Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **Rybka**

South Beach IDieta Plaż południowych od dzisiaj 28.03

Polecane posty

Gość **Rybka**

Wreszczie wiosna! To mnie natchnęło do odchudzania boja jak się pokaże na ulicy letnich ciuszkach.Ważę 72 kg przy wzroście 164 cm! Proponuję abyśmy odchudzały się razem- zapiywały swoje relacje i co jadłyśmy każdego dnia.Jest fajna dieta opracowana przez kardiologa arthura aghtasta.Nie będę się rozpisywać o niej bo informaqcje można znależć na stronie: http://dietaplazpoludnia.ilonka.org a tabelkę z indeksami glikemicznymi : http://zdrowezywienie.w.interia.pl/glikemiczny.htm Kto ze mną? naprawdę warto! Razem zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę
Musisz chyba sama , bo wszystkie już w trakcie odchudzania , albo odchudzone. A SB składa się z poszczególnych faz więc.. sama rozumiesz. Albo zacznij inną jakąś 1000kcal np. na to zawsze łatwiej znaleźć chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę z Tobą ,chętnie.Musimy jednak dbać o topic! Ja mam 175 cm wzrostu i 75 kilogramów. Od niedzieli prawie nie jem.Tzn ok 100okcal dziennie.I nie jestem głodna!!!!! tak,mam 75 kg,ale gdzieś przeczytałam ,że osoby,które mają spore problemy z .....zaparciami.Tak,z zaparciami noszą w sobie kilka(a nawet kilkanaście)kg wiadomo..... ostatni raz korzystałam z łazienki w wiadomym celu jakiś tydziń temu.Od TRZECH DNI JEM PRAKTYCZNIE same warzywa i nic się nie poprawia.Chyba muszę iść do lekarza:(I właśnie to jest mój największy problem-zaparcia-przez to ważę tak dużo,bo za osobę grubą się nie uważam. ******* do tego piję herbatki ,które nie pomagają.a co pomaga???!!!!!!!!1 ******** dzisiaj zjadłam/wupiłam: -małego kubusia -10dag kapusty kwaszonej z pietruszką -fit(sok wielowarzywny)500ml -kilka płatków kukurydzianych -mału kawałeczek ryby -pomidor -cebula -jabłko -kiełki sojowe -łyżka ryżu -2 herbatki teoretycznie przeczyszczające -jabłko ++++++++++++++ mogę jeszcze wypić jogurt danone aktiv regularis i na tym koniec ((((oczywiście piję jeszcze ok 2 litry wody niegazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Rybka**
Ok ! to jeszcze ze mną? Aha nie można jeść produktów które mają więcej niż 50 indeksu gliekmicznego! Ja jeszczę będę ćwiczyła 20 minut dziennie i trochę skakała na skakance ,a z raz w tygodniu pójdę na rowerek bo już wiosna. South Beach to naprawdę rewelacyjna dieta! Wiem bo moja kuzynka miesiąc przed ślubem schudła dzięki niej 6,5 kilo! Dieta jest absolutnym hitem w ameryce i wśród amerykanskich gwiazd m. i. n.Beyonce. Dieta ma również właściwości zdrowotne i poprawia kondycje! Pamiętajcie ,że nie można przedłużać 1 fazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Rybka**
Będziemy się ważyć i mierzyć w biodrach, pasie , udach co 2 dni i zapisywać wyniki! Ja planuję zrzucić 15-17 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Rybka**
Będziemy się nawzajem mobilizowały!Zobaczymy kto wygra i schudnie więcej! Raźniej by było jakby przyłączyłosię jescze kilka osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofel praktyk
MARTA ty nie masz zaparć. Jesz tak mało,że organizm stara się przetrawić wszystko,co otrzymał i już nie pozostaje nic do wydalenia. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Rybka**
No kto jeszcze ze mną? Możemy zacząć jutro jeśli ktoś jeszcze chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Rybka**
Pamiętajcie! Jutro rano mierzymy się i ważymy i zapisujemy wyniki oraz to co jadłyśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja od jutra też zaczynam! Wprawdzie nie chcę dużo schudnąc, ok 3-4 kg ale zależy mi żeby zmienić swoje nawyki i zacząć się zdrowo odżywiać. 3mam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja od jutra też zaczynam! Wprawdzie nie chcę dużo schudnąc, ok 3-4 kg ale zależy mi żeby zmienić swoje nawyki i zacząć się zdrowo odżywiać. 3mam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia111111
Zaczelam diete south beach wczoraj , dzisiaj jest moj drugi dzien. @ miesiace temu wytrzymalam ponad 2 tygodnie w I fazie, ale nie schudlam duzo bo okolo 2-3 kg. Co prawda im wiecej sie wazy tym wiecej sie chudnie. Ja waze teraz 59 kg/165 cm wzrostu i planuje zrzucic z 5 kg. Teraz juz wiem jaki blad wtedy popelnilam ze schudlam tak malo. Uzywalam slodzika ktory zawieral maltodekstryne (maltodextrin), a substancja ta to pochodna cukru, ktora ma wysoki indeks glikemiczny. Dos duzo uzywalam tego slodzika, bo do kawy, herbaty, galaretki bez cukru mialy w sobie ten slodzik, desery z ricotta slodzilam slodzikiem. Teraz nie popelnie tego bledu i mam nadzieje ze schudne troche wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Rybka**
No to do dzieła dziewczyny! Od jutra piszemy przebieg naszej diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upserka
upupupupupup topic do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej moze zaczac po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Rybka**
Nie bo do świąt jeszcze 3 tygodnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! I jak Wam dzisiaj idzie? Co jadłyście przez cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja zjadlam
omlety z bita smietanka,na obiad kartofelki ze schabowym a nakolacje zamierzam wsunac marchewke z groszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Rybka**
Ja zjadłam Sniadanie: 2 jajka na twardo z łyżką majonezu 2 rzodkiewki I przekąska: plasterek szynki cielęcej z 2 łyżkami smażonych pieczarek Obiad pół miseczki gotowanych warzyw pieczony w mikrofali stek wieprzowo-drobiowy II przekąska serek truskawkowy 150g -zgrzeszyłam! ale to tylko mały grzeszek i tak dobrze jak na pierwszy dzień Kolacja miska sałatki pomidorowej(pomidory+szczypiorek+cebula+sół i pieprz III przekąska 2 plasterki żółtego sera ementaler Aha i jeszcze w tych gotowanych warzywach było odrobinę niedozwolonej marchwi,Ale i tak dzielnie się trzymam jak na pierwszy dzionek diety:) Miałam ochotę na batona który leżał na parapecie, ale na szczęście zdążyła go skonsumować moja siostra zanim zdecydowałam się po niego sięgnąć ;) Aktualna waga :71,5 kg A co tam u was dziewczyny(plażowiczki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Rybka**
Ja zjadłam Sniadanie: 2 jajka na twardo z łyżką majonezu 2 rzodkiewki I przekąska: plasterek szynki cielęcej z 2 łyżkami smażonych pieczarek Obiad pół miseczki gotowanych warzyw pieczony w mikrofali stek wieprzowo-drobiowy II przekąska serek truskawkowy 150g -zgrzeszyłam! ale to tylko mały grzeszek i tak dobrze jak na pierwszy dzień Kolacja miska sałatki pomidorowej(pomidory+szczypiorek+cebula+sół i pieprz III przekąska 2 plasterki żółtego sera ementaler Aha i jeszcze w tych gotowanych warzywach było odrobinę niedozwolonej marchwi,Ale i tak dzielnie się trzymam jak na pierwszy dzionek diety:) Miałam ochotę na batona który leżał na parapecie, ale na szczęście zdążyła go skonsumować moja siostra zanim zdecydowałam się po niego sięgnąć ;) Aktualna waga :71,5 kg A co tam u was dziewczyny(plażowiczki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Rybka**
Wczoraj zjadłam: jajecznica z 2 jaj na oleju rzepakowym 3 kotleciki rybne w panierce 1plaster cielęciny z odrobiną majonezu kubeczek serka wiejskiego tylko 3 % tłuszczu z pomidorem i ogórkiem waga bez zmian Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga559o2.pl
Co ile można stosowac ta diete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×