Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malude

Temat Tylko do Kobiet !!!

Polecane posty

Gość Malude

Cze... Mam maly problem... ;) Rozmawiam z dziewczyna od pewnego czasu na gadu...Tak sie stalo ze zaczela mi sie podobac i zaczalem swirowac do niej. MIelismy sie spotkac w Niedziele, ale nie mogla przyjsc ;/ No i wlasnie nie wiem co mam o Tym myslec...Chcialbym sie dowiedziec czy choc troche jej na tym zalezy, czy "to" ma jakies szanse. Ale ja nie wiem co mam teraz zrobic, jak sie zachowac..Mozecie mi cos napisac ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaded
co to znaczy "zacząłem świrować"? może ją uraziłeś, obraziłeś czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malude
Poprostu zaczalem z nia pisac tak jakbym sie staral o nia ;P Uzywalem pozniej "czulych slowek" Chcialem sie z nia spotkac ;P Fajnie bylo.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne-teraz
jestes nia zafascynowany...ile to potrwa zanim Ci sie znudzi???kobiety calkiem inaczej podchodza do takich znajomosci niz wy faceci.kobiety wszystko traktuja emocjonalnie a wy??? poklikasz z nia troche,byc moze spotakacie sie kilka razy i co dalej??? znudzi cie sie a ona ........bedzie usychala z tesknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaded
ano wlasnie...zaczynasz od końca, a "czułe slówka" są na to najlepszym dowodem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comments
chodzi o topik "i zrozum tu faceta" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy świrujecie
a potem przestajecie sie odzywać tchórze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne-teraz
pomysl nad tym czy chcesz sie zabawic czy tylko chodzi o zapelnienie wolnego czasu. rozmawiacie krotko a ty juz czarujesz ja slodkimi slowkami. moze najpierw warto sie lepiej poznac.a przede wszystkim powinienes byc szczery(to akurat nie jest mocna strona facetow z netu) warto sie przekonac czy macie wspolne zainteresowania,wspolnie hobby itp.a na spotkanie przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne-teraz
no comments-swieta prawda!!!!!!sciemniaja.pisze cudowne slowka,zapewniaja o tym jaka jestes niesamowita a pozniej???? nawet nie racza zadzwonic ze to koniec.masz swieta racje to pieprzeni tchorze i nic wiecej.mysla ze jak znikna z gg,nie naopisza maila i nie zadzwonie to rozplywaja sie w powietrzu....ale nigdy nie moga miec pewnosci ze nie spotakja tej kobietykiedys....twarza w twarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malude
hmm...Poznalem ja chyba wystarczajaco. a co do czulych slowek to pisze je na dobranoc ;P Ale wlasnie o to chodzi ze nei jestem pewny czy jej zalezy na naszej przyjazni ;) Myslicie ze powinienem sie jej jakos zapytac? Umowilismy sie na najblizszy Piatek, ale nie wiem czy ona przyjdzie na to spotkanie z checia, czy tez ze zwyczajnej grzecznoci ... No i wlasnie nie wiem co mam teraz poczac ;) PS. Nie jestem Tchorzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona z obrazka
właśnie dochodze do siebie przez takiego "świrującego" niech was szlag trafi ! nigdy wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabel
przyjdzie w podskokach:):0 a kobiety nie sa emocjonalne jak tu ktos napisal, emocje to nie od razu milosc a np chec zaspokojenia standardu zycia stad wyrachowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malude
To co zrobic, zeby wyczuc czy dziewczynie zalezy ? Bo za duzo sie tym przejmuje, ale nie wiem czy jej zalezy i lepiej bym sie z tym czul..ale nie wiem co z tym zrobic. ;) PLx help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×