Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __A

moj facet jest prawiczkiem

Polecane posty

Gość __A

mam tkaie pytanie. ktora z was spotkała sie z faktem z tematu? nie mowie ze to dla mnie problem. ale.. moj chlopak mial wczesniej tylko jedna dziewczyne.. i nie spał z nia. i jest prawiczkiem. no a ja juz do dziewic nie naleze. nigdy nie rpzywiazywałam tttaaaaaaaaaaaaakkkkkkkiiiiiiiieeeeeeeeeeeejjjjjj ogromnej wagi - jak coniektore- do tego z kim bedzie ten pierwszy raz. a był kiedy byl. i to byl odpowiedni moment. tyle z e z tamtym sie rozeszłam. dziewica nie jestem a facet z ktorym teraz jestem - tak. co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My na to nic
ale co ty na to ? Cg=hcesz sie meczyć ? Przecie on nic nie umie ? Nerwica gwarantowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to chyba Ty
coś musisz na to, a nie my? A męczyć się - niekoniecznie - miałam taką sytuację, fakt, nauczyć się wszystkiego trzeba, ale po dwóch miesiącach już było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
fakt - ja. musze nie musze.. conajwyzej moge ;) ale to chyba Ty: dwa miesiace mowisz.. a mam pytanie. jak to jest rozdziewiczyc faceta?:> a moze sprecyzuje. masz swiadomosc ze jestes jego pierwsza i co gorsze to dla niego to fakt "z kim pierwszy raz?" jest wazniejszy niz dla Ciebie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luba moja
Byłam z facetem, który miał przede mną kilka dziewczyn i okazał się kiepski w łóżku... Kiepściutki. Teraz jestem z kimś, dla kogo okazałam się być pierwszą, na początku był trochę spięty i zdenerwowany, ale poradzilismy sobie i teraz jest WSPANIALE :) jest najcudowniejszym kochankiem na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek______
Ale macie problemy..... kurwa mać, rzygać się chce.... Każdy kiedyś zaczynał..... prześpijcie sie to już nie będzie prawiczkiem i problem z głowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha_
no moze dla Ciebie to nie problem. ale dla innych tak. a jak Ci nie odpowiada to spieprzaj z babskiego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to chyba Ty
prawdę mówiąc to nie wiedziałam o tym, że to jego pierwszy raz, powiedział mi po fakcie :) więc nie wiem, jak to jest wiedzieć o tym, czy to coś zmienia, ale chyba tak, ma się wtedy świadomość, że to dla kogoś coś wyjątkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
no wierz mi ze zmienia... ja wiem ze on jest prawiczkiem a on.. nigdy jasno mu nie powiedzialam ze ja juz nie jestem dziwica ale tez nigdy tego nie ukrywałam. wiec jedyne to co wie to jego domysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to chyba Ty
powiem tak, może to dobrze, że Ty nie jesteś, bo gdybyście oboje byli, to mogłoby wyjść trochę nieporadnie :) masz doświadczenie, więc przejmij inicjatywę, bo on pewnie będzie onieśmielony, i nie martw się na zapas, niech to będzie miłe doświadczenie dla Was obojga, a nie stresujące, głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonika
bytłam kiedyś z prawiczkiem. był nim do tego stopnia że ze mną nawet pierwszy raz się całował. nie mówiąc już o innych rzeczach:P ogólnie taki chłopak jest najlepszy. jest jak biała karta którą możesz zapisać w najbardziej odpowiadający Ci sposób. nie jest skażony innymi nawykami które wykreował przy innych dziewczynach...jest tylko Twój i właśnie do Ciebie idealnie dopasowany(jak się juz trochę nad nim popracuję:)) tylko pogratulować że masz prawiczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
dzieki za słowa otuchy... ;) hmm moze jednak zdementuje ewentualne mylne wraznie. nie jest to główny temat moich rozmyslan czy moj najwiekszy zyciowy problem ;) a nieporadnie.. no tak.. mogłoby wyjsc.. czasem jak tak posłuchac zazalen kolezanek.. jeny zal zal i jeszcze raz zal... ona dziewica + on prawiczek ona go kochała a on byl totalnym egoista. doporwadzil sie do ekstazy i .. koniec. zero fantazji zero zainteresowania nia. ech.. nie pomogły nawet "szczere rozmowy" cierpliwosc i "to poczatek.. potem bedzie lepiej".. dopiero "wymiajna jego" a wracajac.. jak sioe czulas jak CI powiedział "kochanie to byl cudowny pierwszy raz;)"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
dzieki monika. no to sie posmiałam;) "tylko pogratulowac ze masz prawiczka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się dziewczyno
że nie było przed toba tabunów kobiet. Trafia ci sie skarb. Doceń to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj obecny był prawiczkiem ;) to nic takiego ;) mnie to bardziej przyciągało niz odpychało :) on wiedizał,ze mialam kogos przed nim-na poczatku go to gryzło teraz mowi,ze nawet juz o tym nie mysli ;) wczesniej mialam faceta,ktory mial kilka partnerek-co do obecnego nie ma porownania;)dla mnie super uczyc go wszystkiego...achh..głowa do gory bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to chyba Ty
Monika ma rację, bo taki chłopak dopiero się uczy, nie ma przyzwyczajeń typu "seks powinien wyglądać tak i tak" i jeśli jesteś otwarta i potrafisz swobodnie o tym rozmawiać, a nie czekać na zmiłowanie (a może się domyśli...?), to możesz zrobić z niego wymarzonego dla siebie kochanka :) a ja osobiście byłam trochę zawiedziona, że mi wcześniej nie powiedział, bo z taką świadomością mogło to być coś wyjątkowego również dla mnie, a nie tylko dla niego :) ale pewnie się wtydził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
no z jednej strony racja. "idealy kochanek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
no z jednej strony racja. "idealy kochanek" troche niemozliwe ale rozumiem o co Ci chodzi. ale kazdy medal ma dwie strony.. moze sie okazac totalnie do niczego... (takie tam male - ale zawsze - prawdopodobienstwo...) {a Skarbem jest nawet nie patrzac na to ze nie miał "tabunu kobiet przede mna" ... na prawde.. czasem mam dziwne wrazenie ze na niego nie zasługuje;) (tylko mnie za to nie bluzgac.. takie wrazenie mam tylko czasem jak mam doła..;)}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet tez byl prawiczkiem, ja bylam dziewica i do dzisiaj nie zaluje ze razem sie wsyztskiego uczylismy:) nigdy tez nie byl egoista, wrecz przeciwnie, kiedy nie bylo mi dobrze staral sie robic wszystko tak dlugo i namietnie az mi tez bylo dobrze:) mimo ze on byl juz dawno \"po\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to chyba Ty
z moich doświadczeń wynika, że można także mieć tabuny kobiet i być w łóżku do kitu :) więc głowa do góry i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnnnnga
to,ze facte jest prawiczkiem nie znaczy ze bedzie kiepski mialam faceta,ktory mial przede mna 5lasek i ogier to on w lozku nie byl :P wszystko kwestią temperametnu,który 3ba odpowiednio rozbudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
no tak wpadki techniczne zawesze sie zdazaja;) chodzi o to ze on przywiazuje na prawde duza wage do tego pierwszego razu... a ja.. hem.. powiedzmy ze troche sie obawiam ze nie bedzie taki wysniony dla niego jakby moze chciał... z doswiadczeniem a wcale nie taki ogier... nie musisz mi tłumaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to chyba Ty
najlepiej niech to spontanicznie wyjdzie, jak przyjdzie właśnie ta odpowiednia chwila, nie będziesz wtedy myślała o tym w kategoriach egzaminu, tylko po prostu się stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jedno...
pytanie ile Twoj facet ma lat,pytam tak z czystej ciekawosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
spokojnie prokurator juz raczki nad nim nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
i nade mna tez nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jedno...
_A hihihi nie no nie o to mi chodzilo ...poprostu jestem ciekawa,ja swego czasu tez trafilam n atki egzemplarz a mial 23 latka wiec pytam ile ma latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __A
cholerny podszywacz spadaj! nie. ma 20 lat.' ale czy wiek jest az tak wazny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×