzieli co wyprawiam to byscie nie uwierzyli, kompletny pojebaniec i tylko czasami mi z tym dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak milo widziec znane nicki juz sie balem ze wszyscy nie zyja hehe witam was co slychac jak brzydkie rzeczy ostatnio robilyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spełniam tylko część warunków które zawarłeś w Twoim pytaniu a mianowicie-jestem:) czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bujda a jakie brzydkie bo jestem ciekaw:D moze nam sie pochwalisz pinkbunny ale ja ciebie dawno nie widzialem tu pochwal sie co brzydkiego robilas ostatnio lusesitam moze jakies szczeguly podasz jak to robisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Cię Adam....
nie dziwie się lusesita mnie też na wymioty sie zebrało jak przeczytałam wywody ale bujda:;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bujda \"twoja lachudra\" sama mowilas ze ciebie mecze :P lusesita nie przejmoj sie nadrobisz ten stracony czas a ten ktory teraz bedzie mial zaszczyt z toba sie spotykac edzie szczesliwcem bo dasz mu ladny wycisk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bujda widze sie stesknilas :D i docenilas nie powiem cieszy mnie to bo juz myslalem ze pojde w odstawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradne nicki jestem tu codziennie i faktycznie robię bardzo brzydkie rzeczy-stram się być pomocna:o ukrywam się pod innymi nickami i wypowiadam się poważnie na rózne temty...tak wiem to upokarzjące:P ;) i tak nikt mnie nie szanuje na tym forum więc nie mam nic do stracenia:D a ty co robiłeś "brzydkiego" ostatnio?opowiedz bez zbędnych szczegółów bo mam wrażliwy żołądek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, jak milo zobaczyc znajome \'gęby\':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trzeba ...jak nic madrego nie mam do powiedzenia ...to co innego mam napisac ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 🖐️, lykam leki na gardlo i sie szykuje lu lu, koniec z pisaniem bzdur do 2 w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisanie bzdur - pozdro ...jakie bzdury? toz to twoje wyowiedzi to sama esencja wiedzy ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czego, do spania?:) a nad czym tu dumac..trza sie walnac w kime i koniec, wyjdzie to na zdrowie naszym mordkom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniulcia, no widzisz, staram sie jak moge, wzbijam sie na wyzyny me intelektualne a tu mnie dziki tłum czesto nie docenia, mnie i moich wspanialych rad:D chyba sie pojde utopic 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dla mnie bomba:) ech, chcialabym tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze to forum jest po trochu wyznacznikiem definicji polskiej normlanosci...w koncu sporo osob tu pisze, wynika oczywiscie z tego ze 3/4 Polakow to debile, czyli nic nowego dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz jak sie glebiej zastanowie to sama juz nie wiem...bo np. z forum o2 (f23) wynikaloby ze 100% Polakow to debile...i ktora statystyka jest prawdziwa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×