Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinka cucolinka

Rozmowa kwalifikacyjna w rossmannie,POMOCY!

Polecane posty

Gość ewelinka cucolinka

Słuchajcie,jutro ide na rozmowe do rossmanna i nie wiem co będą pytać.Czy ktoś ma o tym blade pojęcie,może jest ktoś kto to przeszedł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Ja byłam Pan pytał o to co wg mnie jest wazne w Rossmanie zpunktu widzenia pracownika -przede wszystkim czystosc na pólkach, ukladanie produktów na pólkach wg daty waznosci( Zasada FIFO pierwsze przyszło pierwsze zeszło), dokladanie na połki towarów ktore zeszly, pytał czy mogłabym pracowac na nockach ( podobno 1 raz w msc) i ogólnie o doświadczeniu wcześniejszym dlaczego chce pracowac tam, czy lrobię zakupy w Rossmanie, czy wiem w jakich punktach mojego miasta sa te sklepy Chyba dobrze wypadłam bo ten Pan odzwonił do mnie ale ja juz miałam inna prace Powodzenia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
z jakiego jestes miasta? bo ja tez zlorzylam moje dokumenty do rossmanna ja jestem z Poznania, powiedz bo jakim czasie ciebie na rozmowe i jakie masz wyksztalcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka cucolinka
Witaj hmmmmmmmmmmm...Dziś jest niedziela a ja jestem po 2-óch rozmowach kwalifikacyjnych.W środę póżnym wieczorkiem zadzwonił do mnie pan z Rossmann-a i zaprosił na rozmowę.Poszło mi chyba dobrze,bo zaprosił mnie na drugą na następny dzień.Chyba będzie dobrze,ponieważ było tylko 5 dziewczyn.A jakie mam wykształcenie?Policealne,skończyłam szkołę kosmetyczną.Nigdy nie pracowałam na podobnym stanowisku a mimo to przeszłam 2 rozmowy.Teraz czekamy wszystkie na odpowiedz do wtorku.A podanie złożyłam ponad miesiąc temu.Także trochę czekałam.POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka cucolinka
Ja nie jestem z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Ja jestem z Wrocławia wtedy studiowałam administrację zaocznie,zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka cucplinka
DOSTAŁAM TĘ PRACĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagdora
Gratuluje !!! A wiesz ile bedziesz zarabiac? A ile dni pracowac? i po ile godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miojoinkim
600 zl na ręke + premie. Jak ta praca w rossmanie wygląda . Chodzi mi o jakieś bonusy itd. I na jakie etaty sa ludzie pozatrudniani? Ja chcę zmienić i zamierzam tam złozyć swoje CV. A o co ciebie pytali? Bo koleżnka była na jednej rozmowie kwalifikacyjnej i kazali jej stać na jednej nodze ( w sklepie z zabawkami) a wiem że w h&m pytaja się jak wypoczywasz na wakacjach to trzeba powiedzieć góry ( podejście psychologiczne - bo się męczymy) a nie morze ( bo się lenimy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciokot
Hej :) jest tu ktoś jeszcze?? Chciałam zapytać jakie zadają pytania na drugiej rozmowie?? Bo zaprosili mnie po jutrze i troche mam stresa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×