Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogłupiały

Nie wiem jak wytłumaczyc bratu ???

Polecane posty

Gość Ogłupiały

mam 22 lata i mam brata w wieku 13 lat , jest bardzo dziwny zachowuje sie jak nadpobudliwy, ale ostantiej nocy wszedłem do pokoju a mój braciszek stał i kochał sie z monitorem , gdzie było widac chyba Carmen Elektre. Rozmawiałem z nim o tym to powiedział, ze ma przywidzenia. Ja jednak wiem, ze to byla prawda. co robic?? ja jestem z innego rocznika i nie rozumiem postepowania mojego 13 letniego brata a tymbradziej jego zwierzecego pepędu seksualnego . Jak mu wybić sex z głowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każ mu się przytulać
do telewizora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale nie jestes w stanie mu tego wytłumaczyć...wiem że mogłabym napisać \"porozmawiaj z nim szczerze\" \"wyjaśnij o co chodzi\" ale prawda jest taka że to nic nie da....sama mam młodszego brata który jeszcze niedawno też przeżywał burzę hormonów i niestety zaobserwowałam że im bardziej strałam się go ukrócić tym bardziej był nieposłuszny...momentami zachowywał się dosłownie jak mały nierozgarnięty diabeł:o musisz to przeczekać takie jest moje zdanie...każdy na swój sposób przechodz przez \"ten\" okres... :) spójrzmy prawdzie w oczy...mogłoby byc znacznie gorzej...mógłby się onanizować przy zdjęciu Michałą Wiśniewskiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna kochac sie z monitorem? z centralką to jeszcze bym zrozumiał go tam we flopa jechal albo cd ;> ale w monitor? hmmm,zapalony informatyk z małego jest poprostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooow z monitorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIADOMO P
:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jak
jako starszy brat powinienes mu zwalic malego albo nawet possac - nie mowie ze na zywca - moze byc przez spodenki albo slipki - az sie spusci bedzie mu milo i ciongnij mu mocno ssij paleczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrek
powinieneś mu opwoiedzieć o całym seksualnym rytuale, pokazać mu swojego kutasa a potem dać szlaban na internet(jeśli masz taką władzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×