Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytrynka2000

życie jest sztuką dokonywania wyborów

Polecane posty

Gość cytrynka2000

jakich wyborów żałujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze chyba nie zaluje niczego...ale jestem wlasnie byc moze przed najtrudniejszym wyborem w moim zyciu:(Zobaczymy co z tego kiedys wyjdzie!Moze wtedy napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka2000
ja nie potrafię dokonać wyboru i to jest najgorsze czas pokarze jak to wszystko się potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
a mozesz cos blizej napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiego rodzaju decyzje masz przed soba?U mnie to sprawa bycia lub rozstania z osoba z ktora jestem juz dluzszy czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka2000
dokładnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze takie
decyzje trzeba przemyslec-ale wcale nie za długo-bo to sie czuje ze cos nie pasuje i jesli taka mysl przeleci przez głowe to jest to powazny sygnał.I czasami trzeba sie rozstac zeby moc oddychac na nowo.A co ma byc to i tak bedzie ... ;-) chocbysmy uciekali na koniec swiata.. Mowi sie daj uczuciu odejsc-jesli wroci samo-zostanie na zawsze. Bo trzeba pamietac ze zycie mamy jedno i szkoda marnowac czasu.I tutaj trzeba kierowac sie sercem-wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka2000
serce mówi co innego niż rozsądek zostawić męża który mnie kocha nad życie zabrać dzieci i wyjechać na drugi koniec Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi wam o rozstanie to sie zastanowcie dobrze. Ja jestem z chłopakiem, który przede mna miał długo iną kobietę. Rozstali się, rok ze sobą nie chodzili po czym on związał się ze mną. I teraz Ona ryczy i panikuje....nie chciała go ale i nikomu nie chce dać...paranoja...niektóre baby to maja tak porąbane pod sufitem że aż trudno uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz zastanawiam dosc dlugo i toleruje pewna sytuacje ktora opisalem wczesniej tutaj na forum,ale w pewnym momencie czlowiek wysiada.Zwlaszcza gdy jest czesto raniony przez inna osobe.I wlasnie najtrudniejsza w tym jest ta decyzja i jej skutki...i pytanie \"czy bede tego zalowal?\".To jest wlasnie ta sztuka!Uwazam ze aby wybrac dobrze trzeba do tego pewnej madrosci i doswiadczenia zyciowego,a i to nie zawsze pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
i tak żle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKANKOWA
nie zaluje niczeko oprocz tego ze nie zlozylam dokumentow na wiecej uczelni 3 lata temu zeby teraz studiowac daleko od domu i na panstwowej uczelni dzinnie. wiem ze gdybym to zrobila moje zycie byloby zupelnie inne. czasem siedze i rozmyslam jakby to bylo gdyby... ale teraz tez jest wspaniale- studiuje zaocznie, pracuje, zareczylam sie, z narfzeczonym zdecydowalismy wspolnie zamieszkac i jest wspaniale ... _______________________________________ http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3215369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKANKOWA
nie zaluje niczego oprocz tego ze nie zlozylam dokumentow na wiecej uczelni 3 lata temu zeby teraz studiowac daleko od domu i na panstwowej uczelni dzinnie. wiem ze gdybym to zrobila moje zycie byloby zupelnie inne. czasem siedze i rozmyslam jakby to bylo gdyby... ale teraz tez jest wspaniale- studiuje zaocznie, pracuje, zareczylam sie, z narfzeczonym zdecydowalismy wspolnie zamieszkac i jest wspaniale ... _______________________________________ http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3215369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meapple
JA NIE ZALUJE, ZAWSZE MOGE COS UDOSKONALIC W TRAKCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ja tez nigdy nie zaluje swoich wyborow, one sa moje, wlasne, przemyslane a jesli cos nie wychodzi, trudno zawsze przede mna kolejne decyzje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za mnie niestety
wyboru dokonał ON...oczywiście na moją niekorzyść:( A moze jeszcze nie wiem, ze to było lepsze rozwiązanie. Zycie pokaże, poczekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslonaczy
wybór jest naprawdes sztuką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×