Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kleo23

kto z was myślał że jest w ciąży stosując tabletki anty ???

Polecane posty

bo ja właśnie biore ale jakoś nie mam do nich przekonania i mam jakieś dziwne objawy bóle krzyza ale bardzo mocne i cały czas jestem zmęczona i często biegam do toalety a jestem w połowie opakowania cilestu to jest moje pierwsze opakowanie i jakoś bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kleo
spokojnie:) ja tez biore cilest i nie raz juz myslalam, ze jestem w ciazy!:) nie martw sie, tylko pamietaj o tabsach a wszystko bedzie OK. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliście takie bojawy bo ja sie już zastanwiałam nad odstawieniem bo mam jeszcze połowe a wyczytałamm że takie objawy to może być ciąża i teraz poprostu umieram ze strachu te bóle krzyza to jest okropność i cały czas mi sie wydaje jak bym miała dostać okres wszystko mnie w środku rwie i boli też miałyście takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkie \"oznaki ciąży\" tzn te rwania itp to nie jest oznaka ciazy a to ze to pierwsze opakowanie tabletek - jak wiesz w ciagu 3 pierwszych opakowan moze byc roznie ;) ale to nie ciaza ...a skad to wiem bo schizy ciazowe mam co pol roku heheh pozdrawiam bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki troszku sie uspokoiłam po waszych wypowiedziach ale jak czytam na forum o wpadkach pomimo tabletek to aż mnie ciarki przechodzą a bałam sie dlatego że nidzie nie przeczytałam że po tabletkach miał ktoś bóle okolicy lędźwiowej (krzyza) ani często robił siku a ja mam cały czas takie bóle jak przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi54
kleo-------> na moje oko zapalenie pęcherza, ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jeszcze czy tabletki ketonal i naproxen osłabiają działanie tab. anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też własnie mi sie tak wydaje ja tam sie o te częste siku nie boje bo nie raz już tak miałam bardziej o te bóle krzyża brzucha i w ogóle całego środka takie rwanie jak bym miała dostać okres o to sie boje ja w sumie to pomimo tebletek nie pozwalam na kończenie we mnie może jeszcze sie do nich nie przekonałam partner konczy na zewnątrz ale zawsze coś tam może zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiotów też nie miałam tylko luźne stolce pare razy ale to rano o 9 a tabletke brałąm o 22-30 to chyba nic nie zaszkodziło brałam tylko naproxen i ketonal czy te leki mogły osłabić działanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×