Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniulcia

rozczarowalam sie .....co dzieje sie z tym forum???

Polecane posty

Wpadlam na minutke ....a tu ...tematy nieciekawe...sami podszywacze ...kiedys bylo tu inaczej ...mimo to pozdrawiam wszystkich ...zoltych i tych czarnych ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codzien to gorzej:o, ale wiernie zagladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknac kafeterie
zamknac ten dom rozpusty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
..przyłączę sie do tej mysli. Juz nie mogę patrzeć na kolejne topiki o dietach i terminach (slubów lub narodzin). Jeszcza jakis czas temu naprawde było o wiele wiecej ciekawszych topików (nawet tych, nie całkem serio) dzisiaj...padaczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
wiecie cote wszystkie luisity , pozdro i gorące i cała ta wasza ekipa jest załosna , bezbarwna , podrywacze to smaczek tego forum , maja poczucie humoru i na mojej umeczonej twarzy powodują usmiech jak czytam ich zabawne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś to był mój nałóg.......
a teraz ręce opadają jak czasem zajrzę - gówno nie tematy , bzdury piszą , po prostu syf... - pozdrowienia dla starych kawowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
czesc mam 14 lat jak mam zadowloic swojego misia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podrywacze są zajefajni, niektórzy:P nie przesadzajcie jest mnóstwo ciekawych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
codziennie o brzasku, przywdziawszy strój batmana z biedronki, biorę moją dmuchawkę doodbytniczą Indian Yanomamo i udaję się na zaplecze supermarketu lidl, aby pozbierać draże kokosowe uronione w trasnsporcie, celem iżby użyć i w charakterze amunicji do mojej dmuchawki. kiedyś używałem rodzyn wyhodowanych w naturalny sposób, ale od czasu przypadkowej depilacji odbytu opalarką z Castoramy, muszę posiłkować się drażami, które równie skutecznie powalają jednym strzałem wiewiórki w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa w lesie
mnie się nawet stałego, nowego nicka nie chce wymyślać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
a wiewiórkom, po ustrzeleniu, obciągam pisiorki. zoofilia + nekrofilia oralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te czasy
ja też pozdrawiam "starych" a gdzie reszta? Aż łza się w oku kręci, fajnie było,szkoda ,byliśmy z mężem bardziej czytelnikami ,ale z Lusesita de Milagros Dolores przegadaliśmy nie jedną nockę,no to od waszych wiernych czytelników 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
brawo i o to tu chodzi kocham was podszywacze jestescie super :classic_cool: jak jesteście z wawy to możemy się wspólnie pobawić moim anal intruderem 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
mu mamy anal intrudera 6000 biturbo, więc dziękujemy uprzejmie, ale nie skorzystamy. poza tym wolimy sobie postrzelać z dmuchawki doodbytniczej do wiewiórek. orzeszkami w czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
tylko jeden zły jest prawdziwy, reszta to my, drażyści :classic_cool: maaluchy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknac kafeterie
mnie czasem brakuje inwencji tworczej :O podziwiam niektore niezlomne bywalczynie, ambitnie podnoszace swoje topcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ja już nie mam siły czytać ciągle o tym samym. Zresztą gdzie gorrrąca, przedłurzacz, Chochelka? Dobrze,że chociaż wy jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknac kafeterie
bo i tak mocno podupadla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknac kafeterie >>> qrcze to przez Ciebie wszystko trochę już wypyłam nie pamiętam kto to powiedział jesli język narzeka, serce jest martwe ps. jednej osoby mi brakuje na kafe - primitiva ,ale pewnie ma ochoty, co rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknac kafeterie
przyznaje sie 😭 to przez moje narzekanie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknac kafeterie
maalutka idz podlej swoje ziolka i PRZESTAN NA MNIE NARZEKAC :( bo sie zamkne w sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aniulcia:-D🌼 Co u ciebie? Piszesz pracę? Jak twój synek i twój M.? Ja dużo pracuję ostatnio, ale cieszę się że już wiosna przyszła.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace pisze ....udzielam sie takze zawodowo ...nie tak w pelni , ale zawsze to cos ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×