Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nala26

dziewczyna 27 lat chłopak 22

Polecane posty

co myslicie o takim związku ma szanse? prosze o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
Nooo:D Nietypowe związki są dla odważnych ludzi- - ogólnie w takich jest b.ciekawie:D//ja mam 22latka a mężczyzna 40:) Powodzenia! Na pewno ma szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko jest Ci dobrze i uważasz że taki facet może dorównać Ci intelektualnie to dlaczego nie. Mnie tam takie rzeczy nie przerażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak świetnie czuję się w jego towarzystwie ale boję się że któregoś dnia on sobie przemysli i stwierdzi że związek z kobietą o 5 lat starszą do tego po rozwodzie i z 5 letnim dzieckiem jest nie dla niego tzn chodzi mi o to że teraz fajnie się bawimy ale kiedyś bedzie trzeba przestać się bawić i pomyslec o powaznym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk
27 i 22 ok ale jak laska ma 20 a koles 40 to dla mnie to jest durne, o czym niby facet- stary dziad mialby gadac z 20 latka? OO! penwie wmawia jej ze jest dojrzala.. takiej dojrzalej nigdy nie spotkal.. i ze jest inna niz jej rowiesniczki.. buhahah kryzys wieku sredniego kontra durnowata 20kilku latka ktorej imponuje facet dojrzaly- bo ma samochod, jest ustabilizowany i inne bzdety smiac mi sie chce jak sobie pomysle o takich zwiazkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
puk puk puk-cieszę się, że cię rozbawiłam:D a śmiej się do woli-tonąc w ogromie własnych idiotycznych przypuszczeń...masz gównia** pojęcie o tym jak jest między NAMI:D...//22latka 40latek-mój pościk-choć i tak nie mam ochoty cię wyprowadzać z błędu! "und dazwischen ist meine Welt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×