Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamilu

dobry odtwarzacz MP3

Polecane posty

Gość mamilu

nie znam sie na tym kompletnie, wiec prosilabym o podanie parametrow technicznych, jakie takie odtwarzacz musi miec. czesto sa promocje np Mediamarkcie, ale boje sie, ze za fajna cene(dla mnie niestety 100 zl :( ) mozna nabyc tylko szajs, ktory sie szybko popsuje albo pomiesci 3 piosenki na krzyz. a z kolei na jakies lepsze urzadzonko za 400 zl mnie nie stac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamilu
no prosze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie malo znam
ale np. sony ze 128 megabajtami (ok. 30 piosenek) kupisz za sto pare zlotych. z 256 - za ok dwa razy wiecej:) pozdrawiam buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
creative sa dobre, z radiem, dyktafonem i chyba 128 mega zapłacisz niecałe 300. ale z tejh firmy mozna sobie wybrac niczego sobie już za 240(bez dyktafonu). tez o tym myzle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka79
np manty horn albo demon są całkiem dobre i tanie starczają na długie granie i kosztują za 128 mb około 100 PLNów - brat chce takie kupic sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lambada fajny ten odtwarzacz mp3 z MegaMarketu, zwłaszcza, że ma duży wyświetlacz, a właśnie czegoś takiego szukam :) Słuchałam wcześniej muzyczki na telefonie, ale nie chcę go aż tak eksploatować i wolałabym kupić mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×