Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryz

czy stosowal ktos diete ryzowa

Polecane posty

heeeeeehhhh moj kuzynka schudła 15 kg na diecie ryżowej o ile tak to można nazwać(przez 2 mies) jadła z jabłkami kilka razy dziennie i nic więcej i widziała efekty wiec jadla tylko to:D:D:D:D hhehe też bym tak zrobiła gdyby nie moja mama i jej obowiązkowe obiady buuuu powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwolę sobie się wtrącić
diety jedno-, dwuskładnikowe są bardzo niezdrowie i wycieńczjące organizm. polecam porady ze strony www.dieta.pl schudłam rok temu dzięki dzienniczkowi kalorii 13 kg:) trwało to ponad cztery miesiące, ale waga nie wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryz
Mysle ja zastosowac, i mysle ze jezeli ja troche urozmaice to mi sie uda . Zalezy od jak najwiekszej ilosci rezept, zeby mi sie poprostu nie znudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryz
Czy myslicie ze mi sie powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda się
pod warunkiem że nie tylko sam ryż. Czytałam jak dziewczyna polecała jedzenie ryżu i jej się udało. Torebkę ryżu podzielić na kilka porcji i do każdej dodać coś innego. Kombinacji jest sporo np: warzywa, mięso, ser feta itd. W sumie można jeść wszystko, ryż jest sycący. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryz
Ja mam taki problem -nie mam umiarkowania w jedzeniu, mysle ze wszysko niskokaloryczne a zarazem sycace bylo by dla mnie dobre, to dlatego ryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżowa....
stosowałam --3 kg w miesiąć....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryz
do ryzowej - mozesz cos wiecej na en temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IBS
no tojak z tym ryzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie, że jedząc na śniadanko płatki z mlekiem, na obiad-lunch gotowany ryż i wieczorem warzywa, w międzyczasie jakieś owoce, jogurcik czy cos(oczywiscie z umiarkowaniem), mogłabym schudnąć? ważę 67 kg, mam 164 cm wzrostu i z dietami borykam się od lat. ma to szansę? a może ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie
ryz to spora kalorycznosc i weglowodany,nie odchudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IBS
Ale ryz powoduje to ze tracimy duzo wody, to po pierwsze, a po drugie ryz jest bardzo sycacy, i widoki mozna bardzo szybko zobaczyc a wiec jest to dieta motywujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ryż sam w sobie nie odchudza... Dostaję diety i porady zdrowotne stąd http://terapiasokami.pl/pl/n/list i były ciekawe wyniki francuskich badań - ryż to prawie same węgle, i to własnie to, że Amerykanie zajarali się Chińczykami i wprowadzili modę na węgle do każdego posiłku sprawiło, że są teraz grubi... :D Inna sprawa, że oni wpieprzajągłównie ziemniaki i chleby pod różną postacią, a ryż jednak pęcznieje w żołądku i faktycznie syci, do tego jest lekkostrawny i sama go uwielbiam ;p ale brązowy jest zdrowszy, ma resveratrol - też na tej stronie znajdziecie, nie pamiętam co dokładnie robi, ale na pewno odmładza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×