Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kici_19

chciałabym ale...

Polecane posty

Gość kici_19

hej:D mam taki problem, a raczej wielka ochote tylko nie wiem jak sie za to zabrac. mam 19 lat,moj facet 20. oboje jestesmy dla siebie pierwszymi partnerami seksualnymi. ostatnio po glowie bardzo intensywnie chodzi mi taka mysl: lezymy sobie na lozku, przykryci kocykiem, wszystko fajnie, ogladamy Tv. i w pewnym momencie chcialabym bez uprzedzenia, bez wczesniejszych jakichs bardziej intensywnych pieszczot, zupelnie znienacka wejsc pod kocyk, dobrac sie do jego rozporka i zrobic mu loda. starsznie mi sie taka perspektywa podoba, mysle ze jemu tez byloby milo. moje pytanie a raczej porsba o rade jest nastepujaca. niby banalne ale moze wplynac na odbior calosci. pytanie kieruje szczegolnie do facetow. wolelibyscie zeby kobieta tak sie za was zabrala od razu czy np wczesniej pocalowalaby was mocno w usta dajac tym samym taki przedsmak. prosze , poradzciemi cos. niby to takie blahe ale chcialabym zeby on czul sie naprawde cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejambopokrewnyt.
a jak on bedzie niezadowolony, bo sie nie przygotowal i nie umyl sobie malucha?::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici_19
oby takiej sytuacji nie bylo. ale mysle ze bedzie przygotowany. a jelsi nie to no po prostu rozepne mu rozporek i wyjde spod kocyka by popiescic go po calym ciele:) nie no mam nadzieje ze sie umyje:) to jak, z pocalunkiem czy bez? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejambopokrewnyt.
:P..jesso, ale z Ciebie świntuszek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici_19
no moze. ale kocham go i chce zeby bylo mu ze mna dobrze, a taka niespodzianka chyba jest doskonalym wyrazem i milosci i tego ze chce sprawic mu przyjemnosc:) czyli jak hehe z czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejambopokrewnyt.
nie wiem, musisz sama wyczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici_19
a Ty jestes kobieta czy mezczyzna? z nami to jest tak, ze zanim sie za cos konkretniejszego zabierzemy to calujemy sie namietnie.. i dlatego pytam, co mam zrobic. nie chce takiej sytuacji ze on nie bedzie wiedzial co sie dzieje(chociaz poniekad o to wlasnie chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici_19
no chcialabym zeby byl zadowolony, tylko ten maly malutki detal zaprzata mi glowe, czy pocaunek ma poprzedzeac cala akcje czy od razu, wskoczyc pod kocyk i zabrac sie do rzeczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici_19
Jem gile i obciągam z beknięciem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici_19
no to moze jesazcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw wsadz se palec do cipki, wyciagnij troche zapaszku i kaz mu zgadywac co to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici_19
widze niektorzy maja problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu... a moze tak na powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneta30xx
jestem kobieta ale z pewnym stazem..i to czy go pocalujesz czy nie w efekcie koncowym nie ma znaczenia..a jak mu zrobisz loda bez uprzedzenia to gwarantuje ze bedzie zachwycony...jeszcze jak bedzie to z polykiem;);):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici_19
no i wlasnie takie osoby jak Ty maja u mnie szacunek, ze chca pomoc:) wiesz, tylko ja wlasnie nie wiem czy lepiej zaczac od pocalunku czy nie... to dla mnie jest najwiekszy dylemat:) chce zeby mu bylo dobrze:) i chce go zaskoczyc,ale nie wiem czy tak zupelnie na ful czy poprzedzic to pocalunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneta30xx
ja bym nie uprzedzala teg pocalunkiem...zrob to z zaskoczenia ..a nie koniecznie pod kocem na lozku..ja kiedys tak zaskoczylam swojego faceta w samochodzie..w czasie jazdy...do dzis wspomina ten dzien:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici_19
no wlasnie ja chcialabym po kocykiem, zeby nie widzial co robie tylko czul, zeby mogl sie zrelaksowac i czerpac przyjemnosc w100%, a jesli bedzie chcial patrzec to zawsze moze rzucic kocyk na bok. pytalam kumpla jak on by wolal, bo niby zdanie faceta troche swiadczy o meskich upodobaniach i on powiedzial zebym pocalowala zrobila lodzika i znow pocalowala:) kurcze") zobaczymy, ale strasznie jestem na to nakrecona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneta30xx
bedzie chcial patrzec..faceci to wzrokowcy bardziej go bedzie to jeszcze krecic jak bedzie widzial swojego fiuta w twoich ustach a co do pocalunku to chyba rozne ludzie maja upodobania...ale w pewnym wieku zaczyna bardziej podniecac perwersja jak czulosci;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici_19
no my jestesmy mlodzi ale chyba oboje mamy ochote czesciej na cos ostrzejszego niz na czulosc. w kazdym rzie dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod kocykiem sie zadusisz:) radze bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici_19
no pod kocykiem zeby jakos zaczac, jestem jednak w 90% pewna ze on ten kocyc zrzuci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Bialego Domu
jak jestescie mlodzi to musisz ladnie rozmazac potem po calej swojej twarzy sperme ! on cie z ato bedzie bardzo kochal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici_19
nie polykam i nie bede tego robic, poradzimy sobie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Bialego Domu
toz ja ci nie kaze lykac !! bo zmarnujesz !! wrecz przeciwnie .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cvo do pocalunku to sama sobie zadaj pytani czy on powinien calowac cie przed minetka czy po niej akceptujesz smak swojej cipki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPOON
Moim zdanuiem powinnaś wsunąć się pdo kołdrę i najpierw zacząć namiętnie całować Jego klatkę piersiową jednocześnie rozpinając mu rozporek. Mój Misiek strasznie lubi jak ssam Jego sutki:) No i zabrać się do rzeczy:) Będzie zadowolony oczywiście\:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozatym co to za gadanie
raz go pocalujesz, raz nie, wazne ze masz inwencje i jestes spontaniczna...jak bedziesz kalkulowac to bedzie to sztuczne i on wyczuje Twoja niepewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPOON
uu mam nadzieję, że nie wyplujesz Jego nasienia w chusteczkę lub pobiegniesz do łazienki bo to wszystko zepsuje:/... Jak Ty byś sięczuyłą jakby On po pieszczeniu Ciebie biegł prędko umyć zęby lub wycierał język w chisteczke hehe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×