Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzewaący

Co się dzieje z facetem po 40-stce?

Polecane posty

Gość dojrzewaący

podobno Panowie po 40-stce mają większą ochote na troche zakazanej zabawy, skoki w bok, używania życia bez względu na konsekwencje, etc. Jestem właśnie przed tym wiekiem i sie zastanawiam czy to mozliwe ponieważ szczeże mówiąc nie odczuwam takich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzeba sexu jest naturalna
a każdy jest inny... jednemu włóżku wystarczy extra numerek, raz a porządnie... i spełniony zasypia... a inny chce delektować się, poznawać swoje ciało, ciało partnerki, doszukiwać się piękna, aktu, bólu podniecenia...oczekiwania i kochać się wieczór, noc, powtarzać, przeżywać namiętność... i on chce coraz więcej... dlatego czasem przesówają się granice tego co dozwolone i tego co dodaje smaczku... pikanterii... który z nich jest nienormalny? żaden! różni ludzie różne potrzeby... i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzeba sexu jest naturalna
acha! :P bo to samo dzieje się z kobietami koło 30 :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam misie...
co innego opada częściej niż staje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam misie...
widze że misię się pojawiły i udzielają się na wszystkich topikach po kolei :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo misie takie...
elokwentne, zawsze potrafią z piedestału zrzucić lub choć podkopać...hm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalijka
Prosze pana. Rzeczywiscie to bardzo czeste zjawisko lecz nie jest regula. Jedni maja wiekszy potencjal inny mniejszy zalezy od przeszlosci, aktywnosci seksualnej i wielu wielu roznych czynnikow do tego dochodzi charakter i to czy facet byl cale zycie nadpobudliwy czy tez raczej spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca tej sprawy
Bo kiedy czterdziestka mija Dłuższa torba niż fuzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie dopada ich kryzys wieku średniego, wiecej chcą niż mogą i dostają małpiego rozumu ale na szczęscie sa wyjątki;) -----> 😘przedłużacz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam powaznie
moj facet po 40 nie przejawia zadnych z tych objawow, ani malpiego rozumu, ani opdadania fiuta, ani myslenia ze moze wiecej niz moze, jest chyba taki sam jak bylp rzed 40 i 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------> odpowiadam poważnie przecież mówię że żart:P tak naprawdę wiek nie ma znaczenia:) można być dojrzałym emocjonalnie i psychicznie 20latkiem a można rozkapryszonym i dzicinnym 40latkiem w łóżku i 20 latek i 40latek maja wiele plusów chociaż odmiennych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciała
a którego bys chciała w łóżku ???????????????? 20latka czy 40latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to w takim razie skąd się wzięło powiedzenie że u faceta po 40 łeb siwieje,dupa szaleje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ciężko wybrac, na szczęscie mam 1 i 2, (młody ma świetną kondycję) i :P najlepiej to działają razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golal
Golas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezywa druga mlodosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny
Wpada facet po 40tce do apteki i prosi 5 wiagrr ! aptekarka patrzy z zaciekawieniem ??? a facet mówi- że ma randke z pięcioma ladnymi babkami !! na drugi dzień wpada do apteki z dlonmi w gorze ! a aptekarka pyta -10 pan sobie zyczy ?? a facet na to ! nieeee krem do rak bo nie przyszły !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:P a jak poznać że kobieta ma ochotę na seks? - jak jej sie wsadzi rekę w majtki to ma sie uczucie jakby się karmiło konia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet po 40-stce szaleje dlatego,że dociera do niego,że połowa życia już za nim.Wystarczy,ze stanie przed lustrem i cóż widzi? Na twarzy widoczne zmarszczki,worki pod oczami,powieki już opadają.Włosy ?-skronie pokryte siwizną jak ma szczęście,ze wogóle włosy jeszcze ma ,bo część dawnej czupryny - znikła .Zagląda do ust swoich nasz 40-latek i cóż widzi ? Ząbki-jeżeli dbał to trochę mu zostało,ale przeciętny facet nie ma już ok. połowy zębów! a te co ma -trzeba natychmiast leczyć!Reszta ciała?-przeważnie wąskie ramiona-/po pracy zmęczony i siedzi przed tv lub z gazetą/ duży brzuch/bo piwko mu się należy-przecież pracuje! etc./i spory zadek /w pracy siedzi po pracy tez albo leży/ Tylko niestety malo który facet w tym wieku widzi u siebie te wszystkie \"walory\".W glowie dziwnym trafem \"zakodował\"mu się własny wizerunek kiedy miał 23-25 lat. Pierdołalover-z objawami MENDOPAUZY-nie mylić z menopauzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie powiem nic nowego, ale temperament przecież nie zalezy od wieku, zależy co kto ceni czy dojrzałość a co za tym idzie doświadczenie, czy młodość pozbawioną często tego wyrafinowania..... Jasne że też wszystko zależy od człowieka... więc poco uogólniać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 40 facetom odwala i to zdrowo....przerost formy nad treścią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppp....
mój ma 43 latka i zaczął rozmawiać na necie z kobietami..... jak pytam się go czy mu czegos brakuje? mówi że nie ....chyba kłamie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto to mówi?! Przedłurzaczu-nawet Twój nick jest po to by przyciągnąć kobiety na forum:P A Twój czynny udział na damskim forum w ilości 2140 postów?/pod jednym nickiem!-a o reszcie to Ty wiesz/ A przechwalki jaki to z Ciebie kochanek?-czy to nie jest \"łabędzi śpiew\"??? cytuję:Tylko się nie śmiejcie...Wspominałem już, że jestem z natury nieśmialy do kobiet i lubię machnać sobie kilka głebszych dla kurażu. Jak wypiję lepiej mi się gra... To było rok temu na walentynki, byłem nieźle wstawiony nawet nie wiem jak wylądowalismy w łóżku. .. Obudziłem się nad ranem z zaschnietym gardlem po omacku poszedłem do kuchni się napić, zahaczyłem głową o wyłacznik, zapaliło się światło, byłem w szoku leżała na podłodze bez majtek, była prawie cała czarna!! tylko biust miała brązowy a i uda, gapiłem się na nią i mogłem wykrztusić słowa. Od tamtej pory nie przesadzam z alkoholem. ...o yeah... Tak to pisał 43 letni facet,żonaty pewnie dzieciaty!Ale nie o Twoją cnotę i wierność mi chodzi-to Twoja sprawa i Twojego sumienia. Zamieściles swego czasu fotkę w galerii /dlatego wiem do kogo piszę/ -czy mój opis wyżej bardzo odbiega od Twojego wyglądu? Poprostu trzeba przyjąć do wiadomości,że czas płynie i to wszystko. Nie zatrzyma się go i już.Każde pokolenie ma swój czas. Swój animusz zawdzięczasz alkoholowi -ciekawe jaki piernik z Ciebie bez niego? PIERDOŁA i już .Tak nawet :P mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×