Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa mii

LEKARZE -TRÓJMIASTO ...PILNIE I BARDZO PROSZĘ !

Polecane posty

Gość dziwne bo stale jest na www
szpitala morskiego. Za co polecial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggarath
ja natomiast nadal polecam Szczypka !!!Dobrze radzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietnym lekarzem, a pracującym w Redlowie jest dr Jańczewski. Prowadził moją druga ciąże i teraz też stale jestem pod jego opieka. Miły, sympatyczny, spokojny, mający czas dla pacjentki. Zobacz opinie o nim na stronce znany lekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli co
Czyli jak idziemy do Trawińskiego czy Jańczewskiego do prywatnego gabinetu i tam płącąc mu wykupujemy abonament na prywatne dodatkowe świadczenia w publicznym szpitalu tak? Przecież to jest właśnie korupcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharon von kirchoff
który to ten Minowski? Jesli znacie pozostałych to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula z sopotu
ja tez poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharon von kirchoff
zadna nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertey
ja też proszę, napiszcie który to Minowski. Ja miałam podczas dwóch porodów z tymi lekarzami : 1 poród : Piąty od prawej strony (stoi obok kobiety) robił mi usg i badał na fotelu. Siódmy od lewej robił mi CC ze wskazań medycznych. 2 poród : Piąty od lewej przyjmował poród (wspaniały lekarz !!! ) Drugi od lewej zszywał mnie po porodzie naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertey
kurcze tylko ja nie znam nazwisk... :( Musze zerknąc w wypis ze szpitala. Może tam coś pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertey
Na karcie z wypisu ( poród sn) mam pieczątkę dr Płoszyńskiego- czyżby to ten lekarz mi poród odbierał ?? Na tego lekarza nie dam złego słowa powiedziec :P Cudowny człowiek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka babci jadzi
Płoszyński to ten po prawej od kobiety.?? A ta kobieta.Wiecie cos o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakus znad morza
Minowski to ten w niebieskim czyms pod białym kitlem.Jakby mojej kobiecie cos zrobił to dopadł bym go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka ma beka
taaa przeciez 3 ma coś niebieskgo pod białym kitlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka b.
A ten drugi od prawej na górze, młody.To jakis stazysta?Wiecie cos o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakus znad morza
w niebieskich spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertey
Nie wiem czy on napewno się nazywa Płoszyński. Ja pisałam o tym lekarzu - Piąty od lewej, stoi pomiędzy dwoma lekarzami, którzy maja okulary. Ten lekarz jest wspaniały. Bardzo sympatyczny, wesoły i mily. Potrafił rzeczowo wszystko tłumaczyć, uspokajac i dodawać otuchy. Naprawdę lekarz położnik z powołania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertey
o jaaaaa :( Ten drugi od lewej, w niebieskich spodniach to Minowski ??? Zajebiście :( Miałam z nim styczność. Właśnie on mnie zszywał po porodzie. MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertey
Tylko jednego nie mogę mu zarzucić - pięknie mnie zszył !!! Podczas porodu pękła mi obustronnie pochwa. Położna mówi do niego - panie doktorze, prosimy z panią M. o ładne zszycie ;) I faktycznie... No ale co się wycierpiłam fizycznie i psychicznie podczas tego zszycia to już tylko ja wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertey
Drugi od prawej na górze tylko raz mi mignął gdzieś na korytarzu. Kobieta była raz na obchodzie u nas juz po porodzie. Ponaciskała brzuch, sprawdziła podkład i poszła :) Wydawała się sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka b.
danisella a mozesz cos wiecej o nim napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertey
sanisella czyli ten piąty od lewej nazywa się Jańczewski ?? Ale się cieszę, ze na niego trafiłam :) Człowiek o złotym sercu :D No ale w tami razie, zeby nie było za dobrze to musiał mi się przytrafić też Minowski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam do tgo lekarza całą 2 ciąże i teraz jestem pod jego opieka ( synek ma prawie 1,5 roku). Jest cierpliwy, wytłumaczy wszystko, uspokoi skołatane serce, teraz ma nowy sprzęt usg. Nie ma tam pospiechu, pogoni za szybką wizytą następnej pacjentki. Daje nr telefonu i prosi by dzwonić jakby coś. Zaczęłam rodzić w nocy i miałam opory przed telefonem o 1, ale zadzwoniłam, tam miły glos, poinformował mnie co mam robic. Naprawde super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do Jańczewski zloty ludek. Minowski w takim razie trafił mi się bo nastapiła zmiana dyżurujących masakra. Obcesowy i nieprzyjemny jegomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertey
danisella przepraszam, przekręciłam Twój nick :) Minowski podczas zszywania cały czas na mnie "burczał". Wkurzał się , ze mu z tyłkiem uciekam ale jak miałam leżeć nieruchomo gdy mi nie dał zastrzyku znieczulającego w krocze :O Bardzo popękałam w środku i godzine mnie zszywał. Ból okropny. czułam każde wbicie igły i przeciąganie nitki a jeszcze skurcze macicy się przez zszywanie pochwy wzmogły. Cholera to było gorsze niż samo parcie :P Fakt, nieprzyjemny, opryskliwy... Aaaa jeszcze mnie opieprzał jak mi położna kazała oddychać tak jak podczas porodu. Mówił, ze sobie nie życzy żebym na niego dmuchała :D:D Także cała godzinę leżałam z głową na boku i wdech wydech hehe ;) A na koniec powiedział, że masa roboty była przy tej dużej pani więc idzie odpocząć :D:D Fakt, nie ukryło się tych moich 80 kilogramów hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augenika
a pierwszy od lewej.Co sądzicie.Wygląda na przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×