Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mature

Ale tu nudzicie ...

Polecane posty

Az sie niedobrze robi.. Poczytalem was troche ale nic z tego nie wynika generalnie. Same lamenty dziewic, komentarze kretynow, malolatow, nieukow lub gowniarzy ... A mi tu stoi palka i musze sie jakos wyladowac. Pelno tu samotnych lasek lub lasek z problemami .. Moglibysmy sie zgadac i fajnie zabawic, ale raczej sie tak nie stanie ... Bo takie juz jest zycie .. :) Zamiast pisac glupoty moglybyscie rozlozyc uda, zdjac majtki wypiac cipke. i dac mi lizac te wasze spragnione pieszczot lechtaczki ... masowac je palcem .. wnikac do srodka ... Ale tak sie nie stanie ... Tak wiec...mam dzisiaj do wyboru zone, kochanke albo wlasna grabe ... Hmm.. a wszystko zalezy od tego jaki jestem dzisiaj leniwy i na co mam ochote .. Czasem zycie stawia nas przed naparwde ciezkim wyborem .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz maturę
? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
hehe jaki ogier tak sobie pisac to kazdy moze ale masz troche racji ludzie tu straszne smuty piszaq i nic konkretnego z tego gadania nie wynika:P:P:P zadnych wnioskow tylko paplanina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ wymyslileś, a z tego co Ty napisaleś co innego wynika? Wysyłaj fotę podawaj miejsce i czas gdzie sie umowimy na kawę i zobaczymy jaki z Ciebie ogier. agnieszka436@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjodhgohgvvbbbbbb
facet juz chyba zwinal nogi za pas uwazaj aga zeby jakis inny do ciebie przypadkiem nie zamailowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na maila, odpiszę gdy będziesz w moim typie.Chyba ze zamierzasz lizać monitor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wysylaj fote \" .. buhuhahahahah ... Nie zrozumialas mnie dziewczyno. Moje rozwazania sa z natury filozoficzne...nie szukam tu kobiety :) Poza tym, czy zonaci faceci rozprzestrzeniaja po necie swoje zdjecia ? :) No moze niektorzy tak robia .. ;) Ja nie :) Ale fajnie ze niektorzy maja jeszcze poczucie humoru :) PS1. Nie twierdze ze jestem \"ogierem\", w ogole nie wiem co to znaczy ... PS2. Z tego co mowie generalnie tez nic nie wynika :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co nudzisz
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co zawracasz gitarę? I po jakiego powielasz takie same bzdety? \"Zamiast pisac glupoty moglybyscie rozlozyc uda, zdjac majtki wypiac cipke. i dac mi lizac te wasze spragnione pieszczot lechtaczki ... masowac je palcem .. wnikac do srodka .\" Tak samo trzepiesz gruchę jak inni tu przesiadujący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyno niedomyslna .. to bylo po to zeby opisac dobitnie cos czego nie masz czytajac i piszac te bzdury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jaja albo nie:D sam sobie odpowiedz, jak Ty chcesz lizać łechtaczkę? Czy jest sens pisać te zbzdury miesiąc? Nie bój się zony, ja jej nie powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty widze ze jestes chyba z tych niewyzytych .. :) Chcesz byc moja kochanka #2 ? Strzel mi fote i jak mi sie podobasz to odpisze ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewyżyta? sama nie wiem:) to raczej Ty, chcąc mieć druga kochankę;) Nie wysyłam fot, komuś z kim wymieniłam 2 posty, {zresztą to był mój pomysł:P} calkiem możliwe też że się znamy z innego nicka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po ilu postach sie wymieniasz ? :) czy sie nzamy ? :) no musialbys sie przyznac do innego nika zebysmy sie dowiedzieli .. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpowiem Ci precyzyjnie na to pytanie, bo sklamię:) Pewnie byś się zdziwił i ja również:D ciekawe kto bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak w pokerze .. zeby sprawdzic moja \"reke\" trzeba byc gotowym za to zaplacic ;) PS. Ja wcale nie chce miec drugiej kochanki.. Ja nawet nie chce miec tej pierwszej .. Ale o tym to moze napisze kiedys na innym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tamtego maila nie pamiętam hasła, pisze mi \"nieprawidłowe\", właściwy w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz mieć? Tylko dlategowciąż myslisz? i w myslach zdradzasz tak samo jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj email jest mi zupelnie nieznany i nie budzi zadnych skojarzen :) nie wdaje sie poza tym raczej w kontakty internetowe ( z malymi wyjatkami) ... :) Tak wiec, bylas, jestes i bedziesz tylko jeszcze jedna kobieta, ktora egzystuje gdzies w bezkresnych przestrzeniach internetu, i ktorej teoreycznie rzecz biorac moglbym polizac cipke :) I sama ta mysl nie wystarcza mi zebym sie zaraz zaczal onanizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój też jest mi na szczeście nieznany:) Może tak być, że jestes moim sąsiadem i wolę o tym nie wiedzieć. Zostań przy swoich fantazjach i grabie;) Fajnie by było spotkać jakiegoś tak napalonego jak piszesz faceta w realu i uprawiać z nim seks dziko i namiętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich facetow jest ok 90% , w czym problem ? :) Powiedz mi skad jestes a przysle ci jakiegos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podchodzę do seksu mechanicznie:) jak nie ma chemi nie ma dobrej zabawy;0 W Twoim biurze są tacy? W miom jest jeden, ktory mi się podoba ale ma żonę w ciąży a nie zamierzam uprawiać seksu z jego wyrzutami sumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic nie znaczy:) Nie analizuj, ja z Twoim tego nie robię;) Zapomniąłam Ci powiedzieć, nie pasuję do Twojego opisu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem gówniarzem, nieukiem, małolatą, dziewicą też nie ani samotną laską z problemami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe .. to bylo tylko takie moje arystyczne zgajenie, zeby przykluc uwage czytelnika i zbulwersowac publicznosc ;) Wiem tez oczywiscie ze bywaja tu tez znudzone i niedopieszczone zonki, kobiety poswiecone karierze w takim stopniu, ze nie pozostaje im juz czasu na nic innegio i moga tylko czasem pomarzyc , a takze kobiety ktore poprostu nie wiedza jak sie zabrac za to zwierze zwane mezczyzna :) No i oczywicie musze sie zgodzic ze polowa tych zwierzat jest naprawde odrazajaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×