Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa mii

LEKARZE -TRÓJMIASTO ...PILNIE I BARDZO PROSZĘ !

Polecane posty

Gość kanka mleka
kto jeszcze z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanka mleka
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie 20
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hans
podnosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fontanna miodu
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze na stałe pracujący w Szpitalu w Redłowie obecni na zdjęciu to: 3 od lewej-dr Ryszard Świątkowski zastępca ordynatora na oddz. ginekologii 4 od lewej-ordynator Stanisław Metler 5-Grzegorz Jańczewski 8-Zdzisław Trawiński 9-Maciej Drapiński 10-Dariusz Szczypek 11 Adam Żółtowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze nie polecam iwony flis, masakra po prostu!! jak zaszlam w ciaze bylam u niej pare razy a jak poszlam z bolem to mi powiedziala,ze ja napewno zawsze mialam i teraz sobie wymyslam!;/ zmienilam lekarza i okazalo sie ze cisnienie za wysokie, anemia ciazowa takze... chodze teraz do dr. sylwii gulkowskiej na jaskolczej przyjmuje i jestem bardzo zadowolona, odpowiada na kazde pytania, nie zbywa i wogole jest bardzo sympatyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze zna ktos
a Konstanty Smuła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupek flips
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3789654
Co ten Minowski robi w Starogardzie Gdańskim? Czy są wieści na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia1982
ja miałam stycznośż z MINOWSKIM. jest ordynatorem w Starogardzie na ginekologii. Trafiłam do szpitala ze skierowaniem od mojego gin na cc. Syn był dwukrotnie owiniety pępowiną wokół szyi, od dwóch tygodni baaardzo słabo się ruszał (co wykazywało KTG). Niestety po przybyciu do PANA Minowskiego okazało się, że opinia i prośba o cc mojego lekarza prowadzącego ciążę nie robi na nim najmniejszego wrażenia. Zaczął podważać opinię mojego gin. Trzymał mnie na oddziale cztery dni, przez pierwsze trzy dni nikt mnie nie zbadał!!! Prosiłam, błagałam, płakałam... Każda próba rozmowy z PANEM Minowskim kończyła się w jego gabinecie (taka prywatna atmosfera, jak to on mówi) i ewidentną sugestią o danie w łapę!!! Sama wzięłam sprawy w swoje ręce, skontaktowałam się z moim gin i powiedziałam mu, że leżę na oddziale i nic ze mną nie robią. ten się przeraził i zadzwonił do MINOWSKIEGO z żądaniem o cc!!! Dopiero wtedy z wielka łaską wykonali zabieg. Nie szczędzili mi jednak komentarzy typu "a to ta od ..... (tu nazwisko mojego gin), co CHCE cc" lub "chce mieć cc to bedzie wiedziała co to jest cc" i jeszcze parę innych... Syn urodził się sino granatowy... szkoda myśleć co by było gdybym się nie uparła i nie walczyła o swoje!!! To co dzieje się na oddziale ginekologii w starogardzkim szpitalu to SKANDAL!!!! A za MINOWSKIEGO to powinna się prokuratura zabrać!!! OSTRZEGAM wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Minowskiego dopadnie kiedyś prokurator to będę na niego zeznawała po stronie oskarżenia. Żeby się nie wywinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może potwierdzić czy Minowski prowadzi prywatny gabinet w Starogardzie Gdańskim? W Trójmieście w tym gabinecie zbierał klientki i je leczył prywatnie w szpitalu. Wypisywał recepty na szpitalne pacjentki a wręczał swoim gabinetowym. Ciekawe czy robi to samo tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dzieje z Minowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Staramy się o dziecko,więc byłam u minowskiego prywatnie 150 zł przepisał tabletki, zlecił inne badania .... Czy powinnam zmienić lekarza? Proszę pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy już chciał leczyć cię na oddziale szpitalnym przy tym płacąc mu w prywatnym gabinecie? To jest podły lekarz. Jeżeli masz jakieś informacje to się podziel gdzie on teraz pracuje poza prywatną praktyką? Czy prowadzi katrotekę i pamięta co zapisuje i na co leczy? Osobiście widziałabym go w więzieniu. Zmieniła się władza to może go wreszcie dopadniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u niego drugi raz faktycznie mało zorientowany, nie prowadzi karty ani niczego podobnego. Narazie jestem w trakcie diagnozowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prywatny gabinet w Starogardzie Gdańskim, a w szpitalu jest ordynatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoszony do CBA. Teraz pod Kamińskim i Ziobro może przeprowadzą jakąś operację i wreszcie Minowskiego za coś złapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prowadzi kartoteki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minowski przyjmuje na NFZ w przychodni na Armii Krajowej w Gdyni .Czekasz ok 1h w pocZekalni w gabinecie jesteś ok 1min dostajesz zaproszenie do gabinetu prywatnego do przychodni na Karwinach w Gdyni . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałyście rację.Byłam u niego i szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Minowki pracuje w Kociewkim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim. Poradnia położniczo ginekologiczna.

Sroda 14:30 - 16:30

Czwartek 17:00 - 20:00

Piątek 11:00 - 12:00

Wisi w gablocie w szpitalu, dzisiaj widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×