Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozkoszna_ona

czuję jak mnie rozpala..

Polecane posty

biurowiec, czytasz w moich myślach.. mmmm... czuję jak wypełniasz moje usta swoją męskością... jak płonę... wiję się na biurku.. to Ty sprawiasz mi taką rozkosz...mmm.. ten Twój cudowny języczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes cudownie wilgotna... z latwoscia wsuwam w Ciebie 2 palce... jezyczkiem koncetruje sie na nabrzmialym magicznym guziczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm...tak.. cichutko zmysłowo pojękuję.... moje ciało drży.. a usta masują najwrażliwszą część Twojego ciała... zwinny języczek zatacza kółeczka... dłonie otulają Twoje jądra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje palce opuszczaja Twoja rozogniona szparke... przyciagam Twoje biodra do siebie i wchodze jezyczkiem... gleboko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wsuwam w Ciebie paluszki.... i biore w usta guziczek... czuje ze juz drzysz... chce poczuc jak wijesz sie w ekstazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochh...... moje dłonie nieprzytomnie błądzą, palce zaciskają się na Twoim ciele... ciało pręży się, niespokojnie faluje... oddech staje się głośny.. westchnienia i pojękiwania wypełniają całą biurową ciszę i stagnację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja muszelka zaciska sie na moich palcach, ktore rytmicznie wsuwaja sie i wysuwaja.... glosno jeczysz... szczytujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opadam zmęczona na blat biurka.. biurowiec, ze mnie zaborcza jest kobietka, nie życzę sobie osób postronnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz moja kolej wiec odwracasz sie na plecy...opierasz jedna noge na moim ramieniu... przycagam Cie za biodra i nabijam na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dasz mi odpocząć? ochhh... taka dominacja rozpala jeszcze bardziej moje zmysły... a ze mnie posłuszna suczka, kiedy pan jest dobry... za nagrodę potrafię się odwdzięczyć... działaj biurowczyku... działaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biurowiec.
a teraz suko wepchnę ci mojego kutasa po samo gardło!!!!!!!! Będziesz jęczała a ja na koniec spuszcze ci się do ust... yego pragniesz suko????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biurowiec.
posłuszna suka zrobi wszystko co pan każe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie takie texty ... ale skoro chcesz sie odwdzieczyc to wypnij tyleczek... rozstaw nozki...popros zebym Cie teraz ostro wzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeannot- do Twojej żony :P sorry ale ja wolę jednego partnera, nawet w takim internetowym świntuszeniu.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biurowiec.
jeszcze chcę wepchnąć ci mojego fiuta od tyłu wypnij swoją dupkę tylko wypnij bardzo mocno...... tak zeby twoja cipa otworzyła się na maksa...popatrzę sobie na ciebie i zaraz nadzieję na mojego żylastego kutasa!!!! coś niesamowitego!!!!! Słyszę jak mlaszcze twoja cipka,uwielbiam twoją cipę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sunia
jeanot a może chcesz mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłusznie wypinam zgrabny tyłeczek, ocieram się o Ciebie...prowokuję... pcham na Twojego dzielnego rycerza... no weź mnie... weź już.. teraz... tak dynamicznie... ostro.. weź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrraca.... ja nie mam nic przeciwko 3kacikowi... ale mam przed soba goracy tyleczek w ktory mocno wchodze.... pochylam sie i lapczywie lapie za piersi...takie nabrzmiale... ze sterczacymi suteczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sunia
jeannot ja nie mam w tej chwili gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×