Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

SAUNA INFRARED

Polecane posty

dziewczyny biore Novynette i......NO WŁAŚNIE poszłam na SAUNE INFRARED polega to na tym ze jestem wystawiona na dzialanie TEMPERATURY tzn .siedze w saunie i jestem wystawwiona na działanie temperatury ok 40 stopni ...bo w normalnej saunie to jest PARA i sie pocisz ,a ja bylam na takiej temperaturowej I .... babka powiedziala (TA OD TEJ MOJEJ SAUNY )ZE TAKA temperatura moze oslabiac dzialanie niektórych leków co sie REGULARNIE BIERZE prosze jesli ktos cos wie na ten tEMAT WIE SPAĆ NIE MOGE.. babka powiedzialą dosłownie :MOGĄ POD WPLYEWM TEMPERATURY NIE ZADZIALAĆ.JA bylam tydzien temu na tej saunie (sam ręcznik na cialo) przez ten tydzien sie kochalam no i bralam te tabletki REGULARNIE ta sauna jest odchudzająca NIE MOGE SPAC PRZEZ TO ..wie ktoś cos na ten temat CHYBA SIE ZABIJE JAK bede w ciazy HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudawawa
po co zakladasz idiotko 2 takie same topiki...nudzi Ci sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja gezka
Sauna Infrared ma zmniejszyć wpływ leków? Dziwna historia ;-) Nie sądzę by tak było. Temat jest dosyć stary, ale mimo wszystko polecam poczytanie na ten temat tutaj http://www.irmsauna.pl/baza-wiedzy/zalety-sauny-infrared Macie tam zalety korzystania z sauny infrared IRM. Jedyne z czym się zgadzam to fakt, że taka sauna faktycznie działa odchudzająco. Reszta tez niestety nie ma związku z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangrena1976
Witam Z racji iż sam posiadam saunę w domu, mogę przyłączyć się do zaopiniowani jej działania. Na pewno dobrze wpływa na skórę oraz poprawia metabolizm. Jednak co do odchudzania takiego bezpośredniego, zwróćcie uwagę iż jest to utrata wody z organizmu. Dużo osób tak się odchudza a potem się dziwi że nagle waga wraca :P. Proponuję połączyć przebywanie w saunie z ćwiczeniami. Ja tak robię. Doskonale dzięki temu utrzymuje swoją wagę na jednym poziomie po schudnięciu. A saune mam taka http://sportowybazar.pl/sauna-infrared-lahti-haakala-p392.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×