Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pańcia na włościach

Co sądzicie o nasączanych chusteczkach do mycia różnych powierzchni?

Polecane posty

Gość Pańcia na włościach

Używałyście? Pytam, bo są dość drogie i nie wiem, czy warto kupić, a porządki świąteczne tuż tuż.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam mister muscle do czyszczenia kuchenki i kafelkow w kuchni - nasaczone sa olejkiem pomaranczowym - sprawdzaja sie rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pańcia na włościach
Dzięki Asieńka. A nadają się do mycia glazury w łazience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIQ
Razę poszukać np. w Biedronce. Na promocji kupiłam za 3.50 za 50 szt. Pięknie kwiatowo pachną i nadają się do wszystkiego. Myłam nimi blaty kuchenne, kafelki i nawet lustra. Nie pamiętam firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..w BIEDRONCE są super te chusteczki-sama uzywam..za 80 szt zapłaciłam 5,80zł i czyszczę nimi dosłownie wszystko-całą łazienkę,kuchnie sprzęt RTV...mają tam tez specjalne chusteczki z woskiem do mebli-też są ok bo nawet panele można nimi przecierać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRINGO chusteczki nasaczane do kupienia w BIEdroce, moim zdaniem rewelacja, lespze od domestosowych no i duuuzo tansze niezle sa tez SPRINGO kupowane w rossmanie ale maja mala wade - szybko wysychaja mimo zaklejania opakowania - maja 3 rodzaje uniwersalne do szkola i do drewna, nie maja do powierzchni ceramicznych i wlasnie dlatego kupilam SPRINGO no i tak mowiac szczerze na zadne inne juz sie nie zamienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmerka63
Słuchajcie dziewczęta! A próbowałyście może mikrowłokien - pełno tego na rynku (również w biedronce) - czyszczą samą wodą - ekologiczne i skuteczne. Dodatek szarego mydła (też b. ekologiczne) wydatnie pomaga. Od 3 lat sprzątam caląmoją niemałą chatę wyłącznie mikrowłóknami - zaręczam, że to działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pańcia na włościach
Farmerka - a ile kosztują takie szmatki? I naprawdę nie trzeba używać detergentów?? Co z brudną wanną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmerka63
Ja się dałam namówić na cały zestaw firmy Raypath - jest na Allegro... Cholera mnie bierze, jak sobie pomyślę, ile za to dałam- wiecie, sprzedaż bezpośrednia... Tym bardziej, że widzę w normalnym handlu mikrowłókna (w tym i mopy) za duuużo rozsądniejszą cenę. Ale nie o tym chciałam - w Biedronce np. taka ściereczka w formie ręczniczka 20x20 cm kosztuje ok. 3 zł, kupiłam też ostatnio w takim sklepiku "wszystko za 4,50!" bardzo podobną firmy, czy serii "słoneczna kuchnia". W zestawie Raypath jest natomiast taka włochata rękawica, która robi z brudu (również wannowego) i wody taką kiślowatą emulsję - i to się potem spłukuje. Mop jest super - działa znakomicie - ma wymienne nakładki do różnych zadań. Mam bardzo duże powierzchnie odkryte (podłogi) - i ciągle latam z tym mopem - zamiatam, myję podłogi - pcv, drewno, kafle. Chemii nie kupuję prawie wcale - nie licząc tego szarego mydła i octu do odkamieniania. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chusteczek nie używam, więc nie mogę się wypowiedzieć, ale używam właśnie ściereczek z mikrofibry (takich tańszych po 3-4 zł). Czyści sie nimi wszystko rewelacyjnie! Pisząc wszystko mam na myśli wszelkie powierzchnie typu blaty, półki, nawet podłogi (bo wannę czy umywalke to już cifem lub innym cudem traktuję). I nie trzeba wycierać do sucha nawet okien czy luster, a nie ma zacieków, tylko Sciereczka musi być dobrze wyciśnięta:) Zauważyłam,że te ściereczki są różnej jakości: jedne lepsze inne gorsze, ale i tak czyszczą bardzo dobrze. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sciereczkę z mikro włókien taką niebieską, nie wiem ile kosztowała - dostałam od koleżanki. Nie wiem jak sprawdza sie przy czyszczeniu innych powierzchni ale ja myję nią (nasączoną zwykłą wodą) lustra i szyby. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmerka63
A widzicie! I tak zgrabnie od nasączanych ściereczek przeszłyśmy do wody i mikrowłókien! I to jest nasz skromny wkład w ochrone środowiska ! No to do roboty , siostry, myję dziś okna bo pikna pogoda!!!! Wodą i mikrowłóknami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pańcia na włościach
Kupię dzis taką ściereczkę z mikrofibry, bo straznie jestem ciekawa efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TipTop
W Lider Prajsie są nazywaja się TipTop - moga być. 40sztuk za 3,99, są antybakteryjne o zapachu cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj swoje okienka ściereczką z mikrofibry i wodą wypucowałam i dziś błyszczą ślicznie, zaciekami nieskażone:) A słoneczko świeci przez nie prawdziwie wiosennie, czego i Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaka111
ale jak myjecie okna tymi sciereczkami na mokro? i nie wycierac je na sucho ( tych okien)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×